مرکوری (Mercury) یک پلتفرم توزیع فیبر نوری از R&M

Mercury

Mercury


 

در پلتفرم مرکوری (Mercury) محفظه ها فضای زیادی را برای ذخیره کابل های اضافی و طول بیش از حد آن ها ارائه می دهد. یکی از دلایل سهولت در عملیات دستی این است که سینی ها و splice drawer به راحتی و در همه زمان ها در دسترس هستند. کاربران به طور خاص از حائل های گرد و غبار یکپارچه قدردانی می کنند. این حائل ها نه تنها از انتهای فبیرهای نوری محافظت می کنند بلکه کار تکنسین ها را نیز چنیدن مرحله جلو می اندازند و بدین صورت باعث افزایش بهره وری آنها می شوند.

 

4

 

تراکم دسته بندی معمول دقیقاً مطابق با نیازهای فعلی کاربران است که تایید می کند: 864 سربندی در شش واحد رک در حال حاضر کافی است؛ در عین حال، سیستم همیشه انعطاف‌پذیر است. برای اینکه بتوانید کابل های بزرگتر با 1728 فیبر را سربندی کنید، باید یک واحد اضافی در بالای آن اضافه شود و کابل از درون آن عبور کند.

در ابتدا قصد شرکت آر اند ام (R&M) از توسعه مرکوری (Mercury) کابل کشی فیبرهای ریبون بود. زمینه های اصلی استفاده عبارتند از کابل کشی متقابل مرکز داده و ستون فقرات محوطه پردیس که در آن تراکم دسته بندی فیبرها باید به میزان قابل توجهی افزایش یابد. به همین دلیل است که آر اند ام (R&M) به طور فعال تراکم بالا، انعطاف پذیری و مقیاس پذیری را ترویج می کند.

 

4

 

شاسی های استاندارد 2 واحد را در یک رک 19 اینچی اشغال می کنند. پچ پنل های ماژولار جلو می توانند تا 288 اتصالات LC را در هر قسمت جای دهند. یک پیکربندی معمولی 6 یونیت رک را اشغال کرده و 864 فیبر را سربندی می کند. با حداکثر اشغال 48 یونیت ارتفاع، جعبه های مرکوری (Mercury) تا 6،912 فیبر را در یک رک متصل می کنند.

یک افزایش چشمگیر برای کاربران: مرکوری (Mercury) موجب صرفه جویی در وقت شما می شود. در مقایسه با پلتفرم های معمولی زمان صرف شده برای نصب و راه‌اندازی، پیکربندی و تست نصف می شود. Drawerها می توانند گسترده شوند و معماری کاملاً باز آنها دسترسی راحت و سریع به کابل ها، طول های اضافی، اسپلایس ها و واحدهای پچ را تضمین می کند.

 

بخوانید: مانیتورینگ End-To-End صد درصد با R&MinteliPhy از آر اند ام

 

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *