نشان کیفیت برای کاربردهای PoE

PoE

PoE


آر اند ام (R&M) یک نشان کیفیت برای کاربرد محصولات Power over Ethernet (PoE) معرفی می کند که نام آن PowerSafe است. محصولات کابل کشی دارای نشان PowerSafe می توانند به طور مداوم جریان های بالا را در شبکه های داده محلی انتقال دهند. دامنه کاربردها شامل پچ کوردها، مجموعه کابل‌ها مانند کابل‌های CP و ترانک، ماژول‌های اتصال RJ45، متصل کننده‌های کابل و اتصالات FM45 است.
سربندی سیم‌ها در این محصولات به طور منحصر به فردی مبتنی بر تکنولوژی IDS و دارای کیفیت بی نظیری است که توسط آر اند ام (R&M) تعریف شده است. این کمپانی تنها کمپانی ارائه دهنده پچ کوردهایی با تکنولوژی IDC است.

quality seal
آر اند ام (R&M) این نشان کیفیت را برای کمک به مشتریان خود در فرآیند برنامه ریزی و سفارش، برای برآوردن نیازهای روزافزون برنامه های کاربردی PoE معرفی کرده است. PoE روز به روز کارآمدتر می‌شود. از زمان راه اندازی PoE، خروجی الکتریکی قابل انتقال افزایش یافته و به زودی به 90 وات خواهد رسید. نرخ فعلی به 1 آمپر در هر زوج کابل به هم تابیده خواهد رسید. در آینده جریان به منظور جاری شدن در سراسر چهار زوج کابل به هم تابیده (4PPoE) می‌باشد.
استاندارد مرتبط به این زمینه با نام IEEE 802.3bt در سال 2018 تصویب شده است. . این امر طیف وسیعی از برنامه‌های کاربردی را به همراه خواهد داشت. به عنوان مثال،همه لامپ‌های LED در ساختمان‌های بزرگ (که به آن روشنایی متصل شده یا روشنایی هوشمند گفته می‌شود) و فضاهای تبلیغاتی LED (علامت‌های دیجیتال) اکنون می‌توانند با PoE مدیریت و اداره شوند. در واقع با 4PPoE حتی تعداد بیشتری از دستگاه‌ها، سنسورها، آنتن‌ها، دوربین‌ها، کنترل کننده‌ها و منابع نور LED را می‌توان از طریق LAN و به طور مقرون به صرفه‌ای مدیریت و سازمان‌دهی کرد، در حالی که در مصرف انرژی نیز صرفه جویی شود.
تا به امروز بارهای پیک PoE اغلب فقط زمان کوتاهی، مثلاً در طول عملیات راه‌ اندازی یا تعویض طول می‌کشند. برخی از برنامه‌های کاربردی جدید، مانند لامپ‌های هوشند و علامت‌های دیجیتالی به نیروی برق برای مدت بیشتری نیاز دارند. اما تاکنون شبکه‌های کامپیوتری (LAN) اغلب برای مقابله با چنین بارهای ثابتی طراحی نشده اند. ریسک در برنامه ریزی، نصب و راه اندازی شبکه نباید نادیده گرفته شوند. 4PPoE محدودیت‌های فنی کابل‌ها، اتصالات و پورت‌ها را از بین می‌برد.
این یعنی که جریان‌های بالا در سیم‌ها 24/7، در کنار سیگنال‌های انتقال داده جریان خواهد یافت. آیا تکنولوژی اتصال می تواند تحمل کند یا مقاومت اتصال در سربندی کانکتورهای RJ45 افزایش می‌یابد؟ یافته های آر اند ام (R&M) نشان می‌دهد که تکنولوژی سربندی نامناسب در پچ کوردها می تواند باعث ایجاد خطرهای مهمی شود. تکنولوژی IDC که توسط آر اند ام استفاده می شود، از چنین خطراتی مستثنی است. سربندی IDC تنها پایه‌ای برای استفاده از Power over Ethernet یا PoE با جریان‌های بالا در عملیات مداوم است.

بخوانید: چالش‌هایی برای شبکه کامپیوتری محلی (LAN)

 

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *