خانواده محصولات Netscale Family چه ویژگی‌ها و مزایایی دارند؟

Netscale Family

Netscale Family


زمان تخمینی مطالعه: 5 دقیقه 

خانواده محصولات نت‌اسکیل و به‌ویژه Netscale 48 به نیازهای زیرساختی مراکزداده، فرودگاه‌ها، ساختمان‌های عمومی، سازمان‌های دولتی و خصوصی یا زیرساخت‌های درون سازمانی که مستلزم امنیت بالا هستند مثل بانک‌ها، موسسات مالی، بیمه‌ها، صنایع شیمیایی و دارویی پاسخ می‌دهند. انعطاف‌پذیرترین پچ‌پنل ترکیبی با بهترین سامانه مدیریت کابل که توانایی ترکیب و یکپارچه‌سازی ملزومات سخت‌افزاری را دارد و اجازه می‌دهد همه‌چیز را در یک واحد در ابعاد یک یونیت در رک سرور مدیریت و سازمان‌دهی کنید، راهکار پیشنهادی محصولات خانواده نت‌اسکیل است. به بیان دقیق‌تر، این محصولات پایانی بر کابوس‌های چند ساله کارشناسان شبکه هستند که همواره از پیچیدگی مدیریت کابل‌ها در رک‌ها گلایه‌مند بودند.

با مجموعه‌ راه‌حل‌های استاندارد Netscale 48 که قابلیت پیکربندی سفارشی را دارند، نه تنها در زمان و انجام کارها صرفه‌جویی می‌کنید، بلکه این توانایی را به‌دست می‌آورید تا رک‌ها را به شکل مستقیم در محل مشتری آماده‌سازی و عملیاتی کنید. راهکار فوق نه تنها زمان اسمبل کردن را کوتاه‌تر و ساده‌تر می‌کند، بلکه به میزان 67 درصد ضایعات مربوط به استقرار و به‌ویژه بسته‌بندی مولفه‌های جداگانه و مختلف را کمتر می‌کند.

قابل استفاده در ارتباط با فناوری‌های مسی و فیبرنوری

به لطف طراحی هوشمند، امکان توسعه و گسترش‌پذیری پچ‌پنل در مدت زمان کار وجود دارد. جالب آن‌که پچ‌ پنل‌های خانواده Netscale از LC، MPO، SC و E2000 و خانواده کابل‌های Cat6، Cat6.A و Cat8 و همچنین اتصالات مبتنی بر فیبرنوری مثل SN، CS، MDC و MPO16 به خوبی پشتیبانی می‌کنند. اهرم نگه‌داری کابل‌ها کاملا منعطف است و امکان جلو و عقب کشیدن یکنواخت کابل‌ها را فراهم می‌کند و همچنین گزینه‌هایی به‌منظور برچسب‌گذاری کابل‌ها در اختیار کارشناسان قرار می‌دهد تا بدون مشکل به طبقه‌بندی کابل‌هایی بپردازند. کابل‌هایی که هر یک به بخش‌های مختلف سازمان متصل هستند. علاوه بر این، مکانیزم شناسایی اختیاری inteliPhy AIM نیز به منظور سهولت در انجام این مساله در اختیار قرار دارد.

کاست Netscale

کاست یکنواخت اجازه می‌دهد کابل‌ها را به‌شکل ساده‌ای به سوکت‌ها متصل کرده یا از آن‌ها خارج کنید. این کاست را می‌توان فارغ از این‌که پچ‌پنل به شکل مستقیم یا زاویه‌دار در رک نصب شده است، مورد استفاده قرار داد. چیدمان مرکزی با طراحی خوب و شکافی که به‌درستی طراحی شده است اجازه می‌دهد فرآیند قفل و باز کردن بدون مشکل انجام شود. لازم به توضیح است که عدم وجود کاست در پچ‌‌پنل‌ها باعث می‌شود تا به مرور زمان محل فیوژن‌ها آسیب ببیند و افت سیگنال نوری در نقطه اتصال کابل فیبر و پیگتیل به‌وجود آید.

کاست

مدیر کابل جلو (Front cable manager)

سامانه مدیریت کابل یا به عبارت دقیق‌تر اهرم جلو در پشت یک در محصور است و به سرپرستان شبکه تضمین می‌دهد که برچسب‌گذاری‌های در به‌وضوح قابل رویت هستند.

Front cable manager

سامانه مدیریت کابل قابل تنظیم (Adjustable cable management system)

تجهیزات اختیاری مدیریت کابل و شلف کابل‌ها نه تنها زیبایی خاصی به کابل‌کشی رک می‌دهد، بلکه نقش موثری در نظم‌بخشی به کابل‌های درون رک دارد. همچنین، پروفیل‌های کشویی با قابلیت تنظیم عمق نیز در هر قفسه رک قرار دارند تا فرآیند کابل‌کشی ساخت‌یافته به بهترین شکل انجام شود.

Adjustable cable management system

کاست اتصال FO

کاست‌های اسپلایس فیبرنوری (تنها در ارتباط با straight RF) به‌منظور سازگاری با ترمینال‌های کلاسیک در اختیار قرار دارند. این کاست‌ها به کارشناسان شبکه اجازه می‌دهند به شکل ساده‌ای وظایف محوله را انجام دهند و انعطاف‌پذیری بالایی دارند. 

کاست اتصال FO

Cu trunk با کاست 

کابل‌های ترانک مسی از قبل اسمبل شده با کاست فرآیند راه‌اندازی را سرعت بخشیده و سهولت در انجام کارها را تضمین می‌کنند. لازم به توضیح است که این محصولات پس از پشت سرگذاشتن آزمایش‌های کیفیت در کارخانه آماده و روانه بازار می‌شوند.

Cu trunk

تجهیزات جانبی Netscale

لوازم جانبی گسترده برای برچسب‌گذاری، علامت‌گذاری رنگی، مدیریت کابل یا مدیریت خودکار زیرساخت توسط R&M تولید شده و در دسترس کارشناسان قرار دارند. این لوازم جانبی نقش مهمی در مدیریت هرچه بهتر زیرساخت دارند و به کارشناسان در گروه‌بندی کابل‌های متعلق به هر بخش از ساختمان کمک می‌کنند.

محصولات خانواده Netscale Family چه قابلیت‌هایی در اختیار کارشناسان قرار می‌دهند؟

از قابلیت‌های شاخص محصولات این خانواده به موارد زیر باید اشاره کرد:

انعطافپذیری عالی

سامانه کاست ماژولار به کارشناسان مرکزداده اجازه می‌دهد موقعیت مناسب برای درج را متناسب با نیاز خود انتخاب کنند.

پشتیبانی از هر دو فناوری مس و فیبرنوری در هر کاست انعطاف‌پذیری بالایی در پشتیبانی از کابل‌ها در اختیار کارشناسان مرکزداده قرار می‌دهد.

گزینه برچسب‌زنی روی پنل، در بخش درب جلویی به‌همراه سامانه مدیریت خودکار زیرساخت inteliPhy، فرآیند مدیریت را ساده‌تر می‌کند.

سازماندهی بهینه

محفظه پچ‌پنل را می‌توان به شکل مستقیم یا زاویه‌دار برای سازمان‌دهی کابل‌ها تنظیم کرد.

سامانه‌ها یا به عبارت دقیق‌تر اهرم‌های مدیریت کابل جلو و عقب فرآیند راه‌اندازی و دسترسی سریع به کابل‌ها را امکان‌پذیر می‌کنند.

inteliPhy را می‌توان به‌راحتی در هر زمان و حتی در هنگام کار بازسازی کرد تا زمان خرابی به حداقل برسد.

تراکم بالا

هر پچ‌پنل تنها یک یونیت را اشغال می‌کند و دسترسی به 48 پورت از هر نوع را امکان‌پذیر می‌کند. بنابراین، مشکلی از بابت اتصال پچ‌پنل به انواع مختلف سوییچ‌ها ندارید.

آداپتورهای جدید فیبرنوری با تراکم و چگالی بالاتر صرفه‌جویی قابل ملاحظه‌ای در فضا ارائه می‌کنند.

بالاترین چگالی را در ارتباط با راه‌حل‌های ارتباطی جدید مثل SN، MDC و MPO16 ارائه می‌کند.

بستهبندی شده و آماده نصب

تحویل پچ‌پنل‌های استاندارد یا منفرد متناسب با نیاز کاربران و آماده نصب در محل.

صرفه‌جویی در زمان از طریق ساده‌سازی فرآیند اسمبل.

سازگار با محیط زیست.

5/5 - (3 امتیاز)