بزرگترین مجتمع فروشگاهی لبنان، آر اند ام (R&M) را انتخاب کرد

R&M abc verdun

R&M abc verdun


آر اند ام (R&M)

ABC Verdun برای تهیه زیرساخت های کابل کشی بر روی آر اند ام سرمایه گذاری کرده است. این شبکه که توسط  آر اند ام تهیه شده است به عنوان پلتفرمی فعالیت می کند که خدمات فروشگاهی مهم و ضروری شامل اینترنت، سیستم های فروش، CCTV، سیگنال های دیجیتالی، سیستم های مدیریت ساختمان (BMS) را شامل می شود.

ABC اولین خرده فروشی بود که مفهوم «mall» به بازارهای لبنان ارائه کرد و تبدیل به برند مورد علاقه کشور لبنان و سبک زندگی مورد ترجیح لبنانی ها شد. فروشگاه ABC Verdun در قلب شهر بیروت جا گرفته است و به عنوان یکی از مقاصد مهم خرده فروشی و تفریحی پایتخت لبنان شناخته می شود. این فروشگاه نزدیک به 1.5 میلیون فوت مربع مساحت دارد و دربردارنده 200 واحد فروشگاهی شامل بسیاری از برندهای معتبر بین المللی، سالن های نمایش فیلم و تئاتر و بالغ بر 30 رستوران و کافی شاپ است.

abc verdun 5

این امکانات مربوط به پروژه و در اولیت قرار داشتن راحتی مشتریان باعث شد تا تیم IT پروژه به علت معروفیت، محبوبیت و کیفیت محصولات، برند آر اند ام را به عنوان پیمانکار پروژه معرفی کند. علاوه بر تمام موارد یاد شده آر اند ام یک وارانتی 25 ساله روی زیرساخت های کابل کشی ارائه می دهد که هر صاحب پروژه ای را از نظر قابل اتکا و آینده نگر بودن مطمئن می کند. به عنوان یک نتیجه، سیستم های کلیدی که بر روی شبکه های کابلی پرسرعت عمل می کنند، همه نوع کار از پرداخت های درون فروشگاهی تا امنیت مجتمع فروشگاهی و حتی سیستم هایی که فضای پارکینگ را بهینه‌سازی می کنند را شامل می شود.

حضور طولانی مدت R&M در خاورمیانه یک امتیاز برای ABC Verdun به حساب می آید. زمان نصب با استفاده از کانکتورهای قابل نصب در محل با عملکرد بالا به طرز قابل توجهی کاهش یافت. این نوع از کانکتورها امکان اتصال کانکتورهای فیبر نوری به کابل های فیبر نوری در محل در زیر یک دقیقه را ممکن کردند. این نوآوری این اجازه را داد که فرآیند گران و زمان بر جوش فیوژن حذف شود چرا که پیگتیل ها، پچ کوردها و کابل های نصب به صورت مستقیم به یکدیگر متصل می شدند.

abc verdun 3

آر اند ام برای اتصال مغازه های فروشگاهی، از آخرین کابل های Cat 7/FTP با پریزهای Cat 6A استفاده کرد، در حالی که اتصال CCTV بر مبنای کابل کشی Cat.6 استوار است. این شبکه کابل کشی مسی به یک ستون فقرات فیبر نوری با سرعت بالا که از کابل کشی فیبر OM3 استفاده می کند، متصل می شود. نقاط قوت آر اند ام در کابل کشی مسی و فیبر نوری به کاررفته در ABC Verdun، شانس پیاده سازی تمامی نیازمندی های کابل کشی در این مجتمع تجاری را افزایش داد و عملیات اجرایی را تسهیل کرد. بخش هایی از شبکه که بر سیستم های کابل کشی آر اند ام پیاده شده، وارانتی 25 ساله دارد که سرمایه گذاری انجام شده و عملکرد مناسب در سال های آینده را تضمین می کند.

abc verdun 4

آنتوان ابی نسیف، مدیر کل Qbrands، شریک اجرایی R&M در لبنان می گوید:

« بعد از سال ها کار سخت، ما به موفقیت های بزرگی با آر اند ام در لبنان رسیدیم. برای ما خیلی اهمیت داشت که این پروژه را برنده شویم چرا که ABC Verdun یکی از مهم ترین پروژه های اجرا شده در لبنان در سال های اخیر است. آر اند ام ما را در جهت تحقق یافتن نیازمندی های مشتری و مشاور خطیب و اعلامی راهنمایی و پشتیبانی کرد. محصولات آر اند ام مطمئنا انتظارات مشتری ما را برآورده خواهند کرد».

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *