رک های استاندارد R&M با کیفیت بالا

رک های استاندارد R&M

R&M standard racks


رک های استاندارد R&M

زمان تخمینی مطالعه: 3 دقیقه  

R&M در حال راه‌اندازی خط تولید مجموعه‌ای از کابینت‌های مخصوص شبکه‌های محلی (LAN) و سرور با نام تجاری R&Mfreenet است که مزایای بالقوه‌ای برای مشتریان به همراه دارد. از جمله این مزایا باید به یک راه‌حل همه کاره در قالب یک رک واحد، امکان سفارش رک ها به شکل مولفه‌های مستقل و مونتاژ نشده (مولفه‌ها، ستون‌ها و ریل‌ها به رک جوش نشده‌اند و به جای آن پیچ می‌شوند) و غیره اشاره کرد.

کابینت‌های 19 اینچی R&M را می‌توان به‌عنوان یک توزیع‌کننده کابل‌های شبکه محلی در ساختمان‌های اداری و اتاق‌های سرور در شرکت‌ها و سازمان‌های کوچک و بزرگ صنعتی مورد استفاده قرار داد. R&M رک ها را همراه با مجموعه کاملی از لوازم جانبی در مورد تاییدش در در برونلو ایتالیا طراحی، تولید و بسته‌بندی می‌کند.

این بسته کامل شامل مورد از ملزوماتی است که کارشناسان شبکه برای مونتاژ و استقرار رک‌ها به آن نیاز دارند. این رک‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که نه تنها توانایی میزبانی از نسل‌های سرور فعلی را دارند، بلکه توانایی پشتیبانی از سرورهای نسل آینده و مولفه‌های شبکه را دارند. بنابراین، هنگامی‌که رک‌های 19 اینچی را خریداری می‌کنید، این قابلیت را خواهید داشت تا رک‌ها را مطابق با قطعات منفرد و متناسب با نیازهای کاری پیکربندی کرده و مورد استفاده قرار دهید. به بیان دقیق‌تر، R&M مشتریان را محدود به استفاده از محصولات خود به شکل انحصاری نمی‌کند و اجازه می‌دهد از قطعات جانبی موردنظر خود استفاده کنند. لازم به توضیح است که این شرکت، محصولات خود را به مدت پنج سال گارانتی می‌کند که نشان‌‌دهنده کیفیت بالای این محصولات است.

رک های استاندارد R&M

ویژگی‌های اشخص رک های استاندارد 19 اینچی R&Mfreenet Classic Line (CL):

وزن محموله: 800 کیلوگرم

ارتفاع 42 یونیت

– عرض: 800 میلی‌متر، عمق: 800 میلی‌متر و 1000 میلی‌متر

رنگ: خاکستری

– دو رک از قبل پیکربندی شده: آماده نصب یا سفارش در قالب یک بسته همراه با وسایل جانبی که در جلو شیشهای است، پنل عقب و پنل‌های جانبی فلزی هستند، سقف دارای محفظه‌هایی برای ورود کابل است و امکان استقرار آن روی کف از طریق پایههای قابل تنظیم وجود دارد.

دو قاب پایه با پروفیل و روکش 4*19 اینچی همراه با ملزومات اضافی مانند در و پایه سوراخ‌دار که امکان سفارش آن به‌صورت تکی مطابق با نیاز‌های مشتریان وجود دارد.

رک سرور 19 اینچی R&Mfreenet Expert Line (EL) چه ویژگی‌های شاخصی دارد؟

وزن محموله: 1200 کیلوگرم

ارتفاع 42 یونیت

– عرض: 800 میلی‌متر، عمق: 800 میلی‌متر، 1000 میلی‌متر و 1200 میلی‌متر

رنگ: خاکستری و مشکی

چهار نوع قاب اصلی: قابل نصب به مونتاژ شده و آماده یا به صورت جدا از هم که مبتنی بر پروفیلهای 4×19 اینچی و روکش‌دار است که امکان نصب ملزومات اضافی مثل درها سوراخ‌دار برای گردش بهتر هوا را امکان‌پذیر کی‌کند و امکان سفارش آن به شکل یک قطعه تکی بنا به صلاحدید مشتری وجود دارد.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *