Netscale 72 از آر اند ام (R&M) | انتخابی هوشمندانه برای کمال‌گراها

Netscale 72

Netscale 72


 

عضو جدید خانواده Netscale ارتقا را به چند طریق ساده‌تر می‌کند. اول از همه Netscale 72 از فلسفه‌های کابل کشی پشتیبانی می‌کند: BASE8 (پورت‌های 3×4) و BASE12 (پورت‌های 2×6). ماژول‌های مربوط هر دو در یک محفظه یکسان قرار می‌گیرند. این بدان معناست که مراکز داده می‌توانند از Netscale 72 به‌صورت مستقل از برنامه‌های کاربردی استفاده کنند. این سیستم مستندسازی خودکار پورت‌ها مبتنی بر RFID و مدیریت تصویری سفارش‌ها کاری را ارائه می‌دهد که یک سرمایه‌گذاری آینده‌نگر محسوب می‌شود.

استفاده کامل از ظرفیت
Netscale بالاترین تراکم پورت را در صنعت ارائه می‌دهد. عضو جدید این خانواده 72 پورت را در یک واحد ارتفاع فراهم می‌کند. منطقه توزیع را می توان بهینه و متراکم استفاده کرد. هیچ فیبری بدون نور باقی نمی‌ماند. مراکز داده می‌توانند از همه کابل‌های ترانک به طور کامل در هر نسلی از اترنت استفاده کنند. به این ترتیب می‌توان معماری‌های spine-leaf عظیم را به طور کارآمد و بدون هزینه زیاد ایجاد کرد. کشوها را می‌توان در نیمه راه باز و مجهز کرد. طراحی سینی اسپلیت این کار را امکان‌پذیر می‌کند. تکنسین‌ها می‌توانند بر روی لینک‌های منحصر به فرد کار کنند و پروژه خود را به مراحل قابل مدیریت تقسیم کنند. نصابان گاهی مجبور می‌شوند برخی از اتصالات را در طول عملیات نصب و راه‌اندازی جدا کنند، کشو‌های تقسیم شده ریسک این کار و آسیب رساندن به فیبرها را در حین عملیات به حداقل می‌رسانند.

مجموعه‌ای کامل
از طراحی ماژولار سینی‌های Netscale استفاده شده است تا بتوانید در هر زمان کابل کشی را متناسب با نیازهای کسب و کار جدید ارتقا بخشید. از پروسه plug & play برای ارتقا کانکشن‌های LC برای اترنت 10 گیگابیت بر ثانیه به کانکشن‌های MPO برای اترنت 40 و 100 گیگابیت بر ثانیه استفاده می‌شود.

Netscale 72 نگرانی‌ها در زمینه کابل کشی مراکز داده از بین می‌برد. کاربران می‌توانند آزادانه نوع کابل و تعداد فیبرها را انتخاب کنند. آر اند ام (R&M) کلیه راهکارهای معمول برای اتصالات را ارائه می‌دهد: سینی‌های MPO و LC، سینی‌های اسپلایس MPO و LC، ماژول‌های MPO به LC. میکروفیبرها، میکروداکت‌ها، کابل‌ها مmini-core و ریبون می‌توانند به سینی‌های اسپلایس متصل شوند.

سنسورهای سیستم مدیریت زیرساخت R&MinteliPhy نیز در سینی‌ها جای می‌گیرند. مراکز داده از آنها استفاده می‌کنند تا پورت‌ها را به‌صورت متمرکز، خودکار و به صورت آنی کنترل کنند. R&MinteliPhy از مستندسازی و برنامه ریزی پشتیبانی می‌کنند. این سیستم به تکنسین‌ها در هنگام پچ کردن کمک می‌کند.

netscale72

 

بخوانید: مالکیت آر اند ام (R&M) در چین

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *