امکان برنامه ریزی راحت برای اپراتورهای شبکه FTTH

شبکه FTTH

شبکه FTTH


 

 

آر اند ام (R&M) در این غرفه ایستگاه توزیع فیبر POP را در طرحی مانند یک کانتینر شبیه سازی کرده است. آر اند ام (R&M) در آینده  در ساخت و سازهایی مانند یونیت‌های توزیع FTTH، برای کمک به اپراتورهای شبکه حضور خواهد داشت. این نمونه خدماتی شامل ایستگاه با قابلیت برنامه ریزی خاص و ایستگاه آماده به مونتاژ می‌شود.

راحتی در برنامه ریزی که توسط آر اند ام (R&M) امکان پذیر شده است، فریم توزیع نوری ODF دارای ماژول های جدید PRIME است. این فریم‌ها به تامین کنندگان FTTH اجازه می‌دهد که ابتدا شبکه‌های خود را براساس الزامات محلی تجهیز کنند و سپس در صورت نیاز آن‌ها را گسترش دهند. این رویکرد امکان برنامه ریزی با هزینه های سرمایه گذاری قابل کنترل را فراهم می کند. اپراتورهای شبکه می‌توانند به سرعت به تقاضای محلی FTTH و پیشرفت فنی و شبکه های با پهنای باند در مقیاس بزرگ، متناسب با الزامات واکنش نشان دهند.

PRIME یک پلت فرم توزیع با تراکم بالا است که می‌تواند مانند بلوک‌های جداگانه مونتاژ شده، سازگار شود و توسعه یابد. در حداکثر ظرفیت، ماژول PRIME می تواند تا 5،376 فیبر نوری را در یک ODF متصل کند. این باعث ایجاد استانداردهای جدیدی در بازار FTTH شده است. بعضی از مهمترین موقعیت‌هایی که برای رک‌های PRIME ODF مناسب هستند، رک‌های خیابانی بالاتر از سطح زمین و زیرزمینی‌ها، فریم‌های توزیع اصلی، دفاتر مرکزی و سایت‌های POP هستند.

ODF PRIME

 

علاوه بر این، R&M دارای دامنه Polaris گسترده در ANGA COM است. باکس‌ها فضای باز به اپراتورهای شبکه برای اتصال و مدیریت تعداد قابل افزایشی از کابل های فیبر نوری در تنگ ترین فضاها و در فواصل نزدیک به هم کمک می‌کنند. آنها همه چیزهایی که در یک ساختمان مورد نیاز است از جمله پچ کوردها، ذخیره سازی loose tube ها و فیبرها، ماژول برای سینی‌ها و اسپلایس، اسپلیتر و اتصلات پچ را در خود جای می‌دهند. قسمت‌های چندگانه شکاف دار باعث می شود که کابل ها به راحتی وارد شوند.

اصل ماژولاریتی این باکس‌ها امکان عرضه فیبرنوری سازگار با الزامات بازار را فراهم می‌کند. ارائه دهندگان FTTH می توانند آزادانه آنها را پیکربندی کرده و بعدا جاهای خالی را پر کنند. باکس‌ها برای ایجاد توپولوژی‌های معمول در ناحیه دسترسی به شبکه استفاده می‌شوند. آنها می‌توانند برای انواع محوطه های پردیس، از مجموعه‌ای از خانه‌ها گرفته تا یک محوطه مسکونی، مورد استفاده قرار گیرند. در داخل ساختمان‌ها، باکس‌ها برای نقاط ورودی ساختمان، رایزرها، توزیع کنندگان طبقات و پریزهای سربندی نوری مناسب هستند.

یک محفظه فیبر نوری CCC نیز در دسترس است. این محفظه به خصوص برای محدوده شبکه‌های FTTx مناسب است که به راهکارهای انعطاف پذیر و قابل ارتقاء کابل کشی نیاز دارند.
برای اولین بار، آر اند ام (R&M) محصولات کابل فیبر نوری خود را در یک نمایشگاه تجاری در آلمان ارائه می‌کند. کارخانه کابل در جمهوری چک مجموعه گسترده ای از محصولات در ورژن‌های مختلف را ارائه می‌دهد. یکی از زمینه‌هایی که این کارخانه بر روی آن متمرکز شده است تولید کابل‌هایی با توجه به نیازهای منحصر به فرد مشتری است.

 

درباره آر اند ام (R&M)
شرکت آر اند ام (R&M) یک تولید کننده جهانی پیشرو در زمینه محصولات و سیستم‌های آینده‌نگر برای ارتباطات و شبکه‌های داده است. همکاری نزدیک این شرکت با شرکای تایید شده به ارائه راهکارهایی پیشگام برای برقراری ارتباط در بخش‌های مختلف مانند شبکه‌های محلی (LAN)، شبکه‌های عمومی و مخابراتی و همچنین دیتا سنترها (مراکز داده) منجر می‌شود. این شرکت خانوادگی سوئیسی به دنبال نوآوری، کیفیت و نزدیکی به مشتریان است.

شرکت لاوان ارتباط به‌عنوان تنها نماینده رسمی شرکت آر اند ام (R&M) در ایران مفتخر است که در طراحی، اجرا و پشتیبانی مراکز داده و شبکه‌های کامپیوتری با استفاده از محصولات با کیفیت آر اند ام (R&M) توانسته پروژه‌های متعددی را تاکنون به سرانجام برساند. این پروژه‌ها از 18 سال پیش تاکنون بدون نیاز به تعویض تجهیزات همچنان در حال بهره‌برداری هستند، چراکه ما به کیفیت محصول خود اهمیت می‌دهیم.

 

مطالب مرتبط:

PRIME ODF | نسل جدید سیستم‌های توزیع نوری
آر اند ام با محصول جدید خود اصل ماژولاریتی را اجرا می‌کند | PRIME ODF
برنامه ریزی سازگار با آینده برای FTTH
جدیدترین محصول آر اند ام برای سال 2019 PRIME ODF

 

امتیاز شما به این مطلب