پروژه Beyond.pl | موفقیتی دیگر برای شرکت R&M (قسمت دوم)


 

شریک: B&K Power Division
متخصصین B&K Power Division سرمایه گذاران را ازB&K Power Division Sp. z o.o. در Poznan با ریاست Daniel Kowalczyk یکی از شرکای قدیمی و تایید شده آر اند ام (R&M) در لهستان است. طریق ارائه خدمات مشاوره در تمام زمینه‌های تکنولوژی شبکه برای نصب و راه‌اندازی شبکه‌ها پشتیبانی می‌کنند. این مجموعه خدمات شامل اسناد و مدارک، اندازه‌گیری برای مراحل رسمی پذیرش و صدور گواهینامه است. شرکت متعهد به دستیابی به اهداف برتر از نظر امنیت، قابلیت اطمینان، کیفیت، کارایی، انعطاف پذیری و هزینه بهره وری است.

برای کابل کشی، Beyond.pl به دنبال یک شریک بود که تجربه اجرای پروژه‌های دیتا سنتر را داشته باشد و بتواند دقیقا برنامه‌های داده شده را پیاده سازی کند. علاوه بر این Beyond.pl انتظار داشت که شریکش نه تنها به کابل کشی دیتا سنتر نظارت داشته باشد بلکه زیرساخت LAN نیز برای دفاتر در ساختمان جدید ارائه کند. این شرکت Data Center 2 را دفتر مرکزی جدید خود ساخته است و خواستار یک شبکه برای دفاتر است که کار بدون وقفه را تضمین کند. شرکت آر اند ام (R&M) تمام شرایط را برآورده کرد و پروژه‌ی شکوه‌مندی را با همکاری شریک نصب B&K Power Division آغاز کرد.

چهار معیار اصلی که کابل کشی توصیه شده توسط شرکت آر اند ام (R&M) را متمایز می‌سازد:
• این روش قابلیت پیکربندی مجدد را تضمین می‌کند.
• زیرساخت‌های پسیو کاملاً مقیاس‌پذیر و آسان برای ارتقاء است.
• راهکار مونتاژ نصب سریع و راحت را تسهیل می‌کند.
• ترانک‌های فیبرنوری (FO) با کانکتورهای MPO و کابل‌های OS2، OM2، OM3 و OM4 کاملاً در کارخانه تولید شده و تحویل داده می‌شود. در نتیجه، جوش در محل دیگر لازم نخواهد بود.

مشتری نیز تحت تأثیر مزایای بیشتر ارائه شده توسط شرکت آر اند ام (R&M) قرار می‌گیرد که از برنامه‌ریزی سرمایه‌گذاری درازمدت و بهبود کارایی پشتیبانی می‌کند:
• مدیریت زیرساخت خودکار: سیستم R&MinteliPhy را می‌توان در حین عملیات در شبکه‌ای که قبلاً نصب شده است، اجرا کرد. سنسورهای بدون تماس RFID با رک‌ها و پچ کوردها سازگار هستند و می‌توان بدون قطع اتصال پلاگین نصب شوند.
• امنیت:  سیستم امنیتی شرکت آر اند ام (R&M) در سه سطح با کدگذاری رنگی، کدگذاری مکانیکی و اتصالات قابل قفل می‌تواند اضافه شود.
• ماژولار بودن: کابل کشی مسی و فبیر نوری را می‌توان ترکیب و مخلوط کرد تا تمام الزامات در یک پنل یک یونیتی 19 اینچی برآورده شود. ماژول‌های مسی Cat5، Cat6 و Cat6A همچنین آداپتورهای فیبر نوری LC و SC داخل پنل‌ها قرار می‌گیرند و به راحتی از جلو پیکربندی شوند.
• تراکم بالا: Beyond.pl با پنل HD یک یونیتی 48 پورت، تعداد زیادی از پورت‌های مسی را در فضای ارزشمندی جای می‌دهد.

شرکت آر اند ام (R&M) برای تکمیل راهکار خود، سیستم 25 سال وارانتی رایگان را پذیرفته است. آزمایش‌های اندازه‌گیری و پذیرش را در طول نصب انجام می‌شود. بنابراین Beyond.pl می‌تواند بلافاصله شروع به کار کند.
Bartłomiej Danek نایب رئیس نتیجه می‌گیرد: «Data Center 2 یکی از مهمترین سرمایه‌گذاری‌های اخیر در شعب ما در سراسر اروپا در سال‌های اخیر است. ما همراه با شرکای قدیمی مانند R&M، یک زیرساخت بی‌نظیر ایجاد کرده ایم. ما خوشحالیم که یک شریک جهانی مانند R&M را که چنین نمونه کارهای تأثیرگذاری داشته است، در کنار خود داریم. »

 

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *