Power over Ethernet و تکنولوژی جدید آر اند ام (R&M) | قسمت دوم

 

تشدید احتمالی: دسته‌های کابل گرم می‌شوند و عملکرد LAN تحت تأثیر قرار می‌گیرد. مقاومت اتصالات به دلیل این که اتصالات با اتصالتی با کیفیت پایین‌تر جایگزین شده‌اند، افزایش می‌یابد. این‌ می‌تواند منجر به گرم شدن بیش از حد، جرقه زدن و در نتیجه تخریب شود. یافته‌های آر اند ام (R&M) نشان می‌دهد که استفاده گستره ازتکنولوژی insulation piercing contact یا IPC در سوکت‌های RJ45 یا کانکشن ماژول ها می‌تواند خطر بزرگی را در پی داشته باشد. IPC اغلب برای سربندی پلاگ‌های RJ45 در پچ کوردها مورد استفاده قرار می‌گیرد ولی به طور ذاتی برای 4PPoE مناسب نیست.
در مورد اتصالات IPC، حتی اگر در ابتدا به گونه ای به نظر برسد که اتصال به خوبی کار می‌کند، مقاومت اتصال به طور مداوم و غیر قابل پیش بینی افزایش می‌یابد(به دلیل گذشت زمان و تغییر در شکل هادی‌های داخل کابل). شبیه‌سازی‌های آر اند ام (R&M) نشان می‌دهد که سطح مقاومت اتصالات اگر کمتر از 100 الی 50 mΩ میلی اهم باشد می‌تواند باعث شود درنهایت کل کانکتور بیش از اندازه گرم شده و تخریب شود. مقاله کسب و کار اخیر آر اند ام (R&M) در این زمینه توضیح می‌دهد (به سایت www.rdm.com رجوع کنید)

سربندی محکم و قابل اطمینان سیم ها
اگر پچ کوردها برای کاربردهای PoE با جریان بالا مورد استفاده قرار گیرند، تکنولوژی سربندی دیگر نمی‌تواند نادیده گرفته شود. هر گونه کاستی و نقصی می‌تواند پیامدهای بحرانی را برای کل زیرساخت‌های یک ساختمان به همراه داشته باشد. یک سناریوی نامناسب می‌تواند به تخریب بیش از حد پچ کورد منجر شود. تعویض یک پچ کورد تنها ممکن است برای تضمین یا بازگرداندن قابلیت اطمینان عملیاتی شبکه کافی نباشد. تکنولوژی IDC که توسط آر اند ام (R&M) مورد استفاده قرار می‌گیرد، چنین خطراتی را شامل نمی‌شود. این تکنولوژی توسط نشان کیفیت جدید آر اند ام (R&M) با نام PowerSafe تأیید شده است. شرکت آر اند ام (R&M) تنها شرکت ارائه دهنده پچ کوردهای RJ45 با تکنولوژی IDC است.

تنها راهکار با توان بالا
IDC ایمنی طولانی مدت را ارائه می دهد: در مورد IDC، سیم در بین دو رسانا قرار می گیرد و سیم‌ها درون یک محفظه u شکل به طور ثابت نگه داشته می‌شوند. عایق سیم از دو طرف بریده می‌شود و به رسانای درون کانکشن ماژول متصل می‌شود.
در شکل زیر نحوه عملکرد سیستم IDC از شرکت آر اند ام (R&M) در پلاگ های RJ 45 را در مقابل تکنولوژی IPC که توسط دیگر شرکت های تولید کننده پلاگ RJ45 در بازار مورد استفاده قرار می‌گیرد را مشاهده می‌کنید.
PoE 1
ارائه این تکنولوژی در واقع بسیار هنرمندانه است! سربندی IDC در برابر خستگی، تنش مکانیکی و ارتعاش، درجه حرارت و رطوبت، گرد و غبار و گاز غلیظ و در نتیجه در برابر خوردگی مقاوم است.

PoE 2

تست‌های آزمایشگاهی و تجربیات شرکت آر اند ام (R&M) نشان می‌دهد که مقاومت تماس در یک اتصال IDC ثابت و پایدار است. بنابراین IDC یک انتخاب امن و مطمئن به عنوان یک تکنولوژی سربندی برای Power over Ethernet با جریانهای بالا در عملیات مداوم است. ابزار و اطلاعات دقیقی برای برنامه ریزی PoE در وب سایت آر اند ام (R&M) در دسترس است.

 

مطالعه مطالب مرتبط:

Power Over Ethernet و تکنولوژی جدید آؤ اند ام (R&M)| قسمت اول Power Over Ethernet و تکنولوژی جدید آؤ اند ام (R&M)| قسمت اول 

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *