کاربرد جهانی FO field R&M

R&M به طور مداوم توسعه کانکتور FO Field را بهینه می کند و هدف آن ساده‌تر کردن کابل کشی فیبر نوری است. از سال 2022، FO Field (در ابتدا کانکتور SC) کابل های پروانه ای (butterfly) را نیز پوشش خواهد داد. نوع کانکتور اصلاح شده با طراحی کابل فلت سازگار است و نصب آن به همان راحتی انواع معرفی شده قبلی است و این به آن معنی است که خانواده FO Field در حال حاضر کامل شده است.

کابل های پروانه ای یا کابل های درآپ (drop) با مشخصات 3×2 میلی متری خود به طور قابل توجهی با ساختار کابل های گرد کلاسیک تفاوت دارند. کابل های پروانه ای کشش به سمت بال ها هدایت می کنند. طراحی فلت (flat) مانند آن، مهار کردن سیم را دشوار می کند و R&M برای حل این مشکل یک سیستم مهار سیم قابل اطمینان توسعه داده است.

عملکرد انتقال بالا

FO Field به عنوان یک کانکتور LC یا SC در تماس با APC یا PC موجود است و در رنگ های سبز، آبی و بژ عرضه می شود. خواص مکانیکی و نوری با کیفیت کانکتورهای پیش ساخته و آزمایش شده در کارخانه مطابقت دارد. الزامات انتقال سطوح عملکرد سینگل مود درجه Cf/1 (APC) و درجه Cf/2 (PC) و سطح عملکرد مولتی مود درجه Bmf/3 برآورده شده است. پایداری بالای آن همچنین برای استفاده احتمالی در مناطق خارج از دمای اتاق کنترل شده مناسب است.

FO field

تقاضای بیشتر برای هزینه کمتر

FO Field در حال تبدیل شدن به تجهیز پسیو مورد علاقه جدید در میان مهندسین نصب است. تقاضا در حال افزایش است. تعداد بالاتر و بهینه‌سازی فرآیند، R&M را قادر می سازد تا این کانکتور را در شرایط بهبودیافته در دسترس قرار دهد.

در نتیجه، کانکتور می تواند به طور فزاینده ای در مناطق عملیاتی که به تعداد زیادی از آن با هزینه های کم نیاز دارند، مانند اتصال ساختمان های مسکونی استفاده شود. گامی دیگر به سوی اینترنت سریع برای هر خانه.

منبع: R&M Website

خوانید: Netscale 72 R&M با قابلیت‌های فراتر

امتیاز شما به این مطلب