R&M-در هر زمان آماده تحویل

ŠKODA AUTO_R&M

R&M


زمان تخمینی مطالعه: 3 دقیقه

خودروسازی ŠKODA AUTO a.s.  کشور چک برای تامین زیرساخت های شبکه خود، R&M را انتخاب کرده است. عامل تعیین‌کننده R&M کیفیت و کارایی خیلی بالاتر از حد متوسطی است که محصولات این شرکت نشان داده و  قادر به ارائه آن‌ها در هر زمان و مکان است.

آینده خودروسازی، وابسته به شبکه های داده قدرتمند و قابل گسترشی است. ŠKODA AUTO به‌طور مستمر زیرساخت های خود را در دفتر مرکزی‌اش در ملادا بولسلاو تقویت می‌کند.

پس از ارزیابی دقیق، ŠKODA AUTO  در سال 2019 تصمیم گرفت شبکه‌ها را با کمک R&M توسعه دهد.  مطابق با استاندارد

های فنی داخلی (IST)  ممیزی شده است. هنگام ممیزی،R&M  توانست ثابت کند که ارزش کارایی محصولش همیشه از حداقل الزامات استانداردها فراتر است. اول از همه، کیفیت محصول عامل تعیین‌کننده بوده است.

R&M

برنامه‌های کاربردی متنوع

طیف گسترده‌ای از راه حل‌ ها برای شبکه های محلی، صنعتی و مراکزداده و همچنین کابل کشی داخلی و بیرونی نیز متقاعد‌کننده بود. تعداد کاربردهای احتمالی سامانه‌های کابل کشی R&M نیز تصمیم‌گیرندگان را شگفت‌زده کرد.

این شرکت توانست کابل FO اختصاصی را برای زیرساخت هشدار دود ارائه دهد و همچنین کابل کشی Fiber to the Desk را برای منطقه طراحی اجرا کند.

پشتیبانی محلی

برای مشتری بسیار مهم است که پشتیبانی توسط متخصصان داخلی ارائه شود. به‌همین دلیل است که R&M با شرکای چک دارای گواهی و آموزش منظم کار می‌کند. همچنین این شرکت تضمین می‌کند که اجناس تاییدشده همیشه در دسترس باشد. در طول سال‌های پاندمی، R&M قادر بوده است در هر زمانی تجهیزات را به‌موقع تامین کند.

نصب‌ها مطابق با استانداردهای آزمایش شده R&M صورت می‌گیرد و 25 سال گارانتی سامانه اعطا می‌شود. علاوه بر این، پروژه‌های نصب را از برنامه‌ریزی تا تعمیر و نگهداری پشتیبانی می‌کند.

در کنار راه حل های فردی، تا به امروز، آر اند ام بیش از 900 کیلومتر کابل Cat. 6A و بیش از 20000 کانکشن ماژول‌های  EL Cat. 6A، را عرضه کرده است که می‌توانند در زمان بسیار کوتاه در حد دقیقه مونتاژ شوند. 

همه افراد دست‌اندرکار خواهان گسترش همکاری هستند. تصمیم‌گیرندگان در ŠKODA AUTO همچنین پروژه‌های دیجیتالی‌سازی آینده را با راه‌حل‌های R&M می‌خواهند پیاده‌سازی کنند. 

R&M
امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *