ساخت اتوماسیون ساختمان با راهکار سقف دیجیتالی R&M

هوشمندسازی ساختمان

هوشمندسازی ساختمان


در اتوماسیون ساختمان های کاربردی، پوشش کلی پهنای باند همراه با وایرلس از پیشرفته‌ترین طراحی‌هاست اما دستگاه‌های بی‌شمار انتقال‌دهنده روی سقف‌ها چگونه می‌توانند تا مؤثرترین حد ممکن به LAN متصل باشند؟ راهکار در سازگاری کابل‌کشی ساختاریافته سقف با استاندارد ISO/IEC 11801-6 است. مفهوم کابل‌کشی ساختاریافته محل کار به سقف‌ها برمی‌گردد. جایی که خروجی‌های سرویس (SO) با LAN به روترهای WLAN متصل می‌شوند. برنامه نویسان و نصابان با این رویکرد به‌خوبی آشنا هستند.

گسترش میدان دید

عنوان ISO/IEC 11801-6 میدان دید وسیع‌تری را ایجاد می‌کند:« خدمات توزیع‌شده سازه». سقف دیجیتالی و سرویس خروجی باعث می‌شود LAN و اترنت/IP نه‌تنها برای روترهای WLAN بلکه برای کل ساختمان در دسترس باشد. آن‌ها راه را برای All-over-IP (ALL-IP) در اتوماسیون ساختمان بر اساس پروتکل اینترنتی و کابل‌کشی ساختاریافته ، هموار می‌کنند که این مسیر درنهایت باعث هوشمند سازی ساختمان‌ها می‌شود.

ALL-IP طیف گسترده‌ای از مزایا را عرضه می‌کند. بااین‌وجود ، به دلیل کمبود یک نمای کلی، عدم قطعیت محسوس وجود دارد و صنعت نصب و راه‌اندازی می‌خواهد بداند که این نوع کابل‌کشی چگونه است و انتظار چه چیزی را باید داشته باشند؟

نمایندگان راهکار سیار R&M و شرکای آن‌ها پاسخ این سوال را به زودی خواهند داد. این پلتفرم‌های فناوری سیار هر چیزی که بخشی از ALL-IP باشد را نشان می‌دهند.

اولین چیزی که نمایندگان ارائه می‌دهند، یک راهکار همراه با اجزای شبکه از تولیدکنندگانEnergie IP ، فرانسوی است. در این مثال، تمام دستگاه‌های اتوماسیون ساختمان توسط شبکه به توزیع‌کننده طبقه مرکزی متصل می‌شوند. نمونه‌های کاربردی آن شامل IPاصلی ، PoE تقویت‌شده با نور LED، سنسورها، آباژورها، عملکرد پنل ها و غیره می‌شود.

مستقل ماندن

R&M اطلاعاتی در مورد کاربرد خنثی‌سازی، کابل‌کشی ساختاریافته ALL-IP در نمایشگاه‌های تلفن همراه و رویدادهای همراه با آن ارائه می‌دهد. مزیت آن: کاربران مستقل می‌مانند. این کابل‌کشی جهانی صرف‌نظر از خدمات و وسایلی که کاربران می‌خواهند در ساختمان خود استفاده کنند یا در زمان دیگر مقاوم‌سازی کنند، همیشه آن‌ها را پشتیبانی می‌کند.

بازدیدکنندگان از نمایندگان قطعاً متوجه خواهند شد که راهکار ALL-IP چقدر امکان‌پذیر است و آن‌ها می‌توانند این تغییر را روی فناوری حرکت ایجاد کنند.

بخوانید: تجهیز ساختمان پزشکی درعمان توسط R&M

امتیاز شما به این مطلب