پلاریس باکس های R&M

پلاریس باکس های R&M

polarix box r&m


 

پلاریس باکس های R&M

R&M در حال حمایت یکی از کلان شهرهای هند، گروگرام، می‌باشد تا به شهری هوشمند تبدیل شود. امروزه مشتریان R&M در حال استفاده از پلاریس باکس‌ها در موقعیت‌های مختلف هستند. این باکس‌ها همه کاره بودنشان را اثبات کرده‌اند.

پلاریس باکس های R&M همواره در صدد گسترش و توزیع هستند و کار شبکه‌ی فیبرنوری را به پایان می‌رسانند. باکس‌های اوت‌دور (outdoor) معمولا در لایه دسترسی شبکه استفاده می‌شوند و در مواقعی که بخواهیم تجهیزی به آن‌ها وصل کنیم به کار می‌آیند. برای مثال در ساختمان‌های مسکونی، ساختمان‌های اداری، هتل‌ها، بیمارستان‌ها، کارخانجات و همینطور دانشگاه‌ها.

در گروگرام، پلاریس باکس‌ها به بیش از 160 ساختمان دولتی و موسسه‌های عمومی، با یک مرکز کنترل (در آینده) نصب می‌شوند تا زیرساخت لازم برای یک شهر هوشمند را اجرا کنند. این پولاریس باکس‌ها می‌توانند در ساختمان‌های هوشمند، برای کابل کشی نقاط ورودی ساختمان، توزیع کنندگان و توزیع کنندگان کف و برای خروجی های نهایی درخاتمه فیبر گزینه‌ی مناسبی باشند.

 

 

Untitled1

 

ارائه دهندگان مخابرات جهانی در تلاش اند تا تعداد بسیاری آنتن‌ ارتباطات سیار را به شبکه‌های فیبر نوری (FTTA) متصل کنند. همچنین پلاریس باکس‌ها ثابت خواهند کرد که قدرتمند و انعطاف پذیر هستند.

همه نیازها برآورده شده اند

مشتریان تأیید می‌کنند که این پلاریس باکس‌ها اکثر نیازهای معمولی را که هنگام گسترش شبکه در خارج از منزل اتفاق می‌افتد را برآورده می‌کنند. مهم‌تر از همه، آن‌ها از نظر مالی، به صرفه هستند.

اصل ماژولار بودن، امکان پیکربندی پلاریس باکس‌ها را برای هرگونه توپولوژی و وضعیت‌های متفاوت فراهم می‌کند. این جعبه‌ها هر آنچه اپراتورهای شبکه در شبکه دسترسی به آن نیاز دارند را در خود جای داده است، پچ، ذخیره فیبر یا لوله شل، ماژول‌های فیبر برای سینی‌ها،اسپلایس (splice) واسپلیتر   (splitter).

 

Untitled2

 

 

پیکربندی پلاریس باکس‌ها را می‌توان در صورت لزوم تغییر داد و یا متراکم کرد. آداپتورها، سینی‌های اتصال و تقسیم کننده‌ها فقط در چند مرحله آسان می‌توانند مونتاژ، مقاوم سازی یا تعویض شوند. این ویژگی به ارائه دهندگان FTTH این امکان را می‌دهد تا مشتریان جدید، فناوری‌های پهنای باند، خدمات و برنامه‌ها را تا سال‌ها پس از نصب اولیه نیز، به شبکه منتقل کند.

بخوانید: کانکتور MPO-QR محصول جدید R&M

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *