کابل های جدید، فرصت‌های جدید

NEW CABLE

 

یک تیم متخصص در کارخانه کابل آر اند ام (R&M) که در جمهوری چک واقع شده است، به صورت مداوم در حال رصد نیازهای ویژه بازار است و به این صورت دامنه فعالیت خود را گسترش می‌دهد. شرکای آر اند ام (R&M) نیز می‌توانند پیشنهادات گسترده‌تری برای ارائه به بازار داشته باشند. این کارخانه در حال حاضر کابل‌های نصب با استاندارد جهانی تولید می‌کند که بدون ژل بوده و در سراسر طول خود ضد آب هستند. این کابل‌ها عبارتند از: کابل‌های لوز تیوب مرکزی (central loose tube) با 24 فیبر و کابل‌های لوز تیوب رشته‌ای (stranded loose tube) با 12 دسته که هرکدام از آنها دارای 12 فیبر – به عبارت دیگر 144 فیبر هستند.

کابل های لوز تیوب (loose tube) بدون ژل

کابل‌های نصب به راحتی می توانند با پنل‌های آر اند ام (R&M) و ماژول‌های فیبر نوری مانند UniRack2 و Fiberliners ترکیب شوند. محصولات جدید برای کابل کشی مسیرهای کوتاه در فضای بیرون به عنوان مثال در یک دانشگاه مناسب است. آر اند ام (R&M) غلافFRLSZH (مقاومت در برابر آتش ، دود کم ، هالوژن صفر) را به گونه ای ساخته است که آب نتواند به راحتی در آن نفوذ کند. یک مانع از نفوذ هرگونه آبی که ممکن است در هر عمقی و در راستای طولی به کابل نفود کند، جلوگیری می‌کند. رشته‌های شیشه‌ای در زیر غلاف، لوز تیوب‌ها را از جوندگان نیز محافظت می‌کنند.

این کابل‌های لوز تیوب (loose tube) خشک و بدون ژل مزایای زیادی برای نصابان دارند. دیگر لازم نیست که ژل‌های اضافی را پاک کنند یا جریان آن را متوقف کنند. این باعث صرفه جویی در وقت شده و عمیات نصب را لذت‌بخش‌تر می‌کند.

دسترسی به حداکثر کیفیت از یک منبع واحد

آر اند ام (R&M) راهکارهای جدیدی را برای توزیع کابل ها ارائه می‌دهد. در این راهکارها از پچ‌کوردها و فیبرهای متراکم و دارای بافر استفاده می‌شود. این کابل ها با کانکتورهای رده بالای آر اند ام (R&M) سازگار هستند و با به حداقل رساندن مقادیر افت، کارایی آن‌ها را به بالاترین حد می‌رساند.

ارائه کابل در بازار امکانات جدیدی را برای تولیدکنندگان کانکتورها ایجاد می‌کند. هنگامی که آنها کابل های آر اند ام (R&M) را با کانکتور این شرکت ترکیب می‌کنند، عملکرد و کاربردهای محصولات پیش ساخته فیبر نوری خود را افزایش می‌دهند. تولیدکنندگان می‌توانند تمام این‌ها را از یک منبع واحد به دست آورند، فرایند مونتاژ را ساده کنند، حجم تولید را گسترش داده و نسبت به نیاز مشتری منعطف‌تر و پاسخگوتر عمل کنند.

گزینه‌های انتخاب بیشتر برای کابل های فیبر نوری

کابل های توزیع جدید شامل موارد زیر است:

  • کابل های لوز تیوب مرکزی (central loose tube) بدون ژل چند منظوره
  • کابل های لوز تیوب رشته‌ای (stranded loose tube) بدون ژل چند منظوره
  • فیبرهای دارای بافر در 12 رنگ
  • فیبرهای فشرده در 12 رنگ
  • پچ کوردهای Simplex (2 میلیمتر و 2.7 میلیمتر)
  • کابل های figure-8 زیپ‌کورد Duplex (2*4.2 میلیمتر و 2.7*5.6 میلمیتر)
R&M Cables - کابل های جدید، فرصت‌های جدید
R&M Cables

R&M

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *