زیر‌ساخت بهترین بیمارستان عمان با R&M

hospital infrastructure

hospital infrastructure


 

این بیمارستان ارتباط بین ۴۳ کلینیک تخصصی و مراکز پزشکی را برقرار کرده است. اولین بیمارستان خصوصی در کشور است که یک اسکنر سه‌ بعدی با رزونانس مغناطیسی ۳ تسلا ( 3T MRI ) برای تشخیص دقیق و سریع بافت دارد. علاوه بر این، یک سیستم آزمایشگاه رباتیک، اتاق‌های کار ماژولار، سه اتاق کار، ۱۰۰ تخت با قابلیت تنظیم ، یک چشمه ی آب ‌گرم درمانی و یک اتاق اورژانس ۲۴ ساعته در این بیمارستان تعبیه شده است. به عبارت دیگراین بیمارستان یک ساختمان پنج ستاره نسل جدید از یک مرکز بهداشتی است.

نقش کلیدی IT

در پس تمام این تشکیلات، یک ترکیب آینده نگری شده از سیستم ‌های فن‌آوری اطلاعات بالینی وجود دارد که توسط شرکت بین‌المللی CIBERBIT ارائه شده‌است و پزشکان را جهت تشخیص، درمان وانجام امور پزشکی از راه دور پشتیبانی می‌کند . مانویل کاروالیو، رئیس اجرایی بیمارستان بین‌المللی عمان توضیح می‌دهد :

” فن ‌آوری اطلاعات با ایجاد ارتباط موثر بین متخصص و بیمار نقشی کلیدی در درمان بیماران را ایفا می‌کند. به این صورت که با لمس یک دکمه می توان ارتباط متخصصانی از سراسر دنیا را جهت ارائه خدمات بهتر به بیمار برقرار کرد. این امر دلیل اصلی ما برای انتخاب پیشرفته ‌ترین و مدرن‌ ترین سیستم ( فن ‌آوری اطلاعات بهداشتی ) است.”

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *