محفظه DRM45 برای انواع کانکشن ماژول های R&M

محفظه DRM45 برای انواع کانکشن ماژول های R&M

DRM45 enclosure


آداپتور کانکشن ماژول مخصوص ریل رک

نسل دوم ریل‌های رک دارای طراحی باریک هستند که باعث می‌شود تراکم بالا و فضای بیشتری در ریل‌های استاندارد ایجاد شود. نصابان هم اکنون می‌توانند اتصالات شبکه قابل ملاحظه‌ای را در کابینت‌ سوئیچ‌های کوچک جای دهند.

اشغال فضای کم و تراکم بالا!

برنامه ریزان، نصابان و سرمایه گذاران به طور فزاینده‌ای به راهکارهای متراکم سازی در هنگام کابل کشی ساخت یافته برای شبکه‌های داده محلی نیاز دارند. این ویژگی فقط برای موارد اداری و دیتا سنترها مورد نیاز نیست بلکه اتصالات RJ45 باید بیشتر و بیشتر، حتی در توزیع کننده‌های کوچک‌تر و کابینت سوییچ‌ها، صنایع مختلف و همچنین ساختمان‌های کاربردی و مسکونی ارائه شوند. در چنین مواردی، آداپتور کانکشن ماژول مخصوص ریل رک 35 میلی‌متری (مطابق با استاندارد DIN EN 50 022) به عنوان پلتفرم نصب انتخاب می‌شود.

آر اند ام (R&M) همچنین آداپتور ریلی رک DRM45 را برای دستیابی به این منظور توسعه داده است. این نوع جدید دو سوم از نسل اول آن باریک‌تر است. عرض آن با توجه به ریل‌های افقی قابل نصب معمولاً 18 میلی‌متر است ‌که این به طور خارق العاده‌ای تراکم را بالا می‌برد. نسل اولیه DRM45 که عریض‌تر نیز هست همچنان در دسترس و قابل سفارش است.
مدیریت کردن و پیشبرد عملیات با این ویژگی‌ها به شدت ساده می‌شود. این ماژول‌های خاص را می‌توان با یک فشار نصب و با آزاد کردن ضامن و بیرون کشیدن آن، بدون نیاز به هیچ ابزاری خارج کرد. آداپتورهای مسی و فیبر نوری را می‌توان بعداً و بدون صرف وقت مونتاژ، جایگزین یا حذف کرد. ماژول‌های مسی RJ45 Cat. 6A EL و Cat. 6A ISO همچنین اتصال دهنده Cat. 6A، در هر دو نسخه دارای پوشش و بدون پوشش، در DRM45 قرار می‌گیرند. در فیبر نوری نیز آداپتور اتصالات LC-duplex و SC-simplex را پشتیبانی می‌کند.

top hat rail DRM45 2

حتی اگر تعدادی از آداپتورها در کنار هم قرار بگیرند باز هم دسترسی مناسبی وجود دارد. یک لولا کلاه یا سرپوشی را به آداپتور متصل می‌کند که برای جلوگیری از گرد و غبار بوده و اتصال این کلاه از طریق این لولا به آداپتور مانع از گم شدن آن می‌شود. این کلاه در 9 رنگ مختلف و برای نشان دادن خدمات مخصوص و متفاوت وجود دارد. اگر آداپتور در عملیاتی استفاده نشده باشد، می‌توان این کلاه را به راحتی در حالت بسته قرار داد. برای برچسب زدن بر روی آداپتور یک پنجره در قسمت جلوی اون در دسترس است که می‌توان برچسب‌ها را در آنجا چسباند. این برچسب‌ها را می‌توان به صورت دست نوشته یا پرینتی باشند.
استفاده از این محصول در محیط‌های صنعتی و مکان‌هایی که در آن‌ها فضای کمی برای نصب تجهیزات وجود دارد به شدت توصیه می‌شود و با توجه به قابلیت ضد نفوذی این محصول در برابر آب و خاک، برای اینگونه محیط‌ها بسیار مناسب هستند.

شرکت لاوان ارتباط با بیش از 20 سال سابقه طراحی و اجرای شبکه‌های کامپیوتری، آماده است تا مشاوره رایگان در خصوص استفاده از این محصول و دیگر راهکارهای متراکم سازی را به شما ارائه دهد.

بخوانید: الزامات اتصالات در مراکز داده 

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *