Uptime on line چالش‌ های انرژی در DC های اروپایی

Uptime on line

Uptime on line


زمان تخمینی مطالعه: 4 دقیقه

گزارش Aggreko راه‌حل‌های انرژی را برای مراکزداده اروپایی که با چالش‌ مواجه هستند، ارائه می‌دهد. در این گزارش گزینه‌های تاکتیکی و بلندمدت مشخص شده است. گسترش سریع صنعت مرکزداده در سراسر اروپا، چالش‌های پیش‌ِروی سهامداران تسهیلات را در حفظ انعطاف‌پذیری سایت در یک آب و هوای چالش‌برانگیز در کانون توجه قرار داده است.

نرخ مصرف انرژی این بخش در حال افزایش است و اپراتورها در تلاش هستند تا استراتژی‌های بلندمدت را در کنار راه‌حل‌های کوتاه‌مدت برای مقابله با عدم قطعیت بیشتر و مقررات سخت‌گیرانه‌تر در پیش بگیرند.

برای کمک به رفع این نگرانی‌ها، یک گزارش تحقیقاتی جدید با عنوان “Uptime on the Line” از Aggreko، راه‌حل‌های کوتاه‌مدت تاکتیکی و گزینه‌های استراتژیک‌تر و طولانی‌مدت را برای متخصصان مرکزداده در بازارهای بزرگ اروپایی ترسیم کرده است.

این گزارش بر اساس مصاحبه با 700 متخصص مرکزداده که برای کسب‌وکارهای بزرگ در بریتانیا، ایرلند، آلمان، فرانسه، هلند، نروژ و سوئد مشاوره و طراحی دارند، شکل گرفته که بینش خود را در مورد موضوعاتی مانند زیرساخت‌های شبکه، قطع برق، قیمت انرژی و تاخیرهای زنجیره تامین به اشتراک گذاشته‌اند.

یافته‌های این گزارش نیاز به فرصت‌های تاکتیکی برای مدیریت انرژی و کنترل دما در تاسیسات امروزی را برجسته می‌کند. همان‌طور که بیلی دوری، رییس بخش جهانی – مراکزداده در Aggreko، خاطرنشان می‌کند: تقاضای مراکزداده به‌طور مداوم در حال افزایش است، با این‌حال خدمات مورد نیاز برای خدمات‌رسانی در این مسیر توسعه جدید در حال‌حاضر تحت فشار است. بنابراین، آن‌لاین نگه‌داشتن امکانات جدید و موجود در طول این گسترش مستمر از اولویت‌های اهمیت جهانی است، بنابراین گفت‌وگوها در مورد بهترین راه برای ارائه کنترل برق و دما به سایت‌ها ضروری است. این گزارش طیف وسیعی از موانع رایج برای متخصصان مراکزداده را شناسایی می‌کند، که می‌توان برق ناکافی شبکه، قطعی تجهیزات قدیمی و نوسان نیازهای گرما و برق را نام برد.

برای رسیدگی به این چالش‌ها، گزارش مذکور به بررسی تولید در محل به‌عنوان یک راه‌حل می‌پردازد. به گفته دوری، تولید در محل، اجرا شده با استراتژی‌های تجهیزات استخدامی که در این گزارش اخیر بررسی شده است، می‌تواند فرصت‌های بزرگی را برای مراکزداده که مترادف با نرخ بالای مصرف انرژی هستند، ارائه دهد. شناسایی رویکرد صحیح تجهیزات کلیدی برای مقابله با رشد کلان خواهد بود. مسایل مربوط به تامین انرژی و کنترل دما، بنابراین بسیار مهم است که ذینفعان مرکزداده برای انجام این کار از نزدیک با کارشناسان تجهیزات همکاری کنند.

همچنین، این گزارش (Uptime on line چالش‌ های انرژی در DC های اروپایی) خاطرنشان دارد که یکپارچه‌سازی طرح‌های انرژی غیرمتمرکز مسایل منحصربه‌فردی را ایجاد می‌کند که برای ساده‌سازی و پیمایش به کمک تامین‌کنندگان متخصص نیاز دارد. با افزایش مسایل کلان در مورد تامین انرژی و کنترل دما، کسب‌وکارها می‌توانند چشم‌انداز بلندمدت را از دست بدهند، به‌ویژه در بخشی که تحت تسلط ضرب‌الاجل‌های کوتاه‌مدت است. اتخاذ یک رویکرد استراتژیک برای شناسایی رویکرد تجهیزات مناسب که کلیدی برای مقابله با چالش‌های پیش‌ِرو خواهد بود، مهم است. این گزارش نتیجه‌گیری می‌کند که «فشارهای امروزی آن‌قدر قابل‌توجه است که کسب‌وکارها می‌توانند چشم‌انداز بلندمدت را از دست بدهند، به‌ویژه در بخشی که ضرب‌الاجل‌های کوتاه‌مدت بر آن حاکم است که می‌توان به سایر مسایل کلیدی مانند کربن زدایی اشاره کرد. همچنین ضروری است که ذینفعان مراکزداده از نزدیک با کارشناسان تجهیزات همکاری کنند تا رویکرد مناسب برای حفظ انعطاف‌پذیری سایت در یک آب‌وهوای چالش‌برانگیز را شناسایی کنند.

Uptime on ine
امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *