پروژه‌ی اجرای زیرساخت شبکه خانه جدید BMW در ژاپن توسط R&M

bmw network infrastructure

bmw network infrastructure


 

فناوری که به‌صورت راهبردی برنامه‌ریزی‌شده و پایگاه لجستیکی در وسط منطقه شمالی استان چیبا که ازنظر اقتصادی بسیار توسعه‌یافته است، قرارگرفته است.

سازمان ژاپنی BMW انتظار داشت ساختمان ، دفاتر و تجهیزات از هر نظر نیازهای یک برند برتر را برطرف کند. Goodman زمان امضای قرارداد در ماه می 2019 اعلام کرد:« گروه BMW پیشروترین سازنده اتومبیل‌ها و موتورسیکلت‌های برتر و ارائه‌دهنده خدمات مالی و پویایی درجه‌یک، قرار است با مرکز پخش منطقه‌ای جدید خود در پارک تجاری Goodman ، خدمات‌رسانی به مشتریان خود را در ژاپن به سطح جدیدی برساند».

 

 

نقش مهم R&M در این پروژه

R&M از ابتدا نقش کلیدی در این زمینه ایفا کرد و مشارکت نزدیک و بلندمدتی با BMW در سراسر جهان و به‌ویژه در منطقه فروش آسیا و اقیانوسیه شروع کرد. علاوه بر کیفیت و توانایی تأمین، داشتن دسترسی محلی به مشاوره فنی خدمات نقش تعیین‌کننده‌ای دارد. BMW از محصولات مسی و فیبر R&M باسابقه‌ی مصرف قبلی استفاده می‌کند که کیفیت خوب و عملکرد ثابت‌شده را تضمین می‌کند.

این اولین باری بود که R&M در ژاپن توانست به مشتری در محل کمک کند. سازمان بازار منطقه‌ای در مراحل مناقصه و ارزیابی از توسعه‌دهنده املاک Goodman حمایت کرد.

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *