R&M Roadshow 2019 | متخصصان کابل‌کشی شبکه در خودروهای R&M یکدیگر را ملاقات می‌کنند!

 آر اند ام (R&M)، توسعه دهنده و ارائه دهنده سیستم‌های کابل‌کشی برای زیرساخت‌های شبکه‌ با کیفیت بالا، واقع در Wetzikon سوئیس، یک بار دیگر برای کارشناسان کابل‌کشی اروپا فرصت گفتگو با یکدیگر را در مقابل در ورودی خودشان ایجاد می‌کند. دو کامیون از آر اند ام (R&M) هم‌اکنون در یک تور Roadshow در مسیر 18 کشور اروپایی، در حال بازدید سایت‌های مختلف هستند. در این برنامه اطلاعات زیادی برای برنامه ریزان، نصابان و مشتریان آن‌ها، مدیران پروژه، توزیع‌کنندگان، سیستم‌های یکپارچه، کاربران و سایر علاقه‌مندان وجود دارد.

Roadshow Truck Data Center

در طول سال‌ها کامیون آر اند ام (R&M) به یک مکان ملاقات محبوب تبدیل شده است. به همین دلیل  آر اند ام (R&M) در سال 2019 دوباره یک کامیون دیگر را به این تور فرستاده است. بازدیدکنندگان در این اتوبوس نمایشی یکدیگر را در یک فضای عملگرا بازدید می‌کنند. در این مکان آنها روایت هایشان را با یکدیگر مبادله می‌کنند و تجربیات خود را در مورد آخرین پیشرفت‌های تکنولوژی شبکه به اشتراک می‌گذارند. تمرکز موضوعات بر نکات و ترفندهای برای نصب، موضوعاتی نظیر پهنای باند مورد نیاز، مدیریت شبکه و امنیت سایبری است.

آزمایش تکنولوژی کابل‌کشی

بازدیدکنندگان اطلاعات منحصر به فردی در خصوص رک‌ها، پچ‌پنل‌ها، کابل‌های مسی و فیبر نوری از متخصصان  آر اند ام (R&M) را دریافت می‌کنند.
آنها می‌توانند محصولات و همچنین تکنولوژی‌های ‌مربوط به خاتمه‌زنی و کابل‌کشی  آر اند ام (R&M) را آزمایش کنند. یکی از دو کامیون بر روی راه حل های فیبر به خانه (FTTH) تمرکز دارد. کامیون دیگر نیز مجهز به سیستم‌های Power over Ethernet، مرکز داده و کابل‌کشی شبکه می‌باشد. بازدیدکنندگان می‌توانند با فناوری‌های که هنوز برای آن ها جدید به نظر می‌رسد، از قبیل Passive Optical LAN یا POLAN، آشنا شوند و چیزهای جدید یاد بگیرند. همچنین در کامیون  آر اند ام (R&M)، مدیران IT، با مدیریت زیرساخت خودکار آشنا می‌شوند که آن‌ها را از مدیریت شبکه به صورت دستی راحت می‌کند.

Roadshow Truck Data Center
مشاوره و آموزش مشتری در محل سایت

برنامه‌ریزان از کامیون‌ها برای مشاوره صاحبان ساختمان و مشتریان پروژه استفاده می‌کنند و همچنین نشان می‌دهد که چگونه از راه‌حل‌های آر اند ام (R&M) استفاده می‌کنند. این روند فرایند تصمیم‌گیری را تسهیل می‌کند. تیم‌های این Roadshow نیز جلسات آموزشی را در محل پروژه ارائه می‌کنند که موجب صرفه‌جویی در سفر به سمینارها در مکان‌های دور از دسترس می‌شود و امکان ایجاد همکاری‌های جدید در صنعت ارتباطات بر اساس آخرین یافته‌ها را فراهم می‌کند.

درباره آر اند ام (R&M)

شرکت آر اند ام (R&M) یک تولید کننده جهانی پیشرو در زمینه محصولات و سیستم‌های آینده‌ نگر برای ارتباطات و شبکه‌های داده است. همکاری نزدیک این شرکت با شرکای تایید شده به ارائه راهکارهایی پیشگام برای برقراری ارتباط در بخش‌های مختلف مانند شبکه‌های محلی (LAN)، شبکه‌های عمومی و مخابراتی و همچنین دیتاسنترها (مراکز داده) منجر می‌شود. این شرکت خانوادگی سوئیسی به دنبال نوآوری، کیفیت و نزدیکی به مشتریان است.
شرکت لاوان ارتباط به‌عنوان تنها نماینده رسمی شرکت آر اند ام (R&M) در ایران مفتخر است که در طراحی، اجرا و پشتیبانی مراکز داده با استفاده از محصولات با کیفیت آر اند ام (R&M) توانسته پروژه‌های متعددی را تاکنون به سرانجام برساند. این پروژه‌ها از 18 سال پیش تاکنون بدون نیاز به تعویض تجهیزات همچنان در حال بهره‌برداری هستند، چراکه ما به کیفیت محصول خود اهمیت می‌دهیم.

 

این مطلب ادامه دارد… بر روی لینک زیر کلیک کنید:

R&M Roadshow 2019 | خودروهای کمپانی R&M در 18 کشور اروپایی  توقف می کنند  توقف می کنند

 

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *