مجتمع اداری Swiss Re Next و تحول آن با آر اند ام

swiss re next

swiss re next


از این طریق کارشناسان مالی و بیمه از فرصت‌های جدیدی به کمک دیجیتالی کردن بهره‌مند می‌شوند و لذا احساس راحتی بیشتری برای کارمندان ایجاد می‌گردد. این مجتمع چشم‌نواز با امواج شیشه ای دارای یک اتوماسیون بسیار هوشمندی نیز هست. هیچ کس در مجتمع مجبور نیست که چراغ‌ها را به صورت دستی روشن یا خاموش کند. همچنین در این ساختمان مصرف انرژی در هر فضای کاری 80 درصد کمتر از ساختمان‌های اداری متعارف است.

Swiss Re Next

سفارشی ساخته شده برای Swiss Re Next توسط R&M: پریز فشرده DDS در میزهای کاری.

پس از اینکه کارکنان این اداره به ساختمان جدید منتقل شدند، با نسل جدیدی از فضای کاری مواجه شدند. انرژی صرفه جویی شده از این پروژه نیز به تهیه برق آنتن‌ها، End Device ها و کنترلرها در سیستم PoE در Swiss Re کمک می‌کند. بایستی اتصالات فنی متعدد و کابل کشی مجزایی برای سیستم‌های امنیتی، کنترل دسترسی و عملکردهای مختلف در اتوماسیون این ساختمان دیجیتالی تعبیه شود.

Thomas Läderach، مدیر پروژه در شرکای نصب AZ Elektro AG می‌گوید:

«این پروژه قصد دارد راهکارهای استاندار تقریبا منحصر بفرد R&M را برای کابل‌کشی های اداری در یک مسیر مشخص پیاده سازی کند.»

«R&M همیشه از پیشرفت استقبال می‌کند. این شرکت نظرات یک نصاب را جدی می‌گیرد.»

راه حل های استانداردی برای این سند در نظر گرفته شده است

Swiss Re Next طیف وسیعی از الزامات زیربنایی را تعریف کرده است. بیمه‌گذار انتظار دارد که این عملیات قابلیت اطمینان مطلوب را داشته باشد. اتاق کنترل عملکرد شبکه باید در موبایلی بودن کار، داده‌ها و انتقال تصویر به طور برابر عمل کند. بیشتر از همه، مشتری نیاز به پوشش WLAN در تمام شش طبقه دارد.

Swiss Re Next 1

«ما هرگز نمی‌توانیم این را با جای دیگری مقایسه کنیم. هرگز یک همکاری موفقیت آمیز را جایگزین نکنید.»

Christian Zürrer، سرپرست پروژه در ساخت تکنولوژی، Swiss Re

شرکای این پروژه ترکیب تست و آزمایش ستون فقرات فیبر نوری و کابل کشی افقی را انتخاب کردند. تکنولوژی‌های ویدئویی به دو دلیل به زیرساخت فیبر نوری متصل شدند: برای فراهم کردن ظرفیت انتقال لازم و کم کردن فشار از شبکه فناوری اطلاعات. Swiss Re یک استودیوی تلویزیونی پیشرفته‌ را در ساختمان جدید اداره می‌کند و نیازمند پهنای باند بالا برای انتقال تصویر و جریان ویدئو است. شبکه فیبر نوری می‌تواند این نیاز را برای این بخش پوشش دهد.

پریز فشرده توسعه یافت

Christian Zürrer از Swiss Re از یک چالش دیگر می‌گوید: «یک سوال مهم دیگر این است که چه تعداد و چه نوع کانتوری برای ایستگاه های تکمیل کننده مورد نیاز است.» مدیر پروژه در تکنولوژی ساخت گزارش می‌دهد: «مسیرهای اتصال باید تا حد امکان باریک باشد و در Racewayهای مورد استفاده تا میزهای کاری جایگذاری شود.» اتصالات نیز بایستی براحتی قابل اداره کردن باشد. بنابراین R&M یک پریز DSS) Desk Distributor Strip) با شش کانکتور برق و 4 کانکتور LAN را توسعه داده است.

Christian Zürrer در تجربه اش در خصوص برنامه ریزی R&M می‌گوید: «ما به سرعت این موضوع را دریافتیم که نمی‌توانیم هیچ جای دیگری را با اینجا مقایسه کنیم. Swiss Re سال هاست که از مشارکت این شرکت با R&M لذت می‌برد. همانطور Christian Zürrer می‌گوید: «هرگز همکاری با یک برنده را تغییر نده!» Thomas Läderach نیز تایید می‌کند: «AZ Elektro سالهای متمادی است که از یک همکاری خوب با R&M لذت می‌برد. این سطح از همکاری برای ما مناسب است. R&M همواره از پیشرفت ها استقبال می‌کند و نظرات یک نصاب را جدی می‌گیرد.» با استفاده از سیستم کابل‌کشی R&M، Swiss Re دارای یک زیرساخت پایدار، آینده‌نگر و مقرون به صرفه است. علاوه بر این، توزیع کننده مسی ماژولار VS از برند R&M نیز یک بار دیگر ارزش خود را ثابت کرده و یک ارتباط تلفنی را در سایت ساختمانی فعال کرده است.
در پایان R&M تایید کرد که کابل کشی فیبر نوری با تمامی استانداردها مطابقت دارد. Thomas Läderach می‌گوید: «R&M نتایج اندازه گیری OTDR را مستندسازی کرده و کیفیت نصب و راه اندازی ما را تایید کرد و سپس وارانتی 25 ساله را صادر نمود.»
Christian Zürrer: «نصب و راه اندازی به خوبی انجام شد. AZ Elektro مجموعه فوق العاده ای دارد و ما از آن قدردانی می‌کنیم.»

Swiss Re Next 2

از چپ به راست: Christian Zürrer، مدیر تکنولوژی ساخت و ساز، Swiss Re؛ Beat Stucki، R&M سوییس، Thomas Läderach، مدیر پروژه AZ Elektro AG.

راه حل R&M برای Swiss Re Next 

– 9 کیلومتر کابل OM4/OS2 FO با 12 تا 48 فیبر
– 80 توزیع کننده فیبر نوری
– 190 کیلومتر کابل مسی Cat. 7A S/FTP AWG22
– 5500 ماژول Cat. 6A EL دارای روکش
– 600 پریز DDS، راهکار مرتب سازی
این راهکار همچنین شامل اندازه گیری OTDR توسط R&M می‌باشد.

بخوانید: R&Mhealthline | راهکاری کامل برای بیمارستان، صنعت غذا و دارو

امتیاز شما به این مطلب