STULZ طراحی جدید میکرو مرکزداده تک رک خود را به نمایش می‌گذارد

STULZ طراحی جدید میکرو مرکزداده تک رک خود را به نمایش می‌گذارد

STULZ طراحی جدید میکرو مرکزداده تک رک خود را به نمایش می‌گذارد


زمان تخمینی مطالعه: 3 دقیقه

این راه‌حل جدید با گزینه‌های خنک‌کننده ردیفی با استفاده از خنک‌کننده  DX، آب و گلیکول برای نصب از KW4  تا KW20 در هر رک و تا KW100  در یک رک ارائه می‌شود. برای اطمینان از مدیریت موثر گرما، در متراکم‌ترین محیط‌های پردازنده، از فناوری خنک‌کننده مایع از جمله CoolIT استفاده می‌کند.

از مزایای مرکزداده میکرو STULZ می‌توان به یک رویکرد استاندارد و ماژولار با گزینه‌های از پیش پیکربندی شده برای انعطاف‌پذیری، دوام و مقیاس‌پذیری – سرعت بخشیدن به زمان از سفارش تا استقرار تا چند هفته است، اشاره کرد. همچنین راه‌حل جدید مرکزداده تک رک شامل گزینه‌های کاربر برای حفاظت و توزیع برق، خنک‌کنندگی، امنیت، اطفای حریق و راه‌حل نظارت بر سامانه کامل است.

این راه‌حل جدید طراحی شده تا رویکردی مقیاس‌پذیر برای استقرار فناوری‌اطلاعات ارائه دهد و برای تطبیق نیازهای برق و خنک‌کنندگی برای نصب‌های لبه‌ای فناوری‌اطلاعات ساخته شده است و به ارائه‌دهندگان این اجازه را می‌دهد تا پردازش داده‌ها را به نقطه استفاده نزدیک‌تر کنند.

STULZ طراحی جدید میکرو مرکزداده تک رک

کاربردهای معمول آن از  HPC، شبکه‌های تحویل و گسترش شبکه مخابراتی، تا اتوماسیون صنعتی (صنعت 4.0) و برنامه‌های کاربردی و صنعتی اینترنت چیزهارا شامل می‌شود.

این مرکزداده در یک قفسه با همکاری کامل مشتریانش توسعه یافته است. دوشی گوناوردهان، مدیر عامل STULZ Modular، اظهار داشته: با انجام جلسات Voice of Customer  در هر منطقه از جهان، STULZ Micro DC  را به‌عنوان یک راه‌حل سازگار که دقیقا نیازهای آن‌ها را برآورده می‌کند، طراحی کرده‌ایم.

STULZ Micro DC  جدید دارای طراحی استاندارد و ماژولار است، با گزینه‌های از پیش پیکربندی شده که برای توان در کارایی آزمایش شده‌اند. مشتریان STULZ  با ارائه قابلیت ترکیب حفاظت و توزیع برق، خنک‌کنندگی، نظارت و مدیریت همراه با حفاظت و امنیت در برابر آتش، می‌توانند فناوری‌اطلاعات را در هر مکانی با بهترین روش‌ها و فناوری به‌عنوان بزرگ‌ترین و کارآمدترین داده‌های جهان به کار گیرند. در ضمن مرکزداده میکرو STULZ جدید در غرفه D250 در مرکزداده جهانی 2023 لندن اکسل از 8 تا 9 مارس به نمایش گذاشته خواهد شد. Goonawardhane  افزود: در DCW ’23 ما مشتاقانه منتظر استقبال هر کسی‌که کنجکاو است تا کیفیتی را که نام STULZ را مترادف با قابلیت اطمینان و کارایی پایدار در مراکزداده و برنامه‌های کاربردی مهم ماموریتی دارد، هستیم.

امتیاز شما به این مطلب