موفقیتی دیگر از شرکت R&M این بار در کشور هند

موفقیت آر اند ام در هند

آر اند ام (R&M)


 

راه حل اتصال کامل از آر اند ام (R&M) برای دیتا سنتر Bangalore شرکت ارتباطات NTT

شرکت ارتباطات NTT یک شرکت تابعه از Nippon Telegraph and Telephone (NTT) است که بزرگترین شرکت مخابرات در ژاپن و یکی از بزرگترین شرکت‌های دنیا می‌باشد.

این شرکت که مقر آن در تکیو ژاپن است، با شعبه‌های تابعه و دفاتر مختلف در بیش از 40 کشور جهان، طیف گسترده‌ای از راهکارهای نوآورانه فناوری اطلاعات و ارتباطات جهانی (ICT) را ارائه می‌کند. این راهکارها شامل خدمات ابری، شبکه و امنیت است.

رشد قوی در کشور هند

دیتا سنترها (مراکز داده) بخش مهمی از زیرساخت های شبکه هستند. بخش‌هایی از قبیل تجارت الکترونیک و بانکداری بیشتر در معرض بازیابی فاجعه قرار می‌گیرند که دلیل آن افزایش استفاده از مراکز داده (دیتا سنترها) می‌باشد. با  تمرکز بر تجارت عمده فروشی، NTT در بازارهای نوظهور مانند هند سرمایه‌گذاری می‌کند. این شرکت دارای برنامه های بسیار زیادی برای کشور هند است که کاملاً در راستای عقاید آن کشور در زمینه تفکر در سطح جهانی است اما در سطح محلی عمل می‌کند. در هند، NTT با نام تجاری Netmagic تأسیس شده است. Netmagic یکی از شرکت های در حال رشد با سرعت بالا در هند است و یک پیشرو در بازار مرکز داده (دیتا سنتر) هند است.

indian success1

Moncy George، رئیس توسعه و اتحاد تجارت جهانی شرکت خصوصی ارتباطات NTT میگوید : «Rajesh  و تیمش در این پروژه اول کار بسیار بزرگی انجام دادند و به طور کامل انتظارات را برآورده کردند.»

چندین پروژه مهاجرتی و ترکیبی برنامه ریزی شده است. مرکز داده‌های (دیتا سنتر) قدیمی اجاره‌ای در Bangalor باید جایگزین شده و کاملاً مرحله به مرحله بازسازی شوند. سرپرست پروژه Bangalore، آر اند ام (R&M) را از گذشته به عنوان یک شریک قابل اعتماد و یک رهبر شایسته و با کیفیت می‌شناسد. به همین دلیل ارائه دهنده پیشرو اتصالات سوئیسی برای این پرژوه انتخاب شده است. Moncy George، رئیس توسعه و اتحاد تجارت جهانی شرکت خصوصی ارتباطات NTT میگوید: «انتخاب یک تامین کننده جدید برای من ریسک بسیار بزرگی بود اما،  Rajeshو تیمش در همان اولین پروژه کار بسیار بزرگی انجام دادند و به طور کامل انتظارات را برآورده کردند.»

بازه زمانی برای تحویل محصولات بسیار فشرده بود. NTT تمام مراحل را در یک زمان دو تا سه هفته‌ای برنامه ریزی کرده بود و شرکت آر اند ام (R&M) یک تیم ویژه برای برآورده ساختن این نیازها و سازمان‌دهی کرد و آموزش برای همه افراد درگیر در محل ایجاد کرد.

طراحی و اجرای این پروژه با تلاش آر اند ام (R&M) هند، NTT آمریکا و NTT هند انجام شده است.

indian success2

کیفیت فوق العاده

برای این پروژه شرکت آر اند ام (R&M)  راهکارهای مسی و فیبر از پیش سربندی شده شامل راهکارهای کابل کشی Cat.6A دارای روکش فلزی ارائه داد که در این راهکارها از پچ کوردها، کانکشن ماژول‌ها، کابل‌های نصب، فیس پلیت‌ها، کابل‌های فیبر OM4 چندحالته، کابل‌های ترانک MPO و لوازم جانبی (کدگذاری رنگی) استفاده شده است. این پروژه توسط یک سیستم وارانتی 25 ساله که با برنامه منحصر به فرد شریک واجد شرایط آر اند ام(R&M)  مطابقت دارد، تضمین شده است.
شرکت لاوان ارتباط تنها نماینده رسمی شرکت R&M در ایران، آمادگی کامل خود را برای مشاوره و اجرای پروژه‌های بزرگ مراکز داده با اعطای گواهی انواع سیستم‌های وارانتی R&M را دارد.

 

 

بخوانید: محفظه DRM45 برای انواع کانکشن ماژول‌های R&M 

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *