معرفی برند Premium line

 

از اویل دهه 90 میلادی کمپانی Premium Line در زمینه تحقیق و توسعه کابل‌های انتقال سینگال و سخت افزارها، فعالیت گسترده‌ای انجام داده و در پی تقریباً 20 سال تلاش، این کمپانی موفق به توسعه محصولات با کیفیت و آزمایش شده برای انتقال شبکه شده است. طراحان حرفه‌ای این کمپانی پاسخگوی سوالات خاص مشتریان در سراسر جهان هستند.

premiumline1

سیستم کابل کشی Premium Line رده 6A+، 6A و رده 6 و 5e
کمپانی Premium Line راه‌حل end-to-end مناسب برای شبکه‌های همگرا به منظور مدیریت ساده و منسجم ارائه می‌دهد. طراحی حرفه‌ای و فرآیندهای پیشرو که با ظرفیت تولید وسیعی پشتیبانی می‌شوند، باعث شده که این محصولات تقاضای زیادی داشته باشند. توسعه محصولات جدید و بهبود مداوم فرآیندها، دو رویکرد کلیدی برای حفظ رقابت پذیری این کمپانی هستند. تمام خطوط کابل کشی Premium Line توسط نصابان مجاز آن نصب می شوند و از طریق یک سیستم مرکزی با وارانتی 25 ساله پشتیبانی می شوند.

Premium Line شریک تخصصی شما برای سیستم‌های کابل کشی ساخت‌یافته

قدرت یکپارچه تولید و سیستم یکپارچه سازی
Premium Line دارای بیش از 20 سال سابقه در توسعه و ساخت محصولات کابل کشی داده، همچنین دارای تجربه بازاریابی و تبلیغات تحت نام تجاری خود یعنی “Premium Line” است. این خصوصیات در کنار تولید سری کامل محصولات برای استفاده در کابل کشی ارتباطات داده، این کمپانی را در بازار جهانی به عنوان یک پیشرو معرفی می‌کند. تا به امروز کمپانی Premium Line با همکاری تیم خود بیش از صدها پروژه در سراسر جهان انجام داده است.
کیفیت و خدمات
Premium Line دارای تیم های اختصاصی برای نظارت بر کیفیت داخلی و ارتقاء سیستماتیک محصول است و همچنین مسئولیت پشتیبانی کیفی، فنی و نگهداری خدمات را بر عهده دارد. همه محصولات از زمان ورود مواد خام تا زمانی که فرآیند تولید به پایان برسد، مورد بررسی قرار می گیرند و به طور مداوم کنترل می شوند. بر اساس جدیدترین استانداردهای بین المللی، به علاوه گواهینامه معتبر ISO و همچنین ضمانت فیزیکی “ROHS compliant”، کمپانی Premium Line خود را متعهد به تولید محصولات با بالاترین کیفیت و ارائه خدمات با بهترین عملکرد ممکن می‌داند.
وارانتی سیستم 25 ساله
وارانتی 25 ساله برای همه سیستم های کابل کشی مسی و نوری که توسط Premium Line تأمین شده و توسط نصابان مجاز این کمپانی، مطابق راهنمای نصب سیستم کابل کشی نصب و آزمایش می‌شود، اعمال خواهد شد. Premium Line دارای یک برنامه جامع برای اعطای مجوز به توزیع کنندگان، برگزاری دوره‌های نصب، انتشار ضمانت نامه، بازاریابی و خدمات فنی، استراتژی جهانی و به اشتراک گذاری اطلاعات است. این ویژگی‌ها ما را در امر افزایش فروش جهانی و تأمین همه جانبه رضایت مشتریان در زمینه کابل کشی یاری کرده است.
مزیت‌های Premium Line
• سیستم وارانتی 25 ساله- تمام سیستم‌های شبکه را که دربردارنده محصولات Premium Line هستند، ضمانت می‌کند.
• دوره آموزش کابل کشی با ارائه گواهی نامه
• تیم تحقیق و توسعه اختصاصی برای طراحی محصولات جدید
• تیم فروش حرفه ای برای راهنمایی در زمینه بازاریابی در سراسر جهان
• مدیریت محصول کارخانه و تیم فنی برای ارتقا تکنیک، کیفیت و پشتیبانی حمل و نقل
شرکت لاوان ارتباط مفتخر است که نمایندگی انحصاری شرکت Premium Line Systems GmbH آلمان را در اختیار دارد.

برای مشاهده محصولات مسی و فیبر نوری Premium Line بر روی لینک زیر کلیک کنید:

محصولات > محصولات Premium line

 

premium Line

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *