فروشگاه های Duty Free در ابعاد جدید

Duty Free

Duty Free


زمان تخمینی مطالعه: 4 دقیقه

کمپانی Unifree Duty Free فرصت‌های خوبی را برای مراکز خرید بسیار مدرن که در قلب ترمینال Grant استانبول (IGA) واقع شده، فراهم کرده است. مساحت فروشی اجرا شده توسط Unifree 56000 مترمربع را پوشش می‌دهد. از زمان بازگشایی فرودگاه در سال 2018، 54 فروشگاه بزرگ از برندهای مختلف به این مرکز منتقل شدند. بیشتر از 102 بوتیک خصوصی و بازار با محصولات محلی نیز در این مرکز مدرن وجود دارند.
در این فروشگاه مشتریان می‌توانند پروفایل الکترونیکی داشته باشند و از اطلاعات مربوط به پیش سفارش‌ها و تجزیه و تحلیل‌های فروشگاه پشتیبانی می‌شود. بنابراین نیازهای مشتریان می‌تواند به طور دیجیتالی و در نتیجه ارائه سفارشات شخصی‌سازی شده دریافت شود. سیستم‌های علائم دیجیتالی پیشرفته به مشتریان این فرصت را می‌دهد که قبل از خرید ساعت‌های لاکچری، جواهرات و کت و شلوار آن‌ها را امتحان کنند.

راهکار برای Unifree Duty Free

Osman Ayhan، مدیر فناوری اطلاعات در Unifree Duty Free  می گوید: «ما کابل کشی Cat. 6A UTP را انتخاب کردیم چرا که یک راهکار مقرون به صرفه و بهینه است که نیازهای امروز و فردا برآورده می‌کند. »
شبکه به طور کامل از محصولات آر اند ام (R&M) تشکیل شده است. این شبکه شامل 750000 متر کابل مسی Cat. 6A، 1000 متر کابل فیبر نوری OS2، 800 پچ پنل Cat. 6A، ماژول‌های Cat. 6A EL، پچ پنل و پچ کوردهای فیبر نوری می‌باشد.
با کانکتور FM45 آر اند ام (R&M) که قابل سربندی در محل پروژه است، نصابان قادر بودند به طور منعطف 2000 دوربین نظارتی را که مبتنی بر IP است، مستقر کنند.

مشتری: Unifree Duty Free

سازنده بزرگترین منطقه dutyfree در فرودگاه Grand استانبول تلاش می‌کند تا یک تجربه خرید مهیج را برای مشتریان فراهم کند. Unifree Duty Free به کیفیت خدمات بالا، برندهای انتخاب شده و پرسنل مؤدب آن وابسته است. شرکت‌ ترکی فروشگاه‌های dutyfree را در فرودگاه از سال 1984 اجرا کرده است. صاحب اصلی آن شرکت تجاری آلمانی Gebr است. Heinemann SE & Co. KG که چندین منطقه dutyzone و فروشگاه‌ را در 78 فرودگاه در 28 کشور اجرا کرده است.
این نوع تجربه خرید مبتنی بر تکنولوژی، به یک زیرساخت Ethernet/IP نیاز دارد که به طور کاملاً قابل اطمینان بتواند داده‌ها را تحت پوشش قرار دهد. Unifree Duty Free، آر اند ام (R&M) را به عنوان تهیه کننده انتخاب کرد به دلیل اینکه کابل‌کشی ارائه شده توسط آن‌ تمامی مشخصات مورد نیاز را به طور کامل برآورده ساخت. آر اند ام (R&M) در حال حاضر ساختمان فرودگاه را با کابل کشی ساختار یافته Cat. 6A و 15000 پورت شبکه تجهیز کرده است.
Osman Ayhan، مدیر فناوری اطلاعات در Unifree Duty Free می‌گوید: «آر اند ام (R&M) با نوآوری، کیفیت، زمان تحویل سریع، انعطاف متخصصان و محصولات ماژولار خود شناخته می‌شود.» او همچنین روحیه تیمی کارکنان آر اند ام (R&M)، پشتیبانی اداری و عملکرد نصابان آموزش دیده آن‌ را به عنوان مزایای دیگر این شرکت می‌داند.
دپارتمان فناوری اطلاعات فرودگاه، آر اند ام (R&M) را به عنوان یک شریک کابل کشی توصیه می‌کند. Osman Ayhan تایید می‌کند: «آر اند ام (R&M) یک تکنولوژی بهینه را برای فرودگاه‌ها و مناطق خرده فروشی بزرگ ارائه می‌دهد. »
در کنار انتقال داده گسترده با اترنت 10 گیگابیت، کابل کشی چندین صفحه نمایش و همچنین برنامه‌های کاربردی متعددی را در منطقه duty-free پشتیبانی می‌کند. ایستگاه‌های کاری اداری، تلفن‌های Voice-over-IP، سیستم‌های امنیتی و پرداخت نیز به هم متصل هستند.

Duty Free
امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *