محصولی برای دیتاسنتر های با مقیاس بالا | BEF60

BEF60

BEF60


دیتاسنتر

هنگامی که تعداد زیادی از فیبرهای نوری به مرکز داده وارد می‌شوند، یک سوال مهم مطرح می‌شود: چگونه می‌توان آنها را به طور ایمن مدیریت کرد و با یکدیگر جوش داد؟

R&M USA پاسخی در این زمینه دارد و یک بخش جدیدی را برای دیتا سنترهای با مقیاس بالا گشوده است.

BEF60 1

کابینت جوش Building Entrance Facility (BEF 60) که توسط R&M USA توسعه یافته است، موجب برتری راهکار دیتا سنترهای با ظرفیت بالا مرسوم برای ورودی ساختمان، بهبود بخشیده است. ظرفیت نهایی آن 23040 جوش فیبر نوری است. 384 فیبر نوری می‌تواند در هر محفظه جوش شود و در هر نگهدارنده جوش 60 تایی آن مدیریت شود. این پلتفرم محدوده‌ای از خصوصیات منحصر به فردی که نصب، گسترش مدولار و تعمیر و نگهداری ساده‌ای دارد را ارائه می‌دهد.

تحولات جدیدی که شرکت R&M با محصول BEF 60 تحقق بخشیده است، عبارتند از:

معماری باز: قسمت‌های محفظه و سینی‌های جوش می‌توانند حذف شوند و این باعث کاهش وزن مونتاژ شده، همچنین به نصابان دسترسی آسانی به دیوار عقب و ورودی‌های کابل را می‌دهد.

نگهدارنده‌ دیوارها: براکت‌های نصب محکمی کابینت را نگه می‌دارد. می‌توان آن را با فاصله از دیوار نصب کرد. این محل برای ورودی‌های کابل عقب باقی می‌ماند. کانال‌های موجود می‌توانند پوشش داده شوند.

کیت فن اوت با تعداد بالا (HC FOK)

باکس breakout دسته‌های فیبر کابل‌ها با 6912 فیبر را در سینی‌های جوش تقسیم می‌کند. یک راهنمای U شکل از توزیع فیبرها مراقبت و محافظت می‌کند. کیت‌ها می‌توانند در دیوار عقب آرایش یابند و سوار شوند.

BEF60 2

نگهدارنده جوش SD-08: یک پوشش پلاستیکی شفاف فیبرها را محافظت می‌کند. در حین سرویس کردن، کاری که یک مهندس باید انجام دهد این است که برای بررسی وضعیت سینی، پوشش جوش‌ها را بررسی کند و از تمیز بودن ان‌ها اطمینان حاصل کند.

نصب آسان: پورت‌های ورودی کابل ورودی را می‌توان حذف و تقسیم کرد. این بدین معنی است که کابل‌ها را می‌توان بدون اتلاف وقت وارد کرده و کنار یگدیگر حفظ کرد و نیاز به بندکشی زمان بر در میان حفره‌ها نیست.

درنهایت: BEF می‌تواند آرایش یابد. راهکار شرکت R&M مشکل فضای کم در دیتا سنترها را حل می‌کند و طول مجاز کابل‌هایی که از بیرون می‌آیند را به حداکثر می‌رساند. کابل‌های فیبر با تعداد بالا که صلب هستند به دیواره متصل می‌شوند و در صورت نیاز از دیواره عقب وارد BEF می‌شوند. به این ترتیب تا 100 هزار حلقه می‌تواند در یک فضای بسیار محدود قرار گیرد.

شرکت لاوان ارتباط تنها نماینده رسمی کمپانی R&M سوییس در ایران با تکیه بر دانش نیروهای فنی و مجرب خود قادر است تا راهکارهای متراکم سازی برای مراکز داده و شبکه‌های کامپیوتری را با استفاده از راهکارهای جدید شرکت آر اند ام بصورت سفارشی برای تمام مشتریان خود ارائه کند. این راهکارها شامل سیستم‌ها و محصولات متراکم سازی و هوشمند سازی شرکت آر اند ام، راهکارهای پیاده‌سازی و اجرایی و همچنین وارانتی‌های مورد تایید کمپانی R&M هستند.

بخوانید: در مورد پارامتر MICE در هنگام کابل‌کشی شبکه چه می‌دانید؟

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *