پیاده سازی POLAN در یک هتل لاکچری در استرالیا توسط R&M

POLAN

POLAN


R&M

نام شرکت William Inglis & Son از سال 1867 در رأس کسب و کار حیوانات اهلی مولد و نژاد خاص thoroughbred در اسب های استرالیایی قرار دارد. Inglis نقش مهمی در تاریخ مسابقات اسب‌های استرالیایی و پرورش نژاد thoroughbred دارد. از آغاز قرن بیستم، بر روی به مزایده گذاشتن این نژاد تمرکز شده است. همه روزه مزرعه داران، پرورش دهندگان، اصطبل‌های مسابقه و متخصصان سوارکاری زیادی از سراسر دنیا برای یافتن بهترین اسب‌ها به Inglis مراجعه می‌کنند.

2

 

 

 

Inglis برای 5 نسل متوالی، اصول امنیت داری و صداقت را رعایت کرده است. این خانواده بر تمام جزئیات شخصی توجه می‌کنند. در واقع، ارائه خدمات بی نقص و ممتاز به مشتری از اولویت های آن ها به حساب می‌آید. این شرکت قصد دارد به سمت آینده گام برداشته و کیفیت و راحتی عملیات مزایده خود را بهبود ببخشد.

به همین دلیل است که شرکت William Inglis & Son در ژانویه 2018 به یک جایگاه ویژه در سطح جهانی رسید: مجموعه Riverside Stables. یک سایت 29 هکتاری است که در میدان مسابقه مزرعه وارویک (Warwick Farm) که در جنوب غربی سیدنی قرار دارد، واقع شده است. تنها در طول دو سال، 800 ایستگاه مدرن، فضاهای رژه وسیع با آسفالت لاستیکی و چمن مصنوعی و یک منطقه فروش با تهویه مطبوع برای 1000 بازدید کننده ساخته شد.

این سایت شامل سالن Big Barn است با ظرفیت 300 نفر، یک گاردن پاویون، رستوران و بار می‌باشد. مهمترین بخش آن هم هتل 8 طبقه با 144 اتاق و سوییت و یک سالن تناسب اندام، یک مرکز اسپا و همچنین یک استخر روباز در سقف با ویوی میدان مسابقه است.

هتل 5 ستاره William Inglis – که برگرفته از نام بنیان‌گذار شرکت، نامگذاری شده و توسط گروه Accor/Sofitel راه‌اندازی شده است- عمدتا میزبان علاقه مندان به اسب‌ها و طرفداران مسابقات سوارکاری است. هر یک از اکسسوری ها بخشی از داستان شرکت William Inglis & Son را بازگو می‌کند که نشان‌دهنده نژاد اسب‌های thoroughbred و موفقیت‌های آن‌ها در مسابقات است. هر اتاق و سوییتی به نام یکی از قهرمانان مسابقات اسب‌سواری نام‌گذاری شده و متناسب با آن نام طراحی شده است.

 

Deane Jooste-Jacobs مدیر عامل شرکت William Inglis & Son Ltd می‌گوید:

“مشارکت Inglis با آر اند ام (R&M) بخش مهمی از موفقیت پروژه ماست. راهکار POLAN موجب شد که بتوانیم حجم کابل‌کشی را کاهش دهیم و در عین حال توزیع زیرساخت مورد نیاز را در سراسر سایت بهبود ببخشیم. در واقع راهکار POLAN به ما این امکان را می‌دهد که خدمات مورد نیاز مهمانان را از سایت اصطبل‌های Riverside به سمت اتاق های هتل برساند. من R&M را به هر سازمان یا شرکتی که به دنبال تامین‌کننده کابل‌های ارتباطی است، به شدت توصیه می‌کنم”

 

با این حال چیزی در حدود 20 مزایده در سال انجام می‌شود و بنابراین محل برگزاری آن‌ها به غیر از این مواقع و به جز فصول مسابقات برای مواردی همچون پکیج‌های هایی برای گردشگری، مراسم‌‌های عروسی، جلسات، کنفرانس‌ها، کنسرت‌ها و رویدادها مورد استفاده قرار می‌گیرند. این تنوع نیاز به اتصالاتی با عملکرد بسیار بالا دارد. برگزار کنندگان کنفرانس‌ و مهمانی های بین المللی این انتظار را دارند که چیزی بیش از انتقال سریع داده‌ها ارائه شود.

2

2

همچنین دیجیتالی کردن اهمیت بسیاری برای بیزنس thoroughbred دارد. شرکتWilliam Inglis & Son شروع به انجام مزایده‌های همزمان به صورت اینترنتی کرده است. در مکان برگزاری مزایده‌ها از اینترنت به عنوان ابزاری برای بازاریابی یکپارچه استفاده می‌کند. بدین ترتیب پیام‌ها، پیشنهادها، مزایده‌ها و آمار مربوط به فروش به صورت زنده از طریق مانیتورها به وسیله وای فای (WiFi) ارسال می‌شوند.

یک شبکه با کلاس بالا

خانواده Inglis به منظور ارائه خدمات به مشتریان بزرگ خود، تصمیم گرفتند که یک راهکار برتر و آینده‌نگر برای زیرساخت شبکه خود انتخاب کنند. در نتیجه مجموعه کامل Riverside Stables به طور کامل مجهز به یک شبکه محلی داده از آر اند ام (R&M) با بیس فیبر نوری شد.

مهندس مشاور دنی تسونگ (Danny Tsung) از Aurecon مسئولیت برنامه ریزی پروژه را بر عهده داشت. گروهی از ارتباطات JCB به همراه جان آناستازویو (John Anastasiou)، جیسون جیمز (Jason James) و مایکل سیانیچ (Michael Cianci) در زمینه تحویل متریال، تست و نصب و راه‌اندازی، مراقبت را برعهده داشتند. و تیم R&M استرالیا نیز به وظیفه خود عمل کرد. بایستی محصولات خاصی وجود داشته باشند که با نصب و راه‌اندازی و توپولوژی شبکه مطابقت داشته باشند.

Passive Optical LAN (POLAN) یک اینترنت پر سرعت را در اختیار همه اتاق‌های هتل، طبقات Office ها و هر گوشه دیگری می‌گذارد. ترافیک داده، وای فای، تلفن، نظارت،live streaming ، تلویزیون و یا هر نوع ارتباطی را می‌توان به شکلی واضح از طریق شبکه فیبر نوری منتقل و پخش کرد که در یک صفحه نمایش 2.5 در 4.5 متر در مکان مزایده به نمایش در می‌آید.

 

یک شروع موفقیت آمیز R&M 

در فوریه سال 2018، مجموعه Riverside Stables یک شروع موفقیت آمیز را با یک مسابقه از اسب های استرالیایی در دوره جدید خود آغاز کرد. اولین مزایده سالیانه Inglis در محل جدید هم یکی از بزرگترین موفقیت ها در تاریخ فعالیت این شرکت محسوب می‌شد. در این مزایده 800 اسب از نژاد thoroughbred وجود داشت و در طول مزایده هزاران نفر از بازدیدکنندگان توانستند تمام موارد استفاده از شبکه با کیفیتی که در این مجموعه پیاده‌سازی شده را امتحان کنند.

مارک وبستر (Mark Webster) مدیرعامل شرکت Inglis : «موقعیتی ایده آل برای 100 سال آینده»

 

POLAN برنده جایزه

پروژه Inglis این فرصت را در اختیار آر اند ام R&M  گذاشت تا بتواند مزایای Passive Optical LAN (POLAN) برای اولین بار در استرالیا به نمایش بگذارد. این راهکار فیبر نوری به‌خصوص برای شبکه های داده محلی گسترده مناسب است که باید منابع مورد نیاز برای سرعت (بر حسب گیگابیت) را ارائه دهند و برای مدت طولانی برنامه ریزی شده است.

POLAN بر مبنای تکنولوژی PON یا Passive Optical Network است. این تکنولوژی برای شبکه‌های wide-area و Fiber to the Home (FTTH) توسعه یافته است. انتقال سیگنال توسط نور ، تقریبا پایان ناپذیر بوده و برای فاصله چند کیلومتر مناسب است. POLAN می تواند سرعت گیگابیت را تقریبا بدون تلفات برای 20 کیلومتر فراهم کند. تکنولوژی Inherent encrypting و Passive Optical باعث می شود که آسیب پذیری شبکه به حداقل برسد.

کابل‌کشی Single Mode می‌تواند هر مقدار داده‌ای را که ممکن است در آینده مورد نیاز باشد را انتقال دهد. در زیرساخت POLAN، پهنای باند را می‌توان بدون نیاز به کابل‌کشی مجدد افزایش داد. این بدان معنی است که برای ارتقاء، تغییرات و گسترش نیازی به نصب و راه‌اندازی جدید نیست. همه آن چیزی که لازم است یک جابجایی سریع یا گسترش تجهیزات فعال در توزیع‌کنندگان (distributors) و نقاط انتهایی (end points) باشد.
از مزایای دیگر تکنولوژی POLAN این است که این روش به فضای کمتری در مقایسه با کابل‌کشی مسی نیاز دارد و در اتاق‌های ارتباطات و تجهیزات (communication and equipment room) فضای زیادی برای سایر زیرساخت‌ها باقی خواهد ماند.

همچنین این پروژه توانست هیئت داوران انجمن ملی برق و ارتباطات (NECA) در New South Wales (NSW) را متقاعد کند. در سپتامبر 2018، جایزه برتری NECA NSW را در زمینه ارتباطات Voice/Data و پروژه Audio Visual به شرکای پروژه اعطا کردند.

2
زیرساخت POLAN فضای کمی را اشغال می‌کند.

 

بخوانید: کابل های فیبر نوری با کیفیت آر اند ام (R&M)

 

 

 

امتیاز شما به این مطلب