اندازه گیری داده ها در اتصالات شبکه با R&M بهینه می شود

اتصالات شبکه R&M

اندازه گیری داده با R&M


 

R&M ، توسعه دهنده فعال جهانی و ارایه دهنده سیستم های کابل کشی برای زیرساخت های شبکه با کیفیت و کارایی بالا مستقر در Wetzikon سوئیس ، در حال دیجیتالی کردن داده های محصولات اتصال دهنده ها و مجموعه های شبکه نوری است. این کار در هنگام مستند سازی کابل کشی ساختمان ها ، مراکز داده و شبکه ها با پهنای باند بالا، در زمان کار تکنسین ها و نصب کنندگان صرفه جویی می کند.

تا به امروز، مدیران پروژه در درجه اول داده های اندازه گیری و مشخصات اتصالات ، مجموعه ها و محصولات شبکه را به صورت دستی نگاشته اند. پروتکل های اندازه گیری با مقادیر انتقال و از بین رفتن هر اتصال چاپ می شوند و برای مستند سازی صحیح یک پروژه کابل کشی، ثبت می شوند. اکنون داده ها می توانند به صورت دیجیتالی در کل پردازش شوند که این امر توسط سرویس تقاضای اندازه گیری R&M امکان پذیر است.

اکنون نصاب ها و تکنسین ها فقط به یک تلفن هوشمند برای ثبت تمام اطلاعات اتصالات در سایت ساخت و ساز احتیاج دارند. هر اتصال دهنده کد DataMatrix خاص خود را دارد که تلفن هوشمند آن را اسکن می کند. این کد حاوی پیوندی به پایگاه داده اندازه گیری R&M در فضای ابری است. می توان بلافاصله به مقادیر اندازه گیری شده اتصالات منفرد دسترسی پیدا کرد، به صورت دیجیتالی پردازش کرد و در مستندات پروژه کپی کرد. R&M « مشخصات و اطلاعات لازم » اتصالات را در یک قالب استاندارد ایجاد می کند.

Andreas Rüsseler گفت: ” آغاز مرحله بعدی دیجیتالی شدن سرویس داده های اندازه گیری هستند.” وی افزود: ما از مدرن سازی در همه جنبه های کابل کشی واز فناوری شبکه جهت مدرن سازی مدیریت پروژه برای همه شرکا استفاده می کنیم. یک تلفن هوشمند ، برنامه و سرویس ابری ما جایگزین انبوهی از کاغذ می شوند. دیگر لازم نیست روزها روی جدول هایی با پروتکل های اندازه گیری کار کنید.

R&M تخمین می زند که زمان لازم برای مستند سازی کابل کشی کابینت شبکه تا 80٪ کاهش می یابد. در همان زمان ، کیفیت اسناد افزایش می یابد. مدیران پروژه می توانند گزارشی بدون نقص ارایه دهند و همچنین با ارایه ضمانت های طولانی مدت به مشتریان خود اعتماد سازی کنند.

Andreas Rüsseler:«سرویس اندازه گیری داده های دیجیتالی ، کار با مراکز داده را بسیار راحت تر می کند. زیرا می توان با کابل کشی فیبر در خانه و شبکه های ساختمانی، به راحتی مستند سازی انجام داد. »

R&M همچنین محصولاتی مانند پچ پنل ، رک و کابل های مالتی مود را در برنامه خود گنجانده است. در صورت لزوم می توانند داده های اندازه گیری فیبر نوری را در مورد تداخل سنجی و کیفیت وضعیت های انتهایی فیبر نیز با استفاده از کد، بازیابی شوند. با استفاده از کد DataMatrix، نصب کنندگان می توانند دستورالعمل های نصب را به صورت محلی فراخوانی کنند تا از نصب صحیح آنها در محل ساختمان اطمینان حاصل کنند.

R&M در حال توسعه یک مدل جامع تجاری دیجیتالی است که تمام جنبه های کابل کشی و فن آوری شبکه را پوشش می دهد و از برنامه ریزی پروژه و تدارکات تا تضمین کیفیت متغیر است. در چارچوب مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM) ، برنامه ریزان می توانند در آینده نقشه های ساختاری و داده های سه بعدی را کپی کرده و در طرح های خود ادغام کنند. در وب شاپ R&M می توانید پیکربندی ها یا لیست سفارشات را ذخیره کرده و از آنها برای پروژه های بعدی ساخت استفاده مجدد کنید.

بخوانید: پریز شبکه صنعتی

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *