سیستم مدیریت کابل آر اند ام در یک نگاه

آر اند ام

R&M


راهکارهای منطقی

جزئیات در این که اپراتورهای مراکز داده و شبکه ها بتوانند به صورت کارآمد و موثر کار کنند، اهمیت زیادی دارند. متخصصان مختلفی در آراندام تحقیق و بررسی کردند تا با ارائه نوآوری های مختلف به شما این اطمینان را بدهند که می توانید از محصولاتشان به صورت بلندمدت استفاده کنید. به همین دلیل است که آر اند ام کنترل پچ پنل ها را هم بهینه سازی کرده و سیستم های مدیریت کابل را متناسب با نیازمندی های جدید طراحی کرده است. این تلاش ها در جاهایی که شما انتظارش را ندارید ارزش افزوده ایجاد می کند. انعطاف پذیری بیشتر، کارآمدی، امنیت و قابل اعتماد بودن. این ها امتیازاتی هستند که سیستم مدیریت کابل آر اند ام از آن برخوردار است. این سیستم بر اساس راهکارهای کابل کشی امتحان پس داده آر اند ام طراحی و اجرا می شود.
برای این که بتوانید نیازهای شبکه های ارتباطی و مراکز داده را برطرف کنید فقط و فقط باید بهترین باشید. زیرساخت پسیو شبکه باید به صورت کامل مورد اطمینان باشد. کیفیت بالا بدون چون و چرا. ساختار محکم و قابل اعتماد. راحتی در استفاده. نصب و راه اندازی باید کارآمد، دقیق و منطقی باشد. این ها حداقل نیازمندی هایی است که باید رعایت شود تا در شبکه تداخل و مشکلی پیش نیاید. تولید باید به طرز قابل توجهی افزایش پیدا کند. این مساله یک داده است، همان طور که قابلیت پشتیبانی از نسل های مختلف کاربردها اهمیت دارد. تمامی این مسائل به طور قطع در ساخت و توسعه سیستم مدیریت کابل آر اند ام (R&M) رعایت شده است. در آر اند ام تمامی تلاش ها برای رسیدن به حداکثر اعتماد عمومی و کنترل پذیری آسان بوده است.

ماژولار بودن

یک سیستم کابل کشی باید به قدری انعطاف پذیر باشد که حرکت های تکرارشونده و تغییرات در مقیاس های بزرگ و کوچک را تحمل کند. به همین دلیل است که یک پلتفرم ماژولار بهترین انتخاب است. سیستم های کابل کشی ماژولار که توسط آر اند ام تولید شده اند، نصب و به روز رسانی در رک را ساده می کند و خطاها را کاهش می دهد. این سیستم ها به کاربران این امکان را می دهد که ظرفیت و عملکرد شبکه را افزایش دهند.

خلاقانه، قابل اتکا، مستقل

برای لایه 1 مسائل زیرساخت پسیو شبکه های محلی و مراکز داده با بهترین (آر اند ام) صحبت کنید. از مزیت محصولات خلاقانه و با کیفیت آر اند ام سوئیس استفاده کنید. از مزیت طراحی ماژولار آن بهره ببرید. آر اند ام بیش از 40 سال است که در حال تولید سیستم های خلاقانه و کارآمد با کیفیت بالا برای شبکه های ارتباطی و مراکز داده است و این تجربه همواره با موفقیت همراه بوده است.
آر اند ام (R&M) یک شریک مناسب و قابل اعتماد برای توزیع کنندگان، برنامه ریزان، تولیدکنندگان، متخصصان الکتریک و کاربران حقیقی است و در کشور ایران نماینده رسمی دارد و این نماینده شرکت فنی مهندسی «لاوان ارتباط» با بیش از 18 سال سابقه درخشان در صنعت تجهیزات پسیو شبکه، شبکه های محلی و مراکز داده کشورمان است.

طراحی چشم نواز

محکم و چفت و بست دار، صاف و صیقلی در فرم. این اصولی است که در مورد رینگ، هسته مرکزی این سیستم مدیریت کابل رعایت می شود. فلزی یا پلاستیکی، بزرگ یا کوچک، این رینگ چیزی است که شما دوست دارید صرفا به خاطر طراحی زیبایش هم که شده از آن استفاده کنید.

سرعت بالا در نصب شدن

با یک چرخش در مچ دست، رینگ به راحتی و کاملا محکم در جای خودش قرار می گیرد. یک ضربه محکم و ناگهانی به برجستگی رینگ آن را دقیقا به شکاف موجود در پنل هدایت می کند و جا می افتد.

راهکار انعطاف پذیر

مجموعه ای از پچ کوردهای ضخیم یا تعداد کمی موارد سبک وزن؟ یک ترکیب ماژولار از پنل و رینگ ها مناسب برای هر شرایطی وجود دارد. رینگ های فلزی 90 میلیمتری برای کابل های ضخیم، بزرگ و درشت هستند.

پچ شدن آسان

کابل ها به راحتی به ابتدای رینگ ها جا می افتند. طراحی دقیق و منحصر به فرد عملیات پچینگ را به یک کار بسیار ساده و بی دردسر تبدیل کرده است. هم در هنگام جا انداختن و هم در هنگام خارج کردن کابل همیشه به راحتی قابل کنترل است.

حفاظت عملکردی

سطوح صاف و گسترده، ساختار قرص و محکم و در عین حال زیبا. هر کدام از این جزئیات در طراحی باعث می شود که مدیریت کابل ها به راحتی و با استرس کمتری انجام شود. همه این خصوصیات، بهترین عملکرد را تضمین می کند.

کامل و انطباق پذیر

امروزه کار کردن با پچ کوردها باید به صورت سریع و آسان، دقیق و بی دردسر، قابل اطمینان و بدون خطا انجام شود. سیستم مدیریت کابل آر اند ام (R&M) برای مدیریت کابل ها به صورت افقی و عمودی در رک ها، یک راهکار کامل و انطباق پذیر برای این کار است. شما می توانید بین پنل ها و رینگ های فلزی و پلاستیکی، بین رک های 1 یونیت و 2 یونیت، بین رینگ های 70 میلی متری یا 90 میلی متری انتخاب کنید. برای مدیریت کابل های عمودی، می توانید پنل های 2 رینگی یا 3 رینگی نصب کنید یا در مورد پنل های زاویه دار، از یک حلقه مدیریت جانبی استفاده کنید. عناصر مختلف را برای برطرف کردن نیازهای خود ترکیب کنید. تجهیزات و قعطات مختلف هر زمان که اراده کنید با یکدیگر ترکیب می شوند چرا که راهکار آر اند ام ماژولار است.

سودمند و بازاری

آر اند ام می تواند به سرعت و به صورت انعطاف پذیری در مباحث شبکه و مدیریت کابل محصولات و راهکارهایی خود را جا بیندازد. البته مشتریان صبر نمی کنند مخصصوصا زمانی که در عملیات پچینگ به مشکل بخورند. کمپانی ای با راهکارهای خود پچ کوردها را به راحتی، با کارایی بالا و با هزینه مناسب مدیریت می کند، به صورت خودکار برای مشتری سودمند است. سیستم مدیریت کابل آر اند ام (R&M) بیشترین پشتیبانی را به اپراتورهای مراکز داده و شبکه ها در برابر مشکلاتی که به صورت روزمره با آن ها مواجه می شوند، ارائه می دهد. کیفیت، استحکام، کاربری آسان و امنیت امتیازات ویژه ای هستند که آر اند ام را به موفقیت رسانده است. کیفیت همیشه برنده می شود، دیر یا زود.

112
سرمایه گذاری بر روی آینده

سیستم کابل کشی ماژولار R&Mfreenet به همراه سیستم مدیریت کابل کشی آر اند ام (R&M)، آینده مراکز داده و شبکه های ارتباطی در هر کمپانی با هر اندازه ای را تامین می کند. شما می توانید سیستم مدیریت کابل آر اند ام (R&M) را با سیستم های موجود کابل کشی آر اند ام (R&M)، بدون توجه به این که طرح شما چیست، متصل کنید.

بخوانید: کانکشن ماژول RJ45 کابل Cat.6A با خروجی کابل 90 درجه

امتیاز شما به این مطلب