کابل های فیبر نوری با کیفیت آر اند ام (R&M)

Fiber optic Cable R&M

Fiber optic Cable R&M


کابل آر اند ام

کارخانه کابل فیبر نوری در Děčín، واقع در جمهوری چک، که در تابستان 2018 توسط R&M خریداری شد، قادر به تولید و تحویل طیف وسیعی از کابل های فیبر نوری می‌باشد.
این کابل‌ها به طور کلی در 20 دسته بندی تقسیم می‌شوند که برخی از آن ها عبارتند از:

  • Micro cables for blowing-in into micro tube
  • کابل‌های Duct با محافظ‌های استاندار ضد جوندگی یا سطح پیشرفته از محافظت ضد جوندگی
  • SWA – کابل های steel wire armored (استیل آرمورد)
  •  CSTA – کابل های آرمور دار corrugated steel tape  با یک یا دو ژاکت (corrugated steel tape armored cables)
  • FRPA – کابل های آرموردار fiber reinforced plastic rod
  •  کابل های مقاوم در برابر آتش مطابق با استاندارد EN 603331-25
  • کابل‌های هوایی دی الکتریک
  • کابل‌های حسگر (سنسور)

این کابل‌ها معمولاً شامل کابل های استرندد لوز تیوب (stranded loose tube یا SLT) یا سنترال لوز تیوب (central loose tube یا CLT) هستند. بزرگترین کابل Stranded Loos tube شامل 432 فیبر نوری در 18 رشته (strand) است.

این دامنه گسترده نشان می‌دهد که تا چه اندازه دانش ساختار و تولید این کابل‌ها در کارخانه آر اند ام (R&M) گسترده است. ار اند ام (R&M) کابل ها را برای کلیه کاربردهای متداول، برای استفاده در داکت – برای موارد نصب Indoor و Outdoor ، به شکل‌های هوایی یا دفنی در این کارخانه تولید می‌کند.

 1

کابل هایی برای سخت‌ترین کارها

همانطور که می‌دانید موجودات جونده تهدیدی برای انواع کابل های دفنی در هر مکانی محسوب می‌شوند. به همین دلیل آر اند ام (R&M) برای محافظت کابل های مختلف در برابر جوندگان اهمیت زیادی قائل است. دسته بندی این کابل‌ها علاوه بر کابل های آرمور دار corrugated steel tape، شامل کابل‌های با هزینه بهینه در ضخامت‌ های مختلفی از لایه‌های شیشه‌ای در زیر ژاکت بیرونی می‌باشد.

از نقاط قوت این کارخانه می توان به ساخت کابل‎هایی اشاره کرد که الزامات طبقه‌بندی حداکثری آتش را برآورده می‌کند. علاوه بر این کارخانه شرکت آر اند ام (R&M) کابل های fire-retardant یا مقاوم در برابر آتش (fire resistant) را نیز تولید می کند که از مواد عاری از هالوژن تشکیل شده و الزامات استاندارد IEC 60331-25 را برای زمان 180 دقیقه با دمای 750 درجه سانتیگراد برآورده می‌سازد. این دسته بندی همچنین شامل کابل‌های هایی می‌شود که مجهز به محافظ در برابر بارهای مکانیکی هستند و از این رو برای دفن مستقیم در زیر زمین مناسب می‌باشند.

درباره آر اند ام (R&M)

شرکت ار اند ام (R&M) یک تولید کننده جهانی پیشرو در زمینه محصولات و سیستم‌های آینده‌نگر برای ارتباطات و شبکه‌های داده است. همکاری نزدیک این شرکت با شرکای تایید شده به ارائه راهکارهایی پیشگام برای برقراری ارتباط در بخش‌های مختلف مانند شبکه‌های محلی (LAN)، شبکه‌های عمومی و مخابراتی و همچنین دیتاسنترها (مراکز داده) منجر می‌شود. این شرکت خانوادگی سوئیسی به دنبال نوآوری، کیفیت و نزدیکی به مشتریان است.

شرکت لاوان ارتباط به‌عنوان تنها نماینده رسمی شرکت آر اند ام (R&M) در ایران مفتخر است که در طراحی، اجرا و پشتیبانی مراکز داده و شبکه‌های کامپیوتری با استفاده از محصولات با کیفیت ار اند ام (R&M) توانسته پروژه‌های متعددی را تاکنون به سرانجام برساند. این پروژه‌ها از 18 سال پیش تاکنون بدون نیاز به تعویض تجهیزات همچنان در حال بهره‌برداری هستند، چراکه ما به کیفیت محصول خود اهمیت می‌دهیم.

تجهیزات شبکه / راهنمای آشنایی با دیتاسنتر / فیبرنوری و FTTx / محصولات ار اند ام

 

خدمات لاوان ارتباط

خدمات طراحی و پیاده‌سازی دیتاسنترها در لاوان ارتباط در زمینه‌های تخصصی زیر ارایه می‌شود:
– طراحی و اجرای زیرساخت فیزیکی دیتاسنتر
– طراحی و اجرای ساختار پسیو دیتاسنتر
– راه‌اندازی سیستم‌ها و سرویس‌های مدیریتی و مانیتورینگ
– ارائه راهکارهای امنیتی طراحی و اجرای زیرساخت فیزیکی و فضای محیطی دیتاسنتر
– برای ارتباط و اطلاعات بیشتر به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید و از متخصصان شرکت لاوان ارتباط به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

 

 

5/5 - (3 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *