انتشار کمتر CO2 با بسته بندی جدید R&M

انتشار-کمتر-CO2-با-بسته-بندی-جدید-R&M

انتشار-کمتر-CO2-با-بسته-بندی-جدید-R&M


خدمات بسته‌بندی و پیش مونتاژ برای Netscale 120 مزایای زیادی برای مراکز داده در سراسر جهان را به همراه دارد. آن‌ها توزیع‌کننده‌های فیبر نوری را با کارآمد بیشتر نصب می‌کنند. R&M در حال حاضر این برنامه را برای Netscale72 که بر اساس مشتری مداری بزرگ‌تر و پروژه‌های بیشتر است، ارائه می‌دهد.

حجم کارتن بسته‌بندی کاهش‌یافته است

برنامه به این صورت است: اول، برنامه ریزان دستگاه‌های توزیع با چگالی بالا را با توجه به نیازهای مراکز داده مشخص می‌کنند. R&M ماژول‌های کامل را دقیقا متناسب با نیازهای آن‌ها مونتاژ می‌کنند. بنابراین ماژول‌ها مونتاژ شده و بسته‌بندی‌شده تحویل داده شدند. این موضوع در مقایسه با ارسال قطعات جداگانه باعث کاهش حجم بسته‌بندی تا 67 درصد می‌شود. بسته‌بندی ماژول‌ها را می‌توان در یک‌چشم به هم زدن در مکان باز کرد. این مرحله‌ی کار در مقایسه با آماده‌سازی کار طبق روال عادی، 84 درصد کاهش می‌یابد.

پروژه کابل‌کشی سریع‌تر پیش می‌رود و هزینه‌های کار کاهش می‌یابد. یک رک یا یک قفسه یا یک مرکز داده می‌توانند عملیات را سریع‌تر آغاز کنند.دارای اثرات مثبت بیشتر شامل: صرفه‌جویی در هزینه‌های توزیع‌کنندگان، شرکت‌های نصب و ذخیره‌سازی مراکز داده که این هزینه‌ها 74 درصد کاهش می‌یابند. برنامه بسته‌بندی Netscale همچنین مزایایی را ازلحاظ منطقی، تحت عنوان کاهش حجم و هزینه حمل‌ونقل به ارمغان می‌آورد که می‌تواند اهمیت به سزایی در مسیرهای طولانی بین‌المللی و  بین کشورها داشته باشد.موفقیت در حفظ آب‌وهوا: R&M تخمین می‌زند که انتشار CO2 تا 76 درصد کاهش یابد.

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *