کوپلر کامپکت RJ45 | محصول جدید آر اند ام (R&M)

compact rj45 coupler

compact rj45 coupler


با طراحی کوتاه 27 میلی متری، این محصول کامپکت ترین کوپلرRJ45 در بازار است. با توجه به طراحی ویژه این کوپلر که از آلومینیوم قالب بندی شده ساخته شده است، برای تمام پچ پنل‌ها، پریزها و باکس‌های توزیع که در کابل کشی مسی آر اند ام (R&M) به کار می‌روند، مناسب است. جا زدن آنها در سوکت‌ها با یک رابط Direct Attached یا DA به سادگی انجام می‌شود. این کوپلرها به کوچک سازی کمک کرده و تراکم دسته بندی را بالا می‌برد. آر اند ام (R&M) کیستون و آداپتورهای snap-in را برای پلتفرم‌های با رابط‌های دیگر ارائه می‌دهد. این یعنی تقریباً می‌توان کوپلر Cat. 6A/s (کت سیکس اِی / اس) را با هر نگهدارنده با طراحی کوتاه 27 میلی متری، این محصول کامپکت ترین کوپلرRJ45 در بازار است. با توجه به طراحی ویژه این کوپلر که از آلومینیوم قالب بندی شده ساخته شده استترکیب کرده و در همه جا مورد استفاده قرار داد.

Compact RJ45 Coupler Cat. 6A 2

کوپلر Cat. 6A/s (کت سیکس اِی / اس) الزامات کانال رده EA و پیوند دائم (Permanent Link) را مطابق با استاندارد ISO/IEC11801 برآورده می‌سازد. کوپلر RJ45 از PoE همراه با پچ کوردهای آر اند ام (R&M) که دارای نشان PowerSafe هستند، تا سطح عملکرد 90 وات (4PPoE) مطابق با IEEE802.3bt پشتیبانی می‌کند.

کوپلرهای RJ45 برای اتصال پچ کوردها به یکدیگر استفاده می‌شوند. این قابلیت کاربردهای زیادی را ممکن می‌سازد. با استفاده از آن ها می‌توان لینک های کابل کشی در طبقات اداری را به سرعت با یک پچ کورد اضافی اصلاح کرده یا ارتقا داد، بدون اینکه به عملیات نصب پر زحمتی نیاز باشد.

این کوپلرها همچنین برای کابل‌های CP ویژه با یک پلاگ و یک جک در انتهای نقاط تجمیع و اتصالات متقاطع مناسب هستند. این اتصالات را می‌توان به سرعت و با انعطاف پذیری بالا با کوپلرها و پچ کوردها، با استفاده از مکانیزم کشویی ایجاد کرد. همچنین استفاده از کوپلر RJ45 که به یک پچ کورد متصل است، در جایی که یک جک نمی‌تواند متصل شود، ایده خوبی است.

کوپلر Cat. 6A/s (کت سیکس اِی / اس) حلال مشکلات برای کاربردهای زیر است:
1- دسترسی انعطاف‌پذیر ناحیه کاری با پچ کوردهای از پبش سربندی شده
2- گسترش کابل کشی موجود
3- تبدیل پچ کوردها به کابل‌های نقاط تجمیع
4- قطعه کوپلینگ در اتصالات متقاطع

ویژگی‌های کوپلر Cat. 6A/s (کت سیکس اِی / اس) در یک نگاه:

1- پایداری مکانیکی بالا / بسیار کم حجم
2- رابط کاربری اصلی DA یا Direct Attached
3- آداپتورهای قابل تنظیم (Freenet / Key-Stone / Snap In وAdapter No.1)
4- می تواند تقریباً در تمام پلتفرم‌ها مورد استفاده قرار گیرد
5- مطابق با استاندارد ISO / IEC 11801 است
6- الزامات استاندارد 802.3bt برای PoE برآورده می‌‌شود

درباره آر اند ام (R&M)

شرکت آر اند ام (R&M) یک تولید کننده جهانی پیشرو در زمینه محصولات و سیستم‌های آینده‌نگر برای ارتباطات و شبکه‌های داده است. همکاری نزدیک این شرکت با شرکای تایید شده به ارائه راهکارهایی پیشگام برای برقراری ارتباط در بخش‌های مختلف مانند شبکه‌های محلی (LAN)، شبکه‌های عمومی و مخابراتی و همچنین دیتا سنترها (مراکز داده) منجر می‌شود. این شرکت خانوادگی سوئیسی به دنبال نوآوری، کیفیت و نزدیکی به مشتریان است.

شرکت لاوان ارتباط به‌عنوان تنها نماینده رسمی شرکت آر اند ام (R&M) در ایران مفتخر است که در طراحی، اجرا و پشتیبانی مراکز داده و شبکه‌های کامپیوتری با استفاده از محصولات با کیفیت آر اند ام (R&M) توانسته پروژه‌های متعددی را تاکنون به سرانجام برساند. این پروژه‌ها از 18 سال پیش تاکنون بدون نیاز به تعویض تجهیزات همچنان در حال بهره‌برداری هستند، چراکه ما به کیفیت محصول خود اهمیت می‌دهیم.

بخوانید: انواع پروتکل‌های شبکه و کارآیی آن‌ها چیست؟

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *