زیمنس جایزه بهترین شرکت سالیوان و فراست را دریافت کرد

زیمنس

زیمنس


مرکزداده

زمان تخمینی مطالعه: 3 دقیقه
تعداد کلمات:383 کلمه

زیمنس جایزه معتبر سال 2022 شرکت Frost & Sullivan، را به‌دلیل رویکرد پیشگام راه‌حل‌های مرکزداده خود دریافت کرده است. این جایزه با توجه به مقرون به‌صرفه بودن و مقیاس‌پذیری اکوسیستمی که زیمنس ایجاد کرده و بهبود قابل‌توجهی که برای عملکرد مرکزداده ارائه داده، اعطا شد.

زیمنس از طریق کار مداوم خود برای ردیابی، تجزیه‌وتحلیل و در نهایت درک بهتر روندهای بزرگ بازار، قادر است به‌طور کامل در فرصت‌های به‌وجود آمده بازار سرمایه‌گذاری کند، نوآوری کرده و بر تحولات آینده در صنعت مرکزداده تاثیر بگذارد. Frost & Sullivan  در گزارش خود می‌گوید: این روحیه آینده‌نگر باعث شده است زیمنس خود را به‌عنوان یکی از نوآورترین شرکت‌های فناوری در این بخش معرفی کند و محصولات آن یک گام جلوتر در فناوری‌های صنعتی قرار بگیرد.

Frost & Sullivan از نمونه مجموعه مدیریت یکپارچه مرکزداده زیمنس (IDCMS) به‌عنوان ابزاری مفید که رویکرد بسیار جامعی را برای مدیریت زیرساخت مرکزداده ارائه داده و با موفقیت خطای انسانی را کاهش داده و از خرابی برنامه‌ریزی نشده در سایت‌ها جلوگیری می‌کند، نام می‌برد. عنصر اساسی استراتژی نوآوری این شرکت، ایجاد ارزش از طریق درک نیازهای بازار ناکافی برآورده نشده است. Gautham Gnanajothi، معاون تحقیقات جهانی در Frost & Sullivan  اظهار داشت: این به‌عنوان یک کاتالیزور برای برتری شرکت در صنعت مرکزداده عمل کرده است، جایی‌که محصولات و راه‌حل‌های آن سطوح بالایی از زمان، کارایی، مقیاس‌پذیری و صرفه‌جویی در هزینه را ارائه می‌دهند. با استقرار محصولات زیمنس، مراکزداده در سراسر جهان مزیت رقابتی در تمام جنبه‌های برق‌رسانی و اتوماسیون به‌دست می‌آورند. شرکت زیمنس توانایی خود را با بالا بردن سطح کیفی و توسعه محصولات و راه‌حل‌هایی که به دردسرها و ناامیدی‌های مشتریان می‌پردازد، بارها و بارها ثابت کرده است.

جوزپه لتو، مدیر پورتفولیوی جهانی برای مراکزداده در زیرساخت هوشمند زیمنس، اضافه می‌کند: به‌عنوان یکی از اجزای حیاتی زیرساخت دیجیتال جهانی، ضروری است که به بهینه‌سازی روش طراحی، ساخت و راه‌اندازی مراکزداده ادامه دهیم. با استفاده از فناوری هدفمند، می‌توانیم از قابلیت اطمینان، زمان و کارایی بیشتر اطمینان حاصل کنیم، در حالی‌که اهداف پایداری سخت‌گیرانه‌تری را در طول چرخه حیات یک مرکزداده برآورده می‌کنیم. ما خوشحالیم که به‌خاطر کار نوآورانه خود در این صنعت شناخته شده‌ایم.

منبع : Data Centre Magazine

بخوانید : مرکزداده جدید 5مگاواتی برنامه ریزی دیجیتال کاربردی در داکوتای شمالی

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *