چه چیزهایی آر اند ام (R&M) را متمایز می‌کند

R&M

R&M


R&M

شروع نوآوری «Better connected» در سراسر جهان

هرمان کریستین، مدیر توسعه بازار آر اند ام (R&M) می‌گوید: «آنچه اهمیت دارد این است که هزینه های یک پروژه را فراتر از فقط هزینه های مواد مورد نیاز، نصب و استانداردهای رایج در نظر بگیریم. نصب و راه‌اندازی با کیفیت بالا و هزینه‌های اولیه بالاتر، همیشه راهکاری ارزان‌تر در طولانی مدت است».

کارشناسان در بیش از 40 شعبه آر اند ام (R&M) در سراسر جهان، در راستای پیشروی در زمینه نوآوری، خدمات مشاوره به بازارها ارائه خواهند کرد. به طور همزمان برنامه های آموزشی جدید توسط آکادمی آر اند ام (R&M) ارائه می شود که مکان هایی را در اختیار برنامه ریزان علاقه مند، رهبران پروژه، نصابان  و توزیع کنندگان اختصاص می دهد. فارغ التحصیلان آکادمی از شرکای واجد شرایط آر اند ام (R&M) می شوند. آن ها گواهی نامه های انحصاری، همچنین پشتیبانی تخصصی و لجستیکی همه‌جانبه در پروژ‌ه های شبکه را دریافت می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نوآروری «Better connected» می توانید به سایت https://www.rdm.com/sites/Better-connected مراجعه کنید. بازدیدکنندگان سایت می توانند دریابند که چرا کابل کشی با کیفیت بالا موجب صرفه جویی در هزینه های درازمدت می شود. آنها همچنین می توانند یک کاتالوگ معیار را که به آن ها در تعریف اهداف پروژه، ارزیابی زیرساخت ها، همچنین انتخاب شرکای واجد شرایط پروژه و خدمات کمک می کند، از طریق رایزنی دریافت کنند.

خرابی شبکه ها در سال های اخیر باعث خسارت های زیادی شد. شرکت ها میلیون ها دلار از درآمد خود را فقط در عرض چند دقیقه از دست دادند، علاوه بر اینکه اعتبار آن ها نیز زیر سؤال رفت. مشتریان اعتقاد به مراکز داده، فضای ابری، اینترنت چیزها (IoT) و سرویس های آنلاین مناسب  را از دست دادند. هرمان کریستین در مورد خطرات فعلی می گوید: «شبکه های داده ایمن در برابر شکست، برای بقای کسب و کارها ضروری هستند. یعنی حفاظت در برابر خرابی و از کار افتادگی یک شبکه در طول چرخه عمر آن اهمیت بیشتری پیدا کرده است. محصولات و سیستم هایی که توسعه داده شده و مورد آزمایش قرار گرفته اند دقیقاً برای این منظور طراحی شده اند». 

راهکارهای اتصال پایدار آر اند ام به گونه ای هستند که محصولات آن الزاماتی فراتر از استاندارد را برآورده می سازند. برای مثال، در ابتدای برنامه ریزی شبکه، باید مشخصات همچنین عملکرد قابل اثبات و مستقل برای همه محصولات با جزئیات بررسی شود چراکه اگر بعدا مجبور به این کار شوید زمان با ارزشی را از دست می دهید و منجر به هزینه های برنامه ریزی بالاتر می شود».

سیستم های کابل کشی باید قادر به نصب سریع، ایمن و بدون پیچیدگی باشند. این به جلوگیری از حوادث و خطاها کمک می کند. محصولات آر اند ام (R&M) معمولاً از مقادیر افت و انتقال توصیه شده توسط استانداردها فراتر می روند و به همین ترتیب دارای رزرو کافی هستند تا بتوانند بدون هیچ تأخیری برای نصب و راه‌اندازی شبکه ها مورد استفاده قرار گیرند. 

درخواست های مشابهی نیز برای تعمیر و نگهداری، ارتقا، جا به جایی و گسترش شبکه وجود دارد. آر اند ام (R&M) می گوید:« این اقدامات می توانند سریع تر، دقیق تر، بهتر و ارزان‌تر برای اپراتور انجام شوند. یک سیستم کشویی با کیفیت بالا انتخاب خوبی است، زیرا از اتلاف زمان جلوگیری می کند». به همین دلیل است که این متخصص کابل کشی سوئیسی تنها استفاده از سیستم های ماژولار را پشتیبانی می کند که این سیستم ها می توانند به صورت یکپارچه تعویض شده یا گسترش یابند.

آر اند ام (R&M) به مطالعات موسسه Ponemon اشاره می کند. این مطالعات نشان می دهد مدیریت نادرست و به دنبال آن خرابی اجزا دو عامل مهم و رایج از کار افتادگی شبکه هستند. هرمان کریستین می گوید: «این یافته دیدگاه ما را تایید می کند که مسائل مربوط به کیفیت، شامل امنیت و کاربر پسند بودن عملیات اجرای شبکه نیز می شود». با توجه به اینکه سیستم های مونتاژ، پچ پنل ها و اتصالات به طور ارگونومیکی بهبود یافته اند، عملیات نادرست به حداقل رسیده است. آر اند ام (R&M) یک سیستم امنیتی پسیو ارائه کرده است که از دستکاری و دخالت در اتصالات جلوگیری می کند. 

 

Local Support i770

 

آر اند ام (R&M) همچنین لیستی از راهنماها، پشتیبانی و ضمانت نامه ها را به عنوان عوامل کیفی ارائه می دهد. به همین دلیل تولید کننده کابل کشی یک سیستم مدیریت کیفیت پیشرفته را دنبال می کند. در کنار همه این‌ها، کارکنان متخصص آر اند ام (R&M) بر پروژه ها، طی یک فرآیند رسمی برای پذیرش نظارت می کنند.

برنامه ریزان، مدیران پروژه و نصبان همچنین می توانند صلاحیت بیشتری را در آر اند ام (R&M) کسب کنند و گواهینامه بگیرند. برای این منظور شعب این شرکت، آکادمی برنامه شریک تائید صلاحیت شده (Qualified Partner Program) آر اند ام را که به اختصار QPP نامیده می شود، ارائه می دهند. همچنین این برنامه ها برای افرادی که اجزای کابل کشی آر اند ام را اجرا و مدیریت می کنند، توصیه می شود. از این طریق آن ها همه چیز را در مورد آخرین تکنولوژی ها فرا می گیرند و به تبادل اطلاعات و تجربیات خود می پردازند. آر اند ام (R&M) یک وارانتی 25 ساله را برای شبکه هایی که توسط کارکنان تایید شده و به درستی نصب شده است، ارائه می دهد.

 

LWL E 2000 Compact i770

 

R&M به طور مداوم در حال جمع‌آوری بازخورد مستقیم و اطلاعات در مورد تجربه کاربر است. نزدیکی مشتری امکان تبادل شفاف را فراهم می کند. یافته ها برای توسعه بیشتر و بهینه‌سازی محصولات در نظر گرفته می شوند. به همین دلیل راهکارهای تمرینی ایجاد می‌شود که بر روی برنامه‌ریزی و امکانات کاربردی و همچنین کنترل هزینه بر روی کل زنجیره ارزش افزوده متمرکز شده است.

آر اند ام (R&M) معتقد است که کیفیت بالا در تمامی مناطق در بلند مدت به صرفه جویی در هزینه ها کمک می‌کند. زمانی که از دانش تخصصی درست، تکنولوژی‌های پیشرفته‌تر و همچنین برنامه های مراقبتی به جا استفاده شود، یک شبکه کمتر دچار از کار افتادگی خواهد شد. هرچه طول عمر یک شبکه بیشتر باشد، درآمد فروش اپراتور شبکه هم وضعیت پایدارتری خواهد داشت.

در انتها، کسانی که مسئول شبکه هستند، زمانی می توانند کیفیت و الزامات شرکت‌ها، مشتریان و شرکت بیمه خود را برآورده کنند که اطمینان عملیاتی و قابلیت کنترل 100 درصدی را به اثبات برسانند.

 

درباره آر اند ام (R&M)

شرکت آر اند ام (R&M) یک تولید کننده جهانی پیشرو در زمینه محصولات و سیستم‌های آینده‌نگر برای ارتباطات و شبکه‌های داده است. همکاری نزدیک این شرکت با شرکای تایید شده به ارائه راهکارهایی پیشگام برای برقراری ارتباط در بخش‌های مختلف مانند شبکه‌های محلی (LAN)، شبکه‌های عمومی و مخابراتی و همچنین دیتا سنترها (مراکز داده) منجر می‌شود. این شرکت خانوادگی سوئیسی به دنبال نوآوری، کیفیت و نزدیکی به مشتریان است.

شرکت لاوان ارتباط به‌عنوان تنها (R&M) در ایران مفتخر است که در طراحی، اجرا و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری و مراکز داده با استفاده از محصولات با کیفیت آر اند ام (R&M)، تاکنون توانسته پروژه‌های متعددی را به انجام برساند. این پروژه‌ها از 18 سال پیش تاکنون بدون نیاز به تعویض تجهیزات همچنان در حال بهره‌برداری هستند، چراکه ما به کیفیت محصول خود اهمیت می‌دهیم.

 

بخوانید: عملکرد و هزینه بهینه در شبکه GTT Benelux هلند به لطف R&M (ار اند ام)

 

امتیاز شما به این مطلب