کانکتور هایی مخصوص بیمارستان‌ها و مراکز درمانی

کانکتورهای بیمارستانی

کانکتورهای بیمارستانی


زمان تخمینی مطالعه:3 دقیقه

با استفاده از تکنولوژی Splash Line در طراحی کانال، توسط یک پوشش پلاستیکی مقاوم از کانال‌ها در مقابل گرد و غبار و آب محافظت می‌شود. این تکنولوژی برای یک کانکتور RJ45 ساده، کلاس امنیتی اتصال IP54 را ایجاد می‌کند. پوشش پلاستیکی IP67 نوع 6 حفاظت سطح بالاتری را تضمین می‌کند و کانکتور ها را در مقابل بارهای مکانیکی مانند شک‌ها و ضربه‌ها محافظت می‌کند.
بست کابل، از اینکه کابل‌ها و کانکتور ها به راحتی بیرون کشیده شوند، جلوگیری می‌کند که به ویژه برای تجهیرات قابل حمل مناسب هستند و پوشش پلاستیکی IP67 نوع 6 برای اتصالات ضد آب دستگاه‌های قابل حملی که کابل LAN به آن‌ها متصل می‌شود، مناسب هستند.

تضمین عملکرد انتقال بالا

کلینیک‌ها به یک شبکه بسیار قدرتمند با عملکرد بالا برای انتقال سریع حجم زیادی داده نیاز دارند. مانند داده‌های تولید شده توسط فرآیندهای تصویر برداری، سیستم‌های ذخیره‌سازی و مجازی‌سازی. کابل کشی ساخت‌ یافته باید به طور ایده‌آل بتواند از انتقال 10 گیگابیت اترنت (10 GbE) پشتیبانی کند. این پروتکل انتقال داده با فرکانس بالا، نیاز به اجزای شبکه‌‌ای با کیفیت ویژه دارد. علاوه بر این، ممکن است اغلب در ساختمان‌های کلینیک ایجاد پوشش محافظ برای جلوگیری از تداخلات الکترومغناطیسی مورد نیاز باشد تا اطمینان حاصل شود که داده ها بدون هیچ گونه تأخیر زمانی منتقل می شوند. باید مراقب بود که عملکرد دستگاه بزرگ پزشکی یا تداخلات طیف وسیعی از سیستم‌های رادیویی بر کیفیت سیگنال‌ها اثر نگذارد.
شرکت R&M به عنوان متخصص پیشرو در کابل کشی مسی دارای پوشش، مجهز به سیستم‌های با کارایی بالا است که دقیقاً مناسب مراکز بهداشتی و درمانی هستند. دو خانواده محصولات Cat. 6A و Cat. 6A EL عملکرد بی‌نظیر در این زمینه دارند و قابلیت حفاظت کاملی برای بیت‌ها و بایت‌ها ارائه می‌کنند. جایگذاری هوشمندانه محل قرارگیری زوج سیم‌ها در کانکشن ماژول مسی R&M نیز محافظت طولانی مدت در برابر خوردگی و ارتعاش برای اتصالات سیم فراهم می‌کند.

کانکتورهای مراکز درمانی

سیستم امنیتی R&M

امنیت داده در همه ساختمان‌ها یک اولویت است و در همه سطوح زیرساخت‌های IT به کار گرفته می‌شود. استانداردهایی مانند TIA 1179 یا ISO 80001 برای مدیریت ریسک و امنیت، الزمات واضحی دارند. این الزامات باید برای کلینیک‌ها رعایت شود تا اطمینان حاصل شود که برنامه‌های کاربردی پزشکی، اداری و چندرسانه‌ای به طور واضح تفکیک شده‌اند. همان‌طور که در مطالب قبلی گفته شد، سیستم امنیتی R&M با سطوح 1 و 3 از این هدف پشتیبانی می‌کند. سطح 1 از کدگذاری رنگی برای جلوگیری از اشتباه و ایجاد نظم استفاده می‌کند. درپوش‌ها و لیبل‌ها اتصالات مختلف را علامت‌گذاری می‌کنند. برای نمونه هر سرویس را می‌توان با رنگ خاص خود مشخص کرد. سطح 3 از استفاده نادرست و خطا هنگامی‌که کابل‌ها جدا می‌شوند یا از طریق فقل‌های مکانیکی به کانکتورهای LAN متصل می‌شوند، جلوگیری می‌کند. این به این معنی است که کلینیک‌ها می‌توانند مراحلی را طی کنند تا اطمینان حاصل شود که اتصالات مهم ناخواسته یا ناگهانی قطع نمی‌شوند.

منبع: R&M Website

بخوانید: مفاهیم مرتبط با مرکز داده

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *