اتصالات فیبری LC و MPO برای دیتاسنترهایی با سرعت انتقال بالاتر

Fiber connections

Fiber connections


 

همانطور که برای افزایش سرعت اطلاعات تلاش می‌ شود، داشتن اتصالات مناسب فیبر نوری نیز، شما را برای انجام فعالیت ها مطمئن می‌سازد در اینجا منظور ما اتصالات LC و MPO است.

LC یک اتصال دوتایی است که در هر یک از حلقه‌ها یک فیبر دارد که 10 گیگ از یک سمت و 10 گیگ از سمت دیگر را در یک سریال اتصال، عبور می‌دهد.بسیار خوب و فشرده است و برای پورت های با ضخامت بالا مناسب است. این اتصال حلقه‌ی MPO است که با 12 یا 24 رشته فیبر پر شده است. هر زوج فیبر می‌تواند یک پیوند دوبلکس غیر مستقل باشد. بنابراین شما می‌توانید ظرفیت مسیر LC ها را بدون استفاده از تمام آن پورت‌ها به کار ببرید. همچنین MPO انتقال موازی را برای اپلیکیشن‌هایی که از مسیر‌های چندگانه استفاده می‌کنند، پشتیبانی می‌کند. 40G پایه را در نظر بگیرید MPO12 برای انتقال، مسیر 10 گیگ در این قسمت به شما می‌دهد و برای مسیرهای دریافتی در این قسمت،  و دیگر این‌ مسیرها استفاده نمی‌شوند.

می‌خواهید 100G راه اندازی کنید؟
بسیار خوب!  MPO 24 دو سری زوج اتصال به شما می‌دهد که دوتا از آن‌ها بدون استفاده باقی می‌مانند. بهترین قسمت، اتصالات LC و MPO هستند که ظرفیت آتی شما را نیز پشتیبانی می‌کنند. امروز شما 10 گیگ راه اندازی خواهید کرد ولی 25 گیگ نیز در راه است.  سپس 50 گیگ به دنبال آن خواهد آمد و پس از آن 100 گیگ. زمانی که شما برای ارتقا دادن سیستم آماده شدید، از این اتصالات مشابه استفاده کنید  علاوه بر آن، LC ها از فیبرهای چند حالته در پهنای باند نیز پشتیبانی می‌کند یک فناوری که TIA و I Triple E قبلا آن را استانداردسازی کرده‌اند. این فناوری می‌تواند چهار برابر سیگنال‌های 10 گیگابایتی را بر روی یک فیبر منتقل کند.  بنابراین شما می‌توانید 40 گیگ، 100 گیگ یا حتی 400 گیگ بر روی یک تک لینک داشته باشید.

اگر می‌خواهید در مورد تکنولوژی های جدید در زمینه شبکه و  دیتاسنتر با ظرفیت بالا بیشتر بدانید، با  لاوان ارتباط در تماس بگیرید.

ما در خدمت شما خواهیم بود.

 

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *