راهکار زیرساخت کابل‌کشی شبکه برای ساختمان ساعت Swatch توسط R&M

network cabling infrastructure

network cabling infrastructure


 

ساخمان خمیده و پیچیده ی swatch به طول 240 متر و عرض 35 گسترش یافته. نزدیک به 2800 عنصر لانه زنبوری شامل 442 عنصر خورشیدی منحنی، نما را تشکیل می دهند و بلندترین نقطه این ساختمان27 متر است.

تیم پروژه R&M تمام پیش نیازها را برای تأمین نیازهای Swatch از نظر زیرساخت ایجاد کرده است. در پس زمینه، backbone فیبر نوری طبقات جداگانه را با IT مرکزی متصل کرده و سرعت 10 گیگابیت را امکان پذیر میکند.

p>

سطح افقی زیرساخت های داده و ارتباطات در دفتر مرکزی جدید شامل Cat. 7A محافظت شده است. برای مراکز ارتباط از راه دور، تیم پروژه Cat. 6A EL محافظت شده را انتخاب کردند. ماژول هایی ازR&M و ساده بودن این موارد، کار نصب را آسان می کند. به لطف کابل کشی R&M ، در صورت لزوم می توان در ایستگاه کاری سرعت اتصال را تا 10 گیگابایت به دست آورد.

Etavis Jag Jakob AG ماموریت کابل کشی شبکه را بر عهده داشت. Nicolas Schmutz مدیر پروژه می گوید: برنامه‌ریزی کابل‌کشی به دلیل ساختار ساختمان کار آسانی نبود. بدلیل وجود سقف مشبک با متریال چوبی ساختمان، مجبور شدیم کابل کشی را با احتیاط انجام دهیم. پیدا کردن مسیرهای کابل‌کشی سرراست و کوتاه، غیر ممکن بود. در مسیرمان منحنی و تعداد بیشماری قرنیز (نقاط گوش های) وجود داشت.

 

 

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *