فراگیر حتی در شبکه (R&M)

Ultra-All Inclusive Network

Ultra-All Inclusive Network


R&M

زمان تخمینی مطالعه:6 دقیقه 

 

مجموعه لارا باروت (Barut Collection) واقع در آنتالیا از آوریل 2022 بیش از هر زمان دیگری با دگرگونی‌ها و تغییرات فوق‌العاده پذیرای مهمانان خود بود. فرآیند طراحی و پیاده‌سازی این شبکه با همکاری شریک منطقه‌ای QPP ROLVA انجام شد تا شبکه، راحتی بیشتری در اختیار میهمانان قرار دهد.

مجموعه لارا باروت با 535 اتاق، ویلا‌های خصوصی، اتاق‌ها و سوییت‌های لاگون، سوییت پنت‌هاوس، سوییت‌های مدرن طراحان، اتاق‌های خانوادگی و لاکچری است. این تحول بزرگ که از نوامبر 2021 آغاز و در آوریل 2022 به اتمام رسید، باعث شد همه اتاق‌های جدید، رستوران‌های آلاکارته جدید، پارک آبی برنده-جایزه مجهز به عایق صوتی منحصر به فرد، خدمات گسترده و موارد دیگر شوند. شگفتی‌های این هتل شامل 9 رستوران آلاکارته است. همچنین، هتل فوق در حال ساخت 24 ویلای بایو بود که در اکتبر 2022 افتتاح شدند.

هتل‌های مجموعه لارا باروت یکی از برترین مجموعه‌های مستقر در دریای مدیترانه هستند. هتل مذکور چیزی فراتر از کارکنان مشتاق، محیط مجلل و سرگرمی‌های بی‌نظیر دارد.

چرا R&M؟

– توانایی تحویل و نصب به موقع

– توازن میان قیمت و عملکرد

– محصولات با دوام و با کم‌ترین نیاز به نگهداری

– قابلیت اتصال تجهیزات در فضای باز و ضد آب بودن

– یکپارچه‌سازی برنامه‌های کاربردی متعدد

– پشتیبانی شبانه‌روزی محلی

همیشه آنلاین بمانید

میهمانان این مجموعه مشتاق اتصال اینترنتی سریع و فراگیر هستند. طوری‌که وقتی کنار سواحل، استخرها و در رستوران‌ها در حال استراحت و لذت بردن از طبیعت و خوراکی‌ها هستند تا بتوانند آن‌لاین بمانند و بتوانند تصاویر را به اشتراک بگذارند، ویدیوها را پخش کنند و به‌صورت مجازی بازی کنند.

به‌همین دلیل است که مجموعه لارا باروت یک زیرساخت شبکه گسترده (WLAN) با عملکرد و چگالی بالا را پیاده‌سازی کرد. شبکه‌ای که بر مبنای این فرضیه که بتواند به نیازهای مرتبط با رسانه‌های اجتماعی، انجام بازی‌های آن‌لاین و اتصال به شبکه در همه‌جا پاسخ دهد، پیاده‌سازی شد. این شرکت به‌دنبال راه‌حلی به‌منظور کابل‌کشی قدرتمند، ضد آب و ضد دستکاری در فضای باز بود که امکان گسترش‌پذیری آن در کل مجموعه وجود داشته باشد.

نوسازی حساس به زمان

در صنعت به‌شدت رقابتی گردشگری، پروژه‌‌های نوسازی با فشار زمانی قابل توجهی روبه‌رو هستند. علاوه بر کارهای معماری، مجموعه لارا باروت قصد داشت کل شبکه داده را بازنگری و ارتقا دهد. این حرف بدان معنا است که حجم زیادی از کارهای نصب باید به شکل محلی انجام می‌شدند و پروژه در زمان تعیین شده و مطابق با برنامه زمانی تحویل داده می‌شد.

راه‌حل R&M

– پلت‌فرم توزیع Netscale 48

– توزیع‌کننده / کابل‌کشی در فضای باز

– محصولات FM45 قابل نصب در زمین

– 1500 اتصال فیبر نوری و 9000 اتصال مسی

– قابلیت اتصال: Cat. 6/6A، Cat 8.1

– 20 کیلومتر کابل‌کشی فیبرنوری، چند حالته OM5 و تک‌حالته OS2

– 500 کیلومتر کابل مسی، Cat 8، Cat 6A و Cat 6

– پریزهای مطابق با طراحی

– مدیریت شبکه inteliPhy net

R&M META و شریک منطقه‌ای QPP ROLVA این چالش را قبول کردند. در میان جنبه‌های قابل توجه این پروژه، نسبت قیمت به عملکرد، نصب و راه‌اندازی سریع و صرفه‌جویی در هزینه‌ها، چرخه عمر بالای محصولات و رویکرد فراگیر متقاعدکننده بودند. این شبکه گسترده جدید سرعت و بدون قطعی خط را برای مهمانان در فضای داخلی و خارجی فراهم کرد. شبکه جدید، مکانیزم یکپارچه‌ای در ارتباط با مدیریت هتل و ساختمان، دفاتر، امور مالی، مخابرات، IP-AUDIO، ارتباطات راه دور، انتقال صوت بر بستر شبکه (VOIP)، امنیت، نظارت، سرگرمی و تلویزیون‌های اینترنتی (CAST و IPTV) ارائه کرد.

PRIME-ODF– انعطاف‌پذیر و پایدار

پیشرفت سریع در فناوری‌های جدید باعث می‌شود تقاضا برای پهنای باند بالا و بدون تاخیر به همراه تعداد خطوط فیبر نوری پر سرعت افزایش یابد. رویکردی که باعث شده مدیریت فیبر با چالش روبرو شود. راه‌حل PRIME-ODF  شرکت R&M سامانه توزیع نوری مناسبی ارائه می‌دهد. پوشش پهن‌باند هر روز در حال افزایش است و به‌همین دلیل اپراتورهای شبکه به راه‌حل‌های انعطاف‌پذیر و پایدار نیاز دارند. R&M به پیشرفت‌های قابل‌توجهی در زمینه توسعه و دست‌یابی به تراکم بالا و مقیاس‌پذیر کابل‌کشی روی پلت‌فرم‌هایی که می‌توانند به‌طور کارآمد مورد استفاده قرار گیرند، دست پیدا کرده است. این دستاوردها شامل سامانه‌های توزیع نوری (ODF) است. به طوری که امکان استفاده از این رابط‌ها بین شبکه‌های پسیو (غیرفعال) و اکتیو (فعال) و در قلب هر شبکه نوری وجود دارد.

قابلیت اطمینان، گسترش‌پذیری و سادگی، ویژگی‌های مهمی هستند که یک سامانه توزیع فیبرنوری به منظور پاسخ‌گویی به نیازهای امروزی در تعامل با توزیع فیبرنوری باید ارائه دهد، به‌طوری که نصب اولیه و تداوم عملیات را تضمین کند. سامانه R&M PRIME-ODF به تمامی این الزامات پاسخ می‌دهد.

PRIME-ODF

PRIME – ماژولار و چگالی بالا

ماژول‌های توزیع نوری فشرده و همه‌کاره PRIME انعطاف‌پذیری لازم در ارتباط با پایانه‌های فیبرنوری را ارائه می‌دهند. آن‌ها نصب سریع و ساده را در محیط‌های فضا-محدود و همچنین در مکان‌هایی که تراکم فیبر بالا وجود دارد، امکان‌پذیر می‌کنند. مزیت بزرگی که ماژول‌های فوق دارند، عدم نیاز به ابزار و ماژولار بودن است که مهاجرت بدون دردسر به زیرساخت‌های نوین شبکه را بدون اختلال در عملکرد شبکه فعلی تضمین می‌کند. ساب-رک‌های سه یونیتی برای واحدهای فیبر ¾ یونیتی که می‌توانند بدون ابزار مورد استفاده قرار گیرند، اساس کار این راه‌حل را شکل می‌دهند. علاوه بر این، واحدهای فیبر مختلفی برای انتخاب وجود دارند. بسته به نیاز مشتری، این‌ها را می‌توان به‌صورت ماژولار و جداگانه در ساب‌-رک سه یونیتی نصب کرد. آن‌ها اتصالات splice/patch، کابل به کابل، اتصال plug و راه‌حل‌های تقسیم‌کننده را با کاربردهای تک‌فیبر و روبانی پوشش می‌دهند.

ساب-رک‌های سه یونیتی را می‌توان در جلو یا عقب رک‌های درون سازمانی ETSI و در سامانه‌های کابینت 19/21 اینچی جدید نصب کرد. یک رک با ارتفاع 2.20 متر می‌تواند تا 14 ساب‌رک سه یونیتی با ظرفیت فیبر تا 2688 کانکتور Simplex یا 5376 کانکتور LC را در خود جای دهد. با این وجود، برنامه‌ریزی یک سامانه توزیع اصلی نوری برای اپراتورهای شبکه پیچیده است. علاوه بر مشاوره شخصی، R&M از طریق یک برنامه‌ریزی تعاملی به آدرس زیر قادر به پشتیبانی از مشتریان است.

امتیاز شما به این مطلب