اینترنت اشیا و مراکز داده در سال 2030

IOT and data center

IOT and data center


 

بنابراین در مدیریت IT و زیرساخت مرکز داده شما نیز چالش هایی به وجود می آید.

LC مشخص مرکز داده اطلاعات و تجهیزات شما را تحت کنترل قطعی در می آورد و کارایی مرکز داده شما را افزایش می‌دهد. این راهکار مدیریت زیرساخت مرکز داده زیمنس است. تعداد کمی می‌توانند با تخصص زیمنس در مدیریت و ادغام یک نمونه کامل از فناوری‌ها در یک شرکت سازگار شوند.

مراکز داده کارخانه‌های قرن 21 هستند. زیمنس نیاز مراکز داده به دقت را درک می‌کند. ما به رهبران در صنعت خودرو، هوافضا و محصولات مصرفی کمک کرده‌ایم که کارخانه‌های خود را خودکار کنند تا کارکرد آن‌ها موثرتر شود.

 

 

ما تخصص جهانی و حضور محلی داریم تا تاثیر عمده‌ای مشابه بر روی مراکز داده ایجاد کنیم. همانطور که در کارخانه‌ها در قرن بیستم ایجاد کردیم.مشخصه ی LC مرکز داده یک نرم افزار متناسب کامل،پایدار و مقیاس پذیر است.

این نرم افزار براساس نرم افزار مدیریت چرخه‌ی عمر محصول با سابقه موجودیت بیش از 30 که بسیار موفق و خوب تثبیت شده‌ است، ساخته شده است. نرم افزار از طریق ابزارهای جامع فناوری اطلاعات و مدیریت امکانات ، عملکرد مرکز داده را بهینه می کند.

مشخصه ی LC مرکز داده که باعث بهبود عملکرد میدان دید و کارایی مراکز داده می‌شود، به کاهش هزینه‌های کلی مرکز داده و یکپارچه سازی اطلاعات برای سازگاری با تغییرات سریع در دنیای امروز کمک می کند.

ما راهکار کاملی برای رفع نیازهای شما در مدیریت هوشمند مراکز داده(DCIM) داریم. با در نظر گرفتن استراتژی رشد کسب و کار شما مشخصه ی LC مرکز داده قوی ترین و جامع ترین راهکار مدیریت هوشمند مراکز داده (DCIM) است.

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *