پولاریس (Polaris) | فضای بیشتر برای Splice Trays

polaris box

polaris box


پولاریس

زمان تخمینی مطالعه: 4 دقیقه 

از خانه‌ها گرفته تا مجتمع‌های مسکونی پیچیده، مجموعه جعبه‌های Polaris شرکت R&M که به عنوان ترمینال‌های نوری انعطاف‌پذیر شناخته می‌شوند راه‌حل مطمئن به شمار می‌روند که امکان استفاده از آن‌ها در فضاهای داخلی و خارجی وجود دارد. اکنون این جعبه‌های تقسیم بر مبنای یک طراحی جدید به بازار عرضه شده‌اند که فضای داخلی بیشتری را ارائه می‌دهند.

ساختمان‌ها، مراکزداده و محیط‌های صنعتی نیاز مبرمی به افزایش روزافزون ظرفیت شبکه‌های فیبر نوری خود دارند. این حرف به معنای آن است که شرکت‌ها به چگالی بالاتری از فیبرهای نوری و اتصالات splice در ترمینال‌ها نیاز دارند. R&M برای افزایش ظرفیت سینی Splice، عضوهای جدیدی به خانواده محصولات پولاریس اضافه کرده است تا فضای بیشتری در جعبه تقسیم‌ها به دست آید و ظرفیت اتصال افزایش پیدا کند، بدون آن‌که شرکت‌ها مجبور شوند از پایانه‌های بیشتری در محل استفاده کنند.

محصولات پولاریس ( پنج خانواده اضافه شده )

جعبه‌های Polaris SCM 24 و 36 عدد spearhead  به خانواده محصولات پولاریس افزوده شده‌اند. آن‌ها 24 یا 36 سینی اتصال FMTS 30 را در خود جای می‌دهند. کاست‌های در دسترس، سینی اتصال 1TPU با چهار یا 12 HS یا ANT و سینی تقسیم 2TPU برای کاربردهای P2MP اضافی هستند. هنگام استفاده از سینی‌های اسپلایس 12 فیبری حداکثر تا 288 اتصال اسپلایس را می‌توان در جعبه Polaris 24 SCM و تا 432 عدد را در P36 قرار داد. البته، ذکر این نکته ضروری است که یک پنل آداپتور برای آداپتورهای 12 یا 18 SC، LC-D را می‌توان نصب کرد.

جعبه پولاریس SCM 12 یک محفظه با اندازه متوسط است که در آن تقسیم‌کننده فیبر جدید و سه سینی حامل برای حداکثر 12 سینی اسپلایس فشرده FMTS موجود است. آن‌ها برای 4 نگهدارنده محافظ اتصال HS یا ANT در هر سینی مناسب هستند. به بیان دقیق‌تر، حداکثر 12 رشته را می‌توان از هم جدا کرد یا تا 48 اتصال اسپلایس را می‌توان پیاده‌سازی کرد. در صورتی که الزامات فراتر از حالت استاندارد است، یک پنل آداپتور برای حداکثر 6 کانکتور LC-D SC را می‌توان دومرتبه نصب کرد.

جعبه‌های کوچک پولاریس SCM 4 و حتا SCM 6 با اشغال فضای کمی، بالاترین انعطاف‌پذیری در نصب را ارائه می‌دهند. فیبر افزوده شده تا 12 اتصال اسپلایس crimp (ANT) یا shrink (HS)  را پشتیبانی می‌کند. این جعبه‌ها فضایی را برای یکپارچه‌سازی سریع اسپلیتر ارائه می‌کنند. همچنین دوازده اتصال اسپلایس اول را می‌توان بدون سینی‌های FMTS اضافی در جعبه‌ها قرار دارد. علاوه بر این، حداکثر چهار یا شش سینی اسپلایس را می‌توان به‌روز کرد. پنل آداپتور ارائه شده تا چهار/شش کانکتور SC، LC Duplex را پشتیبانی می‌کند. به طوری که تا دوازده اتصال پچ LC را می‌توان در ترمینال‌ها مورد استفاده قرار داد. در صورتی که از P6 SCM استفاده کنید، سینی اسپلایس FMTS-30 را می‌توان در پروژه‌های خاص منظوره‌ای مورد استفاده قرار دارد. به طوری که ظرفیت اسپلایس به 84 اتصال اسپلایس افزایش پیدا می‌کند.

پولاریس

به علاوه برای طول زیاد

برای دست‌یابی به ظرفیت ذخیره‌سازی فراتر از انتظار حد انتظار یک مجموعه ماژولار برای SCM P12، P24 و P36 به بازار عرضه شده است. سینی‌های فیبر را می‌توان بدون ابزار خاصی در کنار سینی‌های اسپلایس نصب کرد. بنابراین، فضای لوز تیوب‌ها (مولتی فایبر) در فرآیند نصب یا هنگام استفاده از کابل‌های قطره‌ای به شکل بهینه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد. نوآوری فوق مزایای شاخصی مثل ورودی کابل، نصب ساده کابل‌ها و میکروتیوب‌ها با قطرهای 2.0 تا 16.0 میلی‌متر را در اختیار ما قرار می‌دهد. علاوه بر محدوده استاندارد جعبه، R&M جعبه‌های سفارشی را برای پروژه‌های موردنیاز مشتریان ارائه می‌دهد که شامل تجهیزات از قبل آماده‌شده‌ای مثل اسپلیتر، کانکتورهای plug، پیگتیل‌ها، سینی‌های اسپلایس و تجهیزات مرتبط با کابل‌ها هستند. لازم به توضیح است که پیگتیل‌های فیبر نوری در واقع همان کابل‌های فیبر نوری هستند که یک سر آن‌ها کانکتور خورده است و قادر هستند توسط این سر به شکل مستقیم به دستگاه‌ها و تجهیزات دیگر متصل شوند، در حالی که سر دیگر که کانکتور نخورده است در بیشتر موارد فیوژن می‌شود. در سر پیگتیل‌ها ممکن است از کانکتورهای مختلف مثل FC ،LC و غیره استفاده شده باشد.

5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *