Hyperscale در انتقال نقطه اتصال (splice point)

Hyperscale

Hyperscale


 

Hyperscale

ظرفیت کابل کشی در نقطه ورودی ساختمان باید به اندازه شبکه‌ها و رک ها در موقعیت مقایسه قرار بگیرد. افزایش تعداد کابل های فیبر نوری و افزایش ضخامت کابلکشی مسئله مهمی برای مراکز داده Hyperscale و کولوکیشن است. این کابلکشی ها باید با بیشترین کارایی در کمترین مساحت ممکن توزیع شوند و این یک مسئله پیچیده است زیرا به طور منظم دها هزار فیبر را درگیر می کند. همچنین تعدا آنها همیشه در حال افزایش هستند.

از آنجایی که R&M تمایل دارد همه چیز را به ساده ترین شکل تبدیل کند به همین دلیل کابینت های BEF ساخته شده‌اند. پس از راه اندازی موفقیت آمیز BEF 60 ، اکنون سه کابینت برای کشوهای اتصال 24 ، 72 و 144 اضافه شده است. در هر کشوی اتصال می توان بالای 384 الیاف فیبر نوری را فیش کرد. در مورد نوار فیبر در کابل کشی، حداکثر 55296 اتصال در کابین دوبل BEF 144 جای می گیرد.

نوآوری های هوشمند

ساخت سبک ماژولار ، فن آوری نصب سریع ، راهنماهای پایدار کابل و کشوهای اتصال با عملکرد بصری کار را آسان می کنند. کابینت ها از صفحه آلومینیوم ساخته شده اند و می توانند روی هم قرار بگیرند. این بدان معنی است که مراکز داده می توانند از ارتفاع اتاق استفاده کرده و فضای مورد نیاز کف را به حداقل برسانند. درها ، دیوارها و تکیه‌گاه های کشو را می توان برای مونتاژ جدا کرد. اسپیسرها اجازه می دهند کابل ها در قسمت عقب قرار گیرند.

راهنماهای ورود کابل یکی از ابتکارات هوشمندانه در کابینت های BEF است. مناطق پر سرعت و مستحکم کابل های سفت و سخت را محکم در جای خود نگه می دارند.

همچنین آنها از اضافه شدن کابلهای بعدی اضافی پشتیبانی می کنند. برای قرار دادن کابل ها در مکان های مناسب می‌توان زاویه ها را به روش های مختلف قرار داد و تقسیم کرد. دیگر ضرورتی برای ماندن در حفره وجود ندارد. کابل ها را می توان برای نصب در خارج از کابینت آماده کرد.

گنجایش پهنای خروجی کیت ها بسیار بالا است، آنها را می توان با قابلیت انباشت یک جعبه برش تخت در هر نقطه از دیوار مونتاژ کرد. آنها انتهای کابل را برداشته و دسته های فیبر را که به سمت کشوهای اتصال متصل می شوند تثبیت می کنند.

BEF 24

– برای سایت های کوچک تقسیم بندی کنید

– یک کابل فیبر-3،456

– رزرو تا 9،216 اتصلات

(نوار فیبر)

BEF 60

– کابینت انعطاف پذیر

– انواع کابل تا قطر خارجی “2.5 (63 میلی متر)

– 288 تا 6912 فیبر

– حداکثر 23040 برش (نوار فیبر)

72 BEF

– برای اتصال تا چهار فیبر-6912 ، کابل هایی با فیبر پایین

– حداکثر اتصلات 27،648 (نوار فیبر)

144 BEF

– کابینت دو بخشی ، نصب جداگانه

– تا اتصالات 55296 (نوار فیبر)

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *