راهکار RFID برای زمان بندی در مسابقات ورزشی

برگزارکنندگان رویدادها و افراد تازه وارد در امر زمان بندی از سیستم جدید تایمرهای حرفه ای استفاده می کنند و همواره از انعطاف پذیری راهکارهای زمان بندی راضی هستند.

فناوری RFID با اتوماتیک کردن فرآیند انسانی در مسابقه زمان بندی، یک روش دقیق و کارآمد را برای این کار فراهم می کند. سخت افزار RFID در خطوط پایان، خطوط شروع و یا با برخی مراحل خاص تنظیم می شود تا تگ های متصل به شرکت کنندگان را با دقت 99.9٪ بخواند.

با پیشرفت مداوم فناوری و تعداد رویدادهای ورزشی در سراسر جهان، زمان بندی حرفه ای، شغلی با رشد سریع محسوب می شود. این سیستم ها کیفیت، قابلیت حمل و سهولت استفاده را برای شما فراهم کند. از همه مهم تر، شما به یک سیستم مقرون به صرفه نیاز دارید تا بتوانید تجارت خود را ارتقا دهید و نتایجی کاملا دقیق ارایه کنید.

مسابقات ماراتن

ماراتن ها و بسیاری از رویدادهای دیگر از این تکنولوژی RFID استفاده می کنند، اما اغلب شرکت کنندگان در مسابقه هرگز متوجه نمی شوند که زمان آن ها از طریق تراشه ها و کیت های زمان بندی مسابقه RFID محاسبه می شود.

مسابقات دو

در مسابقه های سه گانه، دویدن های سرگرم کننده یا مسابقات مدرسه ای به منظور ارایه زمان مسابقه، زمان تمام شدن هر دور از مسیر، گروه بندی و یا سایر اطلاعات به همه شرکت کنندگان تگ زمان بندی داده می شود.

دوچرخه سواری

همان طور که میدانید یکی از محبوب ترین ورزش های جهان دوچرخه سواری است. مبارزه دوچرخه سواری در ارتفاعات زیاد و اغلب با سرعت بالا، راهی عالی برای شکل گرفتن و لذت بردن از فضای باز است. برای هر نوع رویداد در دوچرخه سواری جاده ای، تکنولوژی RFID یک سیستم زمان بندی متناسب با نیازهای شما دارد.

راهکار RFID Race Timing Systems در اکثر مسابقات مانند مسابقات خیریه، ماراتن، اسکی یا دوچرخه سواری، خود را ثابت کرده است.

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *