گسترش راهکار های کابل کشی آنتی میکروبیال در خاورمیانه (R&M)

راهکارهای کابل کشی

راهکارهای کابل کشی


راهکار های کابل کشی آنتی میکروبیال و نصب و راه‌اندازی کابل کشی R&Mhealthline، از تولیدمثل میکروب‌ها و باکتری‌ها بر روی سطوح جلوگیری می‌کند.
در سال‌های اخیر، صنعت بهداشت و سلامت به صورت گسترده‌ای دیجیتالی شده است و به همین دلیل تقاضای جدیدی مبنی بر «اتصال پرسرعت» به وجود آمده است. این تقاضا بیشتر در خاورمیانه نمود پیدا کرده است. در گزارش PwC خاورمیانه آمده است که: منطقه خاورمیانه، جمعیت جوان و «دیجیتال‌آگاه» دارد که به این معنی است که این پتانسیل را دارد که فناوری‌های جدیدی از جمله هوش مصنوعی و رباتیک را در زمینه مراقبت‌های بهداشتی به کار بگیرد.

بعد از معرفی شدن سیستم R&Mhealthline در سال 2016، بیمارستان‌های سرتاسر دنیا استفاده از اجزای R&MhealthLine در اتاق بیماران، در تشخیص و درمان، و همچنین دراتاق عمل ها شروع شده است. کابل کشی ضد میکروبی نیز مناسب برای استفاده در همه نهادها و مناطق است که بهداشت آن اولویت بالایی دارد. این مکان ها شامل خانه سالمندان، سالن های شستشوی، اتاق های انتظار، آشپزخانه ها، آزمایشگاه ها و تسهیلات تولید برای مواد غذایی و دارویی می شود.

نبیل خلیل، معاون اجرایی R&M خاورمیانه، ترکیه و آفریقا توضیح داد: «در چنین شرایطی، شرایط بهداشتی برای هر مولفه ای در تاسیسات از جمله داده ها و شبکه های ارتباطی، پیش نیاز است. متاسفانه، فناوری کابل کشی معمولی نمی‌تواند در طولانی مدت شرایط سخت بهداشتی را برآورده کند». وی افزود: « با استفاده از دامنه محصولات R&MhealthLine ما تلاش کرده ایم تا این موضوع را مورد توجه قرار دهیم، تاکید بر نوآوری داشته باشیم تا اطمینان حاصل کنیم که این محصولات نه تنها با کیفیت معروف برند ما مطابقت دارند، بلکه نیازهای خاص چنین محیط هایی را برآورده می کنند».

یون های نقره در سطح قطعات پلاستیکی محصولات R&MhealthLine مانع رشد باکتری ها و میکروب ها می شوند. این ویژگی باعث کاهش آلودگی باکتریایی در سطح اجزای محافظت شده بین چرخه های تمیز کردن طبیعی می شود. R&MhealthLine به این ترتیب باعث به حداقل رساندن آلودگی ناخواسته با باکتری ها از سطح محصول هنگام لمس اجزای کابل کشی می‌شود.

RM Healthline 2018 240
در کنار پریز ها شبکه و مونتیگ با سوکت های RJ45، دامنه محصولات R&MhealthLine شامل پچ کوردهای دارای حفاظ و بدون حفاظ همچنین کلاهک های محافظ و اجزای کدگذاری است. این محصولات سازگار با سیستم کابل کشی ماژولار R&Mfreenet است که تمام زمینه های کابل کشی اخت یافته ساختمان را پوشش می دهند.

در باره آر اند ام (R&M)

شرکت آر اند ام (R&M) یک تولید کننده جهانی پیشرو در زمینه محصولات و سیستم‌های آینده‌نگر برای ارتباطات و شبکه‌های داده است. همکاری نزدیک این شرکت با شرکای تایید شده به ارائه راهکارهایی پیشگام برای برقراری ارتباط در بخش‌های مختلف مانند شبکه‌های محلی (LAN)، شبکه‌های عمومی و مخابراتی و همچنین دیتا سنترها (مراکز داده) منجر می‌شود. این شرکت خانوادگی سوئیسی به دنبال نوآوری، کیفیت و نزدیکی به مشتریان است.

شرکت لاوان ارتباط به‌عنوان تنها نماینده رسمی شرکت آر اند ام (R&M) در ایران مفتخر است که در طراحی، اجرا و پشتیبانی مراکز داده و شبکه با استفاده از محصولات با کیفیت آر اند ام (R&M) توانسته پروژه‌های متعددی را تاکنون به سرانجام برساند. این پروژه‌ها از 18 سال پیش تاکنون بدون نیاز به تعویض تجهیزات همچنان در حال بهره‌برداری هستند، چراکه ما به کیفیت محصول خود اهمیت می‌دهیم.

بخوانید: ساختمان دیجیتال | دورنمای آینده (قسمت اول)

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *