طراحی خاص R&M برای سوئیچ‌های ماژولار با ظرفیت بالا (Netscale)

R&M

R&M


 

رشد و پیشرفت تلفن‌های همراه و وسایل هوشمند همچنان به منظور رفع نیازهای روزافزون فناوری اطلاعات در جهان ادامه دارد. تعداد دیتاسنترهای Cloud افزایش می‌یابد و هر سازمان‌، شبکه Cloud خصوصی خود را راه اندازی می کند. اینCloud ها متشکل از سوئیچ‌های ماژولار با ظرفیت بالا هستند که Netscale BCM به ویژه برای همین سوئیچ‌های ماژولار با ظرفیت بالا طراحی شده است و یک زیرساخت کابل قابل اطمینان، انعطاف پذیر و بسیار کارآمد را در سراسر دیتاسنتر فراهم می کند. این محصول کابل‌کشی‌ها را مرتب می‌کند و به آن‌ها نظم و ترتیب می‌بخشد. کابل کشی تیغه‌ای Netscale باعث صرفه جویی در فضای رک‌ها می شود. راهکار کشویی آن کابل‌ها را بدون تقاطع و مستقیما از پورت‌های سوئیچ به پورت‌های پچ پنل هدایت می‌کند و اداره رک‌ها را آسان تر می‌سازد.

 

DRj0IfvX4AA8WDV

Netscale

با انتقال کابل‌کشی سنتی با ظرفیت پایین به کابل‌کشی با ظرفیت بالا، راهکارهای کابل‌کشی ساختار یافته شده اند و دیتاسنترها می‌توانند زیرساخت شبکه فیزیکی را به نحوی قابل کنترل‌تر و قابل انعطاف‌تر اجرا کنند. نصب پچ کوردها از پورت‌های سوئیچ به پورت‌های Netscale BCM ، به طور مستقیم در کمترین فضای ممکن انجام خواهد شد. این راهکار می‌تواند نیاز به مدیریت کابل در اطراف کابینت را از بین ببرد و با نمایش مرتب و منظم پورت‌ها، سهولت در دسترسی را ممکن ‌سازد و موجب کاهش هزینه‌ها و فضای اشغال شده گردد. به این ترتیب می‌توان معماری‌های spine-leaf را به طور کارآمد و بدون هزینه‌های هنگفت ایجاد کرد. قابل ذکر است که هیچ فیبری بدون نور باقی نخواهد ‌ماند. تکنسین‌ها می‌توانند بر روی لینک‌های منحصر به فرد کار کنند و پروژه‌های خود را به مراحل قابل مدیریت تقسیم کنند. نصابان گاهی مجبور می‌شوند برخی از اتصالات را در طول عملیات نصب و راه اندازی جدا کنند، کشو‌های تقسیم شده ریسک این کار و آسیب رسیدن به فیبرها را به حداقل می‌رسانند.

در حال حاضر این محصول از محبوبیت خوبی در بخش دیتاسنترهای سازمانی برخوردار است و مورد استفاده تعداد زیادی از شرکت‌ها قرار گرفته و بالاترین ظرفیت دسته‌بندی را در بازار عرضه می‌کنند و بخصوص از طرف مجریان بزرگ دیتاسنترهای سازمانی مورد تحسین قرار گرفته است. بانک‌های بزرگ و شرکت‌های بیمه، شرکت‌های شیمیایی و داروسازی و همچنین تولید کنندگان کالاهای لوکس تصمیم گرفته‌اند تا راه حل (R&M) را پیاده سازی کنند.

منبع : R&M Website

بخوانید : inteliPhy net 3.0 درحال آماده سازی است

امتیاز شما به این مطلب