بهره برداری از بزرگترین دیتا سنتر در شهر ژنو سوئیس به کمک آر اند ام (R&M) | قسمت اول

Data center

Data center


 

 بزرگ ترین دیتا سنتر سوئیس با اتصالاتی از آر اند ام (R&M)

مشتریان مرکز داده اینجا خدمات کامل دریافت می‌کنند. Safe Host SA بزرگ ترین مرکز داده (دیتا سنتر) در سوئیس را در Gland، بخش فرانسوی زبان کشور، افتتاح کرده است. Safe Host در زمینه‌های مختفلی از جمله سرویس های مدیریتی، میزبانی (hosting) و هم مکانی یا سرور میزبانی، برای اتصالات خود، راهکارهای آر اند ام (R&M) را انتخاب می‌کند.
Safe Host SA، پیشرو در بازار سوئیس اخیراً سه دیتا سنتر را اداره می کند. اولین دیتا سنتر در مرکز شهر ژنو است و 5000 متر مربع فضای قابل استفاده دارد. دومین دیتا سنتر در گلاند و بر روی دریاچه ژنو قرار دارد و سومین دیتا سنتر در آوانش، بین لوزان و فریبورگ می باشد.
به دلیل اینکه دیتاسنتر با کیفیت ژنو با محدودیت هایی مواجه شد، Safe Host تصمیم گرفت دیتاسنتری جدید در ژنو بسازد، که بزرگترین دیتا سنتر در سوئیس است. ظرفیت دیتا سنتر (مرکز داده) جدید برابر عملکرد 40 مگاوات است. در مساحت 14000 متر مربع، کاربران می توانند از هر نوع امکان استفاده کنند. در چهار طبقه، مشتریان و سازمان های تجاری می‌ توانند اتاق های جداگانه و ایمن را اشغال کنند یا کابینت ها و رک های خود را در واحد هایی که قابل قفل شدن هستند، در فضای باز قرار دهند.

host safe 1

کاملاً از پیش سربندی شده
در ابتدا راهکار آر اند ام (R&M) برای این ویژگی شامل کابل کشی ساخت یافته با اتصالات مس و فیبر نوری برای کل ساختمان می شد. ماژول های Cat. 6A EL زمینه را فراهم می کنند و سیستم Raceway آر اند ام (R&M) به عنوان مسیر راهنمای کابل مورد استفاده قرار می گیرد. آر اند ام (R&M) همراه با شرکای نصب خود یعنی Swisspro از Renens و پروژه پیشرو Simon Carrard، به سرعت این مفهوم را اجرا کردند و Frank Jurain و کارشناسان Betelec به عنوان مهندسین مشاور مشغول به کار شدند.
آر اند ام (R&M) ماژول با کیفیت Cat. 6A ISO را به عنوان نسخه‌ای که برای کاربردهای خاصی از پیش سربندی شده و دارای واحدهای با تراکم بالا بود، ارائه کرد. این ماژول با پنل های HD در رک های میزبانی (hosting) مشتریان مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت آر اند ام (R&M) همچنین ترانک‌های فیبر نوری (FO) با کانکتورهای MPO و فیبرهای OM4 را ارائه می دهد که کاملاً از پیش سربندی شده هستند. با استفاده از آن ها، نیاز به جوش دادن در محل وجود ندارد. Safe Host به مشتریان میزبانی (hosting) جدید توصیه می‌کند که زیرساخت های خود را با محصولات پیشرو از آر اند ام (R&M) تحقق بخشند.
Abdelhalim Ouali، هماهنگ کننده تدارکات دیتا سنتر (مرکز داده) Gland با اشاره به تجربه مثبت خود با شرکت آر اند ام (R&M) می‌گوید: « برقراری تماس با آر اند ام به راحتی برای من ممکن بود و تماس با آن شرکت، از طریق کانال های ارتباطی مختلف در دسترس بود و همچنان هست همچنین اغلب امکان یک بازدید شخصی برای ما فراهم بود. این شرکت نیازهای ما را درک می کند و همیشه تلاش می کند درصدد رفع نیازهای Host Safe باشد. ما بحث های زیادی در مورد الزامات و خواسته‌ها داریم و در مورد آنها با هم.صحبت می کنیم. سپس همه آن ها مورد توجه قرار می گیرند و مورد رضایت کامل ما واقع می‌شوند».

R&M

بخوانید: امنیت دیتا سنتر ها | خدمات ابر چگونه فایل‌های شما را ایمن نگه می‌دارند؟

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *