inteliPhy net 3.0 درحال آماده سازی است

inteliPhy net-3.0

inteliPhy net-3.0


 

زمان تخمینی مطالعه: 3 دقیقه

در دیتاسنترها، واحدهای توزیع نیرو، حسگرهای محیطی، سوئیچ ها و سایر دستگاه ها، مجموعه ای کامل از اطلاعات و مقادیر اندازه گیری شده را تولید می کنند. استفاده از داده های وارد شده بر اساس این مقادیر مزایای زیادی را برای مدیران و تکنسین ها فراهم می کند. با این حال، مدیریت دستگاه های مختلف و توزیع شده به همین راحتی نیست. استخراج مفیدترین و ارزشمندترین اطلاعات از مجموعه داده های پیچیده، بسیار دشوار است.

inteliPhy net 3.0 این کار را تسهیل می کند. اطلاعات را از PDU ها، UPS ها و سایر دستگاه های شبکه که دارای رابط پروتکل SNMP هستند جمع‌آوری می کند. با استفاده از inteliPhy net 3.0 می توان به طور خاص مرتبط ترین داده ها را انتخاب کرد، آن ها را به وضوح نمایش داد و در صورت بروز خطا زنگ خطر ایجاد کرد. ابزارهای داشبورد قابل تنظیم است و سایر ویژگی ها به کاربران امکان می دهد تا با روش های جدید با داده ها ارتباط برقرار کنند.

یک مزیت عمده برای مدیران دیتاسنتر این است که آن ها دیگر مجبور نیستند ساعت­ ها وقت خود را صرف پر کردن جدول­ ها کنند. KPI های مورد نیاز با کلیک ماوس در دسترس هستند. این امر به آنها بینش بهتر و کنترل بیشتری بر داده هایشان می دهد، بنابراین همه جنبه های مدیریت آن­ ها را تقویت خوهد کرد.

Untitled

 

متامدل ها (metamodels)

در inteliPhy net 3.0، کاربران می توانند متامدل ایجاد کنند. یک متامدل می تواند شامل یک دستگاه پیچیده از پیش پیکربندی شده با کارت­ های مختلف پلاگین یا یک کابینت کاملاً مونتاژی و سیم دار باشد. یک قدم ساده تمام آنچه که برای ادغام یک مدل کامل در یک دیتاسنتر موجود لازم است را فراهم می سازد. ساخت دشوار رک ها از اجزای مجزا دیگر لازم نیست، بنابراین به طور گسترده ای کارایی را افزایش می دهد و منابع خطا را از بین می برد.

ODF کاملاً قابل تنظیم است

R&M به عنوان توسعه دهنده توزیع کنندگان FO برای دیتاسنتر، این دانش را در نرم‌افزار پیاده‌سازی می کند. inteliPhy net 3.0 شامل ابزاری است که با آن ­ها می توان ODF را به طور کامل پیکربندی و تجسم کرد. این عملکرد جدید بسیار مناسب است، به عنوان مثال، برای برنامه ریزی زیرساخت ها، برای اتاق های ملاقات19” و یا مبتنی بر ETSI.

بخوانید: سیستم مدیریت یکپارچه ساختمان‌های هوشمند

امتیاز شما به این مطلب