Netscale 120 اکنون با ماژول‌های TAP | ارائه شده توسط آر اند ام (R&M)

Netscale 120

Netscale 120


Netscale 120

ابزار مانیتورینگ جدید می‌تواند کاملاً با ساختار کابل کشی MPO و LC Duplex یکپارچه شود. ماژول‌های TAP مانند سینی‌های توزیع مستقیماً در محفظه Netscale قرار می‌گیرند. این ماژول‌ها به فضای مخصوص در رک نیاز ندارند. سینی‌ها و پورت‌ها را می‌توان در حین عملیات راه‌اندازی، از روبرو و پشت رک در یک چشم به هم زدن، یکپارچه، تعویض و یا پچ کرد.

 

1

 

تراکم بالا
ماژول‌های Netscale 120 TAP با تکنولوژی اسپلیترهای پسیو کار می‌کنند. این ماژول‌ها جریان‌ داده‌های ورودی و خروجی را به‌صورت بی‌درنگ و موازی با عملکرد شبکه کنترل می‌کنند بدون اینکه بر آن تأثیر بگذارند. اسپلیترها در سینی‌های TAP ثابت هستند. در صورت مونتاژ کامل، ماژول‌های Netscale 120 TAP می‌توانند تا 240 پورت LC را در سه واحد ارتفاع کنترل کنند. این متراکم‌ترین حالتی است که اخیراً می‌توان در زمینه مانیتورینگ درخواست کرد.
پیکربندی‌های ممکن بین 3 تا 12 پورت tapped LC Duplex در جلو است. هنگامی که به طور کامل مونتاژ شود، چهار آداپتور MPO در قسمت پشتی برای کابل کشی ترانک است که دوتا از آنها TAP هستند. نسبت تقسیم بین tapped stream و spatial stream 30:70 است.

 

کنترل کامل
با کمک ماژول‌های TAP، مسئولان شبکه کنترل کاملی بر عملکرد زیرساخت‌های فیبر نوری به دست می‌آورند. آنها یک دید کلی نسبت به عملکرد، بار کاری و در دسترسی شبکه‌ها پیدا می‌کنند. برای آنها آسان تر است که هم در داخل شرکت و هم به مشتریان ثابت کنند که آنها به وعده ای که برای کیفیت خدمات داده اند پایبند هستند و برنامه‌های کاربردی حیاتی سازمان‌ها می‌توانند به راحتی اجرا شوند.

یک TAP یا Traffic Access Point شامل یک اسپلیتر پسیو فیبر نوری است. این ماژول در یک شبکه کاملاً دوطرفه، کپی یکسان سیگنال‌های نوری را از فیبر می‌گیرد، بدون اینکه باعث تأخیر اضافی یا تلفات شود. یکی از دو جریان داده، با ترافیک داده جریان می‌یابد. دیگری برای tapping استفاده می‌شود. با استفاده از tapped data traffic، تجهیزات سنجش می‌توانند داده‌ها را در زمان از کار افتادگی و عملکرد نشان داده و به‌صورت بی‌درنگ مورد استفاده قرار دهند.

TAPها از حفاظت داده‌ها و امنیت شبکه پشتیبانی می‌کنند. تکنولوژی اسپلیتر پسیو مانع از حملات هکری از خارج می‌شود. فقط افراد مجاز می‌توانند به ماژول‌های TAP نزدیک شوند که این کار access controlهای مطابق استاندارد را ارائه می‌دهد. spatial streamها نیز می‌توانند مطابق با مقررات حفاظت از داده‌ها کنترل شوند.

 

 

ماژول‌های Netscale 120 TAP از آر اند ام (R&M)، به مسئولان شبکه کمک می‌کنند تا به صورت بی‌درنگ عملکرد زیرساخت‌های فیبر نوری را به طور کامل کنترل کنند.

 

آر اند ام (R&M) نصب ماژول‌های TAP را توصیه می‌کند و در ابتدا از آن‌ها به عنوان یک ماژول استاندارد برای کابل کشی ساختار یافته استفاده می‌کند. دکتر Thomas Wellinger می‌گوید: مونتاژ با ویژگی جدید ارزان‌تر از این است که نصب و راه‌اندازی آن بعدا انجام شود که می‌تواند در برخی موارد به خرابی‌های اساسی منجر شود. در صورت لزوم تجهیزات مانیتورینگ را می‌توان در حین عملیات به پورت‌ها وارد کرد.

بخوانید: Netscale 72 از آر اند ام (R&M) | انتخابی هوشمندانه برای کمال‌گراها

 

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *