کنترل و مانیتورینگ زیرساخت بانک Raiffeisen به کمک آر اند ام (R&M)

Raiffeisen

Raiffeisen


 

 پس از ارزیابی کامل، بانک Raiffeisen در پراگ تصمیم گرفت یکی از مراکز داده خود را به طور کامل مدرن سازی کند. برنامه ریزی عملاً کامل بود. و این زمانی اتفاق افتاد که به تیم IT این بانک فرصت داده شد تا از سیستم کابل کشی آر اند ام (R&M) برای مراکز داده (دیتا سنترها) استفاده کند.

در یک سمینار، مشاوران آر اند ام (R&M) نشان دادند که چگونه راه اندازی پچ پنل های با تراکم بالا این شرکت به راحتی امکان پذیر است. شرکت کنندگان نیز دریافتند که چگونه مدیریت کابل کشی می تواند به صورت خودکار انجام شود و سیستم کابل کشی جدید آر اند ام کارشناسان IT بانک Raiffeisen را متقاعد کرد.

پس از ارائه بیشتر، تنها یک راه پیش رو وجود داشت: استفاده از راهکار آر اند ام (R&M). به گفته آن ها «ما بهترین و کاربر پسندترین راهکار را در بازار می خواهیم.»

 Rack for Raiffeisenbank

از لحاظ فنی و ساده بودن عملیات بهره برداری، محصولات آر اند ام (R&M) تنها انتخاب ممکن بودند. شرکت مشاور همکار یعنی IBM Česká Republika, spol. s r.o. نیز با این رویکرد موافق بود.

این بانک در کوتاه مدت برنامه ‌های خود را تغییر داد و و پلتفرم با تراکم بسیار بالای Netscale را به عنوان پچ پنل استاندارد برای زیرساخت فیبر نوری خود انتخاب کرد. کابل های ترانک MPO و پچ کوردهای دارای کانکتورهای LC QR از شرکت آر اند ام (R&M) بخش‌های شبکه را به هم متصل می کنند. زیرساخت مسی شامل محصولات دارای حفاظ الکتریکی Cat. 6A ISO (کت 6A) و پچ پنل‌های با تراکم بالای آر اند ام (R&M) می شود. با حمایت truconneXion, a.s.، شریک آر اند ام (R&M)، این پروژه طبق برنامه و در یک بازه زمانی کوتاه به انجام رسید.

به طور کلی، این راه حل موجب صرفه جویی زیادی در فضا می‌شود، اجرا و پیاده سازی آن بسیار راحت است و باعث کاهش سطح سرمایه گذاری در بلند مدت می شود.

 

آماده برای R&MinteliPhy

برنامه ریزان راه جدیدی را برای مدیریت زیرساخت انتخاب کردند. آر اند ام (R&M) به آن ها نشان داد که اتوماسیون مزایای زیادی برای آینده به همراه دارد و در نتیجه آن مرکز داده می توانند به روش بسیار کارآمد عمل کنند.

به این ترتیب شرکت آر اند ام (R&M) همه الزامات نصب و راه اندازی را برای استفاده از سیستم مانیتورینگ R&MinteliPhy آماده کرد. پورت ها و پچ کوردها به گونه ای تجهیز شدند که می توانستند در یک چشم به هم زدن در سیستم مانیتورینگ یکپارچه شوند. برای این منظور، آر اند ام (R&M) کابل های از پیش سربندی شده ترانک، breakout و مسی را استفاده کرد. یک پشتیبانی عالی از شریک خدمات R&MinteliPhy یعنی VTG Engineering s.r.o در این پروژه وجود داشت.

نتیجه: بانک Raiffeisen می تواند سیستم مدیریت زیرساخت R&MinteliPhy را در مرحله دوم بدون نیاز به وقفه در عملیات اجرا کند.

 Rack for Raiffeisenbank

زیرساخت فیبر نوری:

82 پچ پنل UHD یک یونیتی Netscale

ماژول‌های LC و MPO

1700 پچ کورد LC QR

230 کابل ترانک MPO، OM4

50 کابل breakout، OM4

 

زیرساخت مسی:

80 پچ پنل 24 پورت PC PP

12 پچ پنل 48 پورت HD PP

580 کابل Cat. 6A ISO CP برای ارائه پورت اکتیو

1500 پچ کورد Cat. 6 (کت 6A )

12 کیلومتر کابل 650 مگاهرتز Cat. 6A S/FTP

 

Rack for Raiffeisenbank

Jan Vaculín | R&M جمهوری چک

jan.vaculin@rdm.com

 

امتیاز شما به این مطلب