راه حل های جامع خانه هوشمند

smart home

smart home


مفهوم خانه هوشمند (Smart Home) مقوله ای نوپا در صنعت ساختمان است که امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است، به دو دلیل ساده: بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا در جهت افزایش آسایش و رفاه حال ساکنین و همچنین اهمیت فوق العاده صرفه جویی انرژی. این دو مورد بسیاری از ساختمان سازها و طراحان سبک زندگی را متقاعد کرده است که از سیستم های هوشمندسازی خانه ها در طراحی ها و ساختمان های خود استفاده کنند.

اما خانه هوشمند مولفه هایی دارد، یک خانه هوشمند، خانه ای است که مجهز به یک زیر ساخت ارتباطاتی قوی است و می‌تواند به صورت مستمر نسبت به وضعیتهای متغیر محیط عکس العمل نشان داده و خود را با آنها وفق دهد و همچنین به ساکنین خانه این اجازه را می‌دهد که از منابع موجود به صورت موثرتری استفاده نموده و امنیت و آرامش آنها را افزایش دهد چرا که امروزه همه ماها تمایل داریم تا از دستگاه ها، راهکارها و تجهیزاتی استفاده کنیم که با صرف کمترین، انرژی و هزینه، بیشترین کارکرد و آسایش را برا ما به ارمغان بیاورد.

در ذهن خود تصور کنید که با یک لمس روی تبلت، فیلم شروع به پخش شدن می کند، صدای محیط در بهترین حالت خودش قرار دارد. وقتی خورشید غروب می کند، چراغ های حیاط روشن می شود و درهای خانه ساعت 11 شب به صورت اتوماتیک بسته می شود.
شما عجله دارید که بچه ها را زودتر به مدرسه برسانید. وقتی به دفتر کارتان می رسید، این سوال برایتان پیش می آید که «آیا درب پارکینگ را بسته ام؟»، بلافاصله می توانید با گوشی هوشمند خود این قضیه را از راه دور بررسی کنید و خیالتان را راحت کنید.
زندگی کردن در خانه ای را تصور کنید که همه فرمان های شما را اطاعت می کند… جایی که هر وسیله و سیستمی به صورت کاملا خودکار و از راه دور کنترل می شود. شما می توانید با استفاد از تبلت یا گوشی تلفن هوشمندتان سینمای خانگی تان را کنترل کنید، چراغ ها را خاموش کنید، درها را قفل کنید، دما را بالا ببرید و سیستم هشدار تنظیم کنید. همه این کارها را می توانید نه فقط از هر جایی در خانه تان، بلکه از هر جایی در دنیا تنظیم کنید!

به راه حل های خانه هوشمند «لاوان ارتباط» خوش آمدید. یک راه حل اتوماسیون هوشمند برای خانه ها که کنترل هر جنبه از زندگی تان در خانه – از تلویزیون و صفحه های نمایشگرها گرفته تا ترموستات ها، از قفل های درب ها گرفته تا پرده ها- و سیستم های گرمایشی و سرمایشی را برایتان ساده و لذت بخش می کند. اهمیتی ندارد کجا هستید با استفاده از راه حل های خانه هوشمند «لاوان ارتباط» می توانید زندگی تان را راحت تر، کارآمدتر و ایمن تر کنید. این راهکارها به شما این امکان را می دهند که خانه رویاهای خود را همان طور که دوست دارید و با توجه به بودجه ای که دارید، بسازید.

call us

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *