تکنولوژی (SPE) و تجهیزات جدید R&M

technology spe

technology spe


 

SPE که مخفف (Single Pair Ethernet)، یا همان اترنت تک زوج است، یک تکنولوژی شبکه با پتانسیل تحولی عظیم در اینترنت اشیا و شبکه اشیای صعنتی به شمار می رود SPE .بر پایه فناوری زیرساخت شبکه xBASE-T1، برای انتقال داده و کوچک کردن اتصال دهنده ها از سیم های تک زوج در هم تابیده شده استفاده می‌کند. SPE می تواند جایگزین سیستم های قدیمی زمینه ی باس شود که این امر به تحقق یافتن چگالی بالا، اتصال سریع و سهولت در نصب کمک می کند.

راهکار کابل کشی SPE  

R&M یک راهکار کامل کابل کشی SPE از خروجی و پنل  19  اینچ و نصب به پچ کورد ها را عرضه می کند : این اتصال به صورت انتها به انتها برای تمام موارد مصرف MICE1  است.کاربران می توانند از بین این دو نوع از مساعدترین اتصال دهنده یکی را انتخاب کنند:

LC-Cu در رابطه با IEC 63171-1  و MSP  در رابطه با IEC 63171-2

بسیاری از کارشناسان کابل کشی سیم LC-Cu / IEC 63171-1 را به عنوان سیستم اتصال دهنده برگزیده، برای سیستم های کابل کشی ساختار یافته و اتوماسیون ساختمان می بینند. استفاده از تکنولوژی اتصال پایدار R&Mدر ساختار SPE موجب ایجاد تغییر در نوع اتصالات با اطمینان و بدون ریسک خواهد بود.اترنت تک زوج (SPE) به یک فناوری مهم در ساختمان های هوشمند و اتوماسیون صنعتی تبدیل خواهد شد. این یک چیز مهم برای اتصال دستگاه ها به سطح حسگر/محرک با استفاده از پروتکل استاندارد اینترنت (IP) است. به این ترتیب انتظار می رود SPE ساختارهای کابل کشی موجود مانند سقف دیجیتال را در متراژ کم تکمیل کند. با این حال ، این جایگزینی در مقیاس وسیع فناوری RJ45 در نظر گرفته نمی شود.

 

 

 

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *