همیلتون همیشه از سیستم کابل کشی R&M استفاده میکند

سیستم کابل کشی R&M

سیستم کابل کشی R&M


زمان تخمینی مطالعه: 5 دقیقه

با این ماموریت، نزدیک به 70 سال است که همیلتون درحال توسعه دادن و عرضه‌ی راه‌حل های فناوری پیشرفته برای آزمایشگاه‌ها و داروخانه‌ها است. همیلتون مانند اکثر شرکت‌های شگفت انگیز، در گاراژ به وجود آمد. کلارک همیلتون یک مهندس شیمی بود که در MIT تحصیل کرده و برای خود در آخر سال 1940 یک هدف بزرگ تعیین کرده بود. او میخواست یک ابزار دقیق که میتواند تا کوچک ترین نمونه ی مایع را بررسی کند، توسعه دهد و سرنگ میکرولیتر افسانه‌ای را اختراع کرد.

در سال 1953 یک پیشگام شروع به تولید آن‌ها در ورکشاپ خود، در Whittier نزدیک لس آنجلس کرد و سرنگ‌های دقیقش را با شکل های تحلیل شده ای در شیمی درست کرد. امروزه آن‌ها به فروش سرنگ ها با همان مبلغ اولیه که در آن زمان، کمپانی تاسیس شده بود، ادامه میدهند.

رهبری بازار

کمپانی خیلی سریع رونق یافت و در 1960 به Reno، Nevada نقل مکان کرد. 6 سال بعد کلارک همیلتون یک مرکز در خارج آمریکا در Bonaduz سوئیس تاسیس کرد. او عاشق آن ناحیه و کوه‌های سوئیس شده بود. او میخواست توسعه ی محصولش را در قالب (made in Switzerland) به پیش ببرد. این موضوع حتی به بالا رفتن تخفیف در اروپا نیز کمک کرد.
امروزه آن کمپانی خانوادگی، رهبر بازار جهانی است وبرای کوچک‌ترین مقدارهای مایع. پیپت، مانیتور آزمایشگاه‌ها و سنسورها ،استانداردهای تکنولوژی پزشکی را درمواد شیمیایی و دارویی و صنعت غذایی تعیین کرده است. نوآوری همیلتون باعث شد برای اولین بار غربالگری خودکار خون برای ایدز و هپاتیت انجام شود.

گسترش در پاندمی  

هواکش‌های هوشمند بسیار مفید هستند. آن ها از سال 1983 در bonaduz با برگرفتن از پزشکی همیلتون ساخته شده و توسعه یافته‌اند. آن ها وضعیت امن تری برای بیماران سختگیر عرضه میکنند.تقاضاها برای این محصولات با کیفیت به طرز شدیدی در پاندمی کنونی افزایش یافته است.

گسترش-در-پاندمی

اختراعات روی سایت

کمپانی‌های همیلتون مانند نوآوری‌ها و رشدشان، محل استقرارشان را به صورت پویا و با اراده توسعه میدهند. همیلتون همیشه از سیستم کابل کشی R&M استفاده میکند.زیر فشار در مدت زمان طولانی کارشناسان Elektro Rhyner AG واقع در Glarus شبکه ی LAN گسترده‌ای را نصب و سرور روم ساختمان جدید را در Domat/Ems کابل‌کشی کردند. طبیعتا این یک امر ضروری است که به ایمنی سختگیرانه پایبند باشیم، آن را اجرا کنیم و استانداردهای صنعت پزشکی را بهداشتی کنیم.
قبل از آن همیلتون به Schön¬holzer AG از Chur ماموریت داده بود که با شبکه فیبر نوری به محوطه دانشگاه وصل شود تا شبکه را مدرنیزه کند. یک دیتاسنتر بازسازی شده باید دوباره وصل میشد. کار نصب باید زمانی انجام میشد که عملیات با سرعت بالایی در حال اجرا بود.
سوال اساسی یک چالش برای برنامه نویس ها و تیم نصب Schönholzer بود. آن‌ها باید در مسیرهای تاریخی و کانال های ساختمان های صنعتی فیبر نوری جدید را با کابل کشی مسی جایگزین میکردند. Achim Sax مدیر تدارکات همیلتون میگوید: این برای ما یک کار بسیار سخت و جهشی در زمان بود. علاوه بر این(POV) Power over Ethernet و internet for things (IOT) باید ایجاد شوند،زیرا ظهور این دو موجب میشود تا همیلتون بتواند فرایندهای بیشتری را در آینده اتوماتیک کند.

((ما نمیتوانیم هیچگونه اشتباهی مرتکب شویم و یا اجازه دهیم اتفاقی حواسمان را پرت کند ما به یک اتصال برای همه ی سایت ها نیاز داریم.))

Achim Sax, Head of Facility Management, Hamilton Bonaduz AG
Achim Sax توضیح میدهد: خیلی چیزها در مدت پنج سال اخیر عوض شده اند. همه چیز در حال دیجیتالی شدن است و شبکه‌ی ما باید مجهز باشد تا بتواند با آن کنار بیاید. اتصال خوب در رشته فعالیت ما ضروری است.

استاندارد کردن: یک مدل موفق

باوجود تمام پویایی‌ها، پروژه ها با دقت بسیار به موفقیت می رسند. استاندارد ‌سازی کلید موفقیت است.
کتابچه‌های راهنما که حاوی تعاریفی دقیق برای مراکز داده و سیستم‌های کابل‌کشی است، در کارخانه Graubünden و همینطور کارخانه‌ی Roma¬nia نحوه‌ نصب مس و فیبرنوری، در همیلتون را تایید میکند. آن‌ها حاوی مشخصاتی برای اجزای شبکه، نامگذاری، استانداردها، روش‌های اندازه‌گیری و فرایندهای گارانتی هستند.
همیلتون و R&M دفترچه های راهنما را با همکاری یکدیگر و به نفع یک زیرساخت جامع نگر، ماژولار و قابل توسعه نوشتند. برنامه‌نویس ها و نصب کننده ها باید دقیقا از فرایند نصب مشخص شده‌ی این دفترچه ها پیروی کنند. همچنین استانداردها قید کرده اند که فقط برنامه نویس‌های واجد شرایط مورد قبول R&M هستند.  Achim Sax و همکارش در ICT، Roman Jan¬ett ایمان قلبی به محصولات R&M دارند:
  ((آن تجهیزات همیشه کار میکنند))
کیفیت، ایمنی عملکرد، قابلیت اطمینان و گارانتی‌ها بخشی از این پیشنهادات هستند.در R&M هر پروژه با مهارت ، پشتیبانی، تدارکات و همچنین در زمینه کابل کشی فیبر نوری، با اندازه‌گیری دقیق همراه است.

مدل موفق
استاندارد کابل کشی
امتیاز شما به این مطلب